Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Maja Frykowska też obejrzała serial "Osiecka" i też nie jest zadowolona. Broni wątku dziadka: "To KOMPROMITUJĄCE"

92
Podziel się

W serialu "Osiecka" pojawił się wątek Wojciecha Frykowskiego, dziadka Mai "Frytki" Frykowskiej. "Pokazano go jako mężczyznę bez klasy".

Maja Frykowska też obejrzała serial "Osiecka" i też nie jest zadowolona. Broni wątku dziadka: "To KOMPROMITUJĄCE"
Maja Frykowska krytykuje serial "Osiecka" (Instagram)
bDJVeLNN

W święta Bożego Narodzenia Telewizja Polska pokazała pierwsze odcinki długo przygotowywanej produkcji - serialu Osiecka. Epizody wzbudziły różne emocje, chociaż doceniono Elizę Rycembel, która wcieliła się w młodą Agnieszkę Osiecką. Teraz główną rolę odgrywa już Magdalena Popławska, a serial nadal przyciąga widzów. Nie wszyscy są jednak zachwyceni.

Do grona krytyków Osieckiej dołączyła właśnie Maja Agnieszka Frykowska, znana swego czasu jako Frytka z Big Brothera. Dziadek Mai, Wojciech Frykowski, był pierwszym mężem Agnieszki Osieckiej (małżeństwo trwało rok). W roli Frykowskiego obsadzono Mikołaja Roznerskiego, co Maja pochwaliła. Nie podoba jej się za to sposób, w jaki przedstawiono jej tragicznie zmarłego dziadka.

bDJVeLNP
Zobacz także: Maryla Rodowicz: "Agnieszka Osiecka polubiłaby raperów Quebo czy Matę"

Należał on niewątpliwie do ludzi mających bogatą osobowość, a koło takich nie da się przejść obojętnie. To barwne ptaki, które żyją, jak chcą. Sądzę, że niejeden mężczyzna chciał być taki jak on. Potwierdzają to wypowiedzi znanych artystów, ludzi, którzy naprawdę go znali - pisze Frykowska na Instagramie i zaznacza, że chodzi jej głównie o to, że Wojciech Frykowski nie był mściwym bawidamkiem:

(...) jednak nie mogę zostać obojętna w stosunku do sceny, w której pokazano mojego dziadka w sposób absurdalny! Jako mężczyznę bez klasy. Różne słuchy o nim chodziły, ale końcówka sceny w odcinku 5, która odgrywa się na oczach Agnieszki Osieckiej, jest skandaliczna. W stosunku do kobiet był szarmancki. Kiedy Agnieszka go zostawiła, z opowieści wujka wiem, że bardzo chciał ją odzyskać. Więc pokazywanie, jak „obraca jakąś panienkę” na oczach Agnieszki... z całym szacunkiem, ale jest to kompromitujące dla samych twórców serialu - podsumowała.

bDJVeLNV

Przypomnijmy, że Maja Frykowska krytykowała także film Pewnego razu w Hollywood Quentina Tarantino, który nawiązywał do tragicznych wydarzeń z willi Romana Polańskiego w Beverly Hills: Maja Frykowska walczy o ODSZKODOWANIE po obejrzeniu filmu Quentina Tarantino: "Chcę przedstawić prawdę"

bDJVeLNW
bDJVeLOq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(92)
Anna
2 miesiące temu
Agnieszka była kochliwa. Mój ojciec też ją zauroczył, ale ją rzucił, gdy poznał moją mamę...
Williams
2 miesiące temu
Ona ciągle próbuje zabłysnąć. Ręka i noga opada.
Nova
2 miesiące temu
Kobieto, nie kompromituj się
bDJVeLOr
Wiska
2 miesiące temu
Bez klasy ? bez przesady. Dajcie spokój przejmować się takimi opiniami. Dla mnie serial jest bardzo bardzo dobry i miło mi się ogląda.
anka
2 miesiące temu
Ona nawet go nie znała, a chce zrobić z niego świętego, pewnie i tak pokazali mniej niż by mogli
Sonia
2 miesiące temu
Przecież nic takiego nie bylo. Można więcej wyczytać. Piękny film przybliżył artystyczny Świąt. Bardzo fajnie poznać artystów w czaie STS Poczytać o nich. Całusy na samochodzie to moda tamtych lat. Nie było tyle restauracji alkohol stał na stole ale NIkt nie był pijakiem. Tak mówią przodkowie.
bmm
2 miesiące temu
Co jak co, ale święta "Agnieszka od wanny" doskonale wie co to jest KOMPROMITACJA!
podobiznaBrak
2 miesiące temu
zezujący Roznerski a'la Frykowski ha- ha
W temacie
2 miesiące temu
Serial lekko przejechany...w fabule. Znakomite role w kreacji młodej Osieckiej, Hłaski i role rodziców. Dojrzała Osiecka mniej trafnie dobrana.
qaz
2 miesiące temu
a po kim ma się to zamiłowanie do publicznego obnażania
Mama
2 miesiące temu
Bardzo dobre komentarze. Wyważone, argumenty w własnego doświadczenia - cenne. Mam własny wątek w sprawie. Moja Mama w dzieciństwie oglądała film z pijakiem w roli głównej. Pijak się chwiał, bełkotał - dziewczynki na widowni zaśmiewały się do rozpuku. Mama płakała... Dziadek pił na umór.
Reda
2 miesiące temu
Serial jest w porządku. Frytka może nakręcić swój z Big Brothera.
Tusia
2 miesiące temu
Cóż , patrząc na geny ..... to jabłko nie padło daleko od jabłoni . Pani Frytkowska tak jak jej dziadek , pokazała nam swoją klasę , od historia .
bDJVeLOj
Ona
2 miesiące temu
Agnieszka Frykowska bo tak ma na imię Nie Maja !!!! to klasę w Big Bradher pokazała w wannie z Kenem!!!!! Ha ha
...
Następna strona
bDJVeLOL