Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Maja Hyży dziękuje za wsparcie po słowach o NĘKANIU przez Grzegorza i ujawnia: "Mój partner został wciągnięty w tę brudną grę"

318
Podziel się

Maja Hyży w dramatycznym poście opisała zachowanie byłego męża: "Jestem nękana i prześladowana od lat". Grzegorz Hyży oświadczył na to, że "jest wstrząśnięty"...

Maja Hyży dziękuje za wsparcie po słowach o NĘKANIU przez Grzegorza i ujawnia: "Mój partner został wciągnięty w tę brudną grę"
Maja Hyży dziękuje za wsparcie (AKPA)
bEpSvkHV

Wygląda na to, że Maja Hyży postanowiła wkroczyć na ścieżkę otwartej wojny z byłym mężem, Grzegorzem Hyżym. Między nimi nigdy nie układało się idealnie, a sytuację zaogniał fakt, że do konfliktu wmieszała się Agnieszka Popielewicz, nowa żona wokalisty. Od czwartku jest jednak naprawdę poważnie, bo Maja opisała, że od lat jest "nękana i prześladowana", w oczywisty sposób sugerując, że chodzi właśnie o Grzegorza. Ten oświadczył, że jest wszystkim "zasmucony", a wpis byłej żony jest "oszczerczy".

bEpSvkHX

W niedzielę Maja Hyży opublikowała na Instagramie nowy post, tym razem z podziękowaniami i wyrazami wdzięczności za okazane jej wsparcie. Celebrytka pisze, że otrzymała tak dużo wiadomości podnoszących ją na duchu, że do tej pory nie miała czasu, by na nie odpowiedzieć. Utwierdziły ją one w przekonaniu, że słusznie postąpiła, ujawniając swoje problemy.

Zobacz także: Rozwód tuż po ślubie? Kobiety boją się odejść, chociaż zostały zdradzone

Nie ukrywam, że Wasze wsparcie dodało mi jeszcze więcej sił i mocy by walczyć o moje szczęście!!! Dostałam wiele wiadomości od kobiet, które dziękowały, że poruszam ten temat, bo wiele z Was przeżywa/ło podobne historie i takich historii jest masa - pisze Maja i dodaje między słowami, że może kiedyś przekuje swoje zaangażowanie w bardziej formalne wsparcie dla poszkodowanych kobiet: Dziś czuje, że być może przede mną pewna misja, by walczyć o nas, dla was! Bo siła jest kobietą! A skoro takich smutnych historii jest tak wiele, to powinniśmy mówić głośno o tym i krzyczeć by świat nas usłyszał.

bEpSvkId

Maja Hyży załączyła do postu selfie z niespełna roczną córeczką Antoniną i podziękowała obecnemu partnerowi, Konradowi, którego prywatność stara się chronić jak tylko może. Niestety, Maja pisze że i on został "wciągnięty w tą brudną grę".

Nigdy nie miałam takiego wsparcia jakie dostaje od Niego, od początku był i jest ze mną!!! Nie pozwoli mnie skrzywdzić i mi się poddać. To bardzo boli drugą stronę. Dlatego również został wciągnięty, w tą brudną grę. Ale nie martwicie się. Będziemy walczyć o siebie, o nas, o nasze szczęście DO KOŃCA!!! - napisała.

Jak myślicie, czym to się skończy?

bEpSvkIe
bEpSvkIf
bEpSvkIy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(318)
Hmmm
3 miesiące temu
Jak jest prześladowana i nękana To czemu nie zgłosi tego na policję Tylko na Instagram ?
321
3 miesiące temu
Dziwny ten Grzegorz jest
Tejt
3 miesiące temu
Jak dla mnie oni obydwoje są siebie warci...dzbany i atencjusze z głowami w portfelach swoich ex.
bEpSvkIz
Www
3 miesiące temu
Choć nie znam żadnego z nich, intuicja podpowiada mi, że Maja może być nękania przez tego byłego
Jarus
3 miesiące temu
Kobieto pierz brudy w domu pamiętam jak brałeś udział w konkursie gdzie.w jury była Kora mówiła że nie zrobisz kariery że jesteś słaba a teraz Polsat dał ci 5 minut to się ciesz i korzystaj z tego
Najnowsze komentarze (318)
Lol
3 miesiące temu
W Polsce kobiety od wieków prały brudy w domu i jak na tym wyszły? bardzo kiepsko. takie problemy trzeba nagłaśniać.
gość
3 miesiące temu
Kobieto. Ty nas nękasz swoimi problemami.
Renia
3 miesiące temu
Brzydal
Lucy.
3 miesiące temu
Obie strony postępują tak samo. Pranie brudów w internecie. Bez sensu. Ja bym się wstydziła.
Pablo
3 miesiące temu
Maja, przestań robić show. To są twoje prywatne sprawy, a nie kwestie zapisane w jakimś kontrakcie reklamowym... Jakakolwiek by nie była prawda, powinnaś te sprawy załatwiać sama, bez tłumu obserwatorów. Obcych ludzi.
Irena
3 miesiące temu
Nie wierzę tej paniusi! Zazdrosna o karierę Grzegorza i nic więcej.
Porazka
3 miesiące temu
Nastepni co pokazuja brudne gacie? Nie macie juz jak zarabiac?
Ewa
3 miesiące temu
Uważaj bo zostawi cię ten drugi. Nie wytrzyma gościu.
bEpSvkIr
Alicja
3 miesiące temu
Jezu! Z główką coś nie tak
Inesis
3 miesiące temu
Naprawdę ,koniecznie wszystko trzeba omawiać na Instagramie ,fb.Wszystkim wkoło obwieszczać ,co dzieje się w mojej rodzinie .Z kim śpię ,w czym śpię kto mnie kocha ,kto nie .Masakra Nie wierzę w te bujdy ,z premedytacją robienie zamieszania wokół osoby z którą ma się na pieńku.Żenada
pani
3 miesiące temu
Ja jej wierzę. Wystarczy spojrzeć na dtugą stronę. Jestem przekonana,że mówi prawdę.
ehhhh
3 miesiące temu
zakładając rodzinę trzeba decydować się na to co niesie ten krok. Zastanów się 3 razy nim zrobisz dziecko i pójdziesz w siną dal....
YancioWodnik
3 miesiące temu
"Zyla III - Strike back" musisz to przeczytac
Tika
3 miesiące temu
Zejdz na ziemie
...
Następna strona
bEpSvkIT