Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|

Maja Staśko uderza w Stanowskiego: "Zbudował swoją popularność na hejcie! Kiedyś był PONOĆ bardzo dobrym dziennikarzem sportowym" (WIDEO)

135
Podziel się:

Maja Staśko w rozmowie z Pudelkiem oceniła, że za ataki internautów pod swoim adresem obwinia głównie dziennikarza. Stanowski - jej zdaniem - wypiera się winy i buduje popularność na gnębieniu innych. Będzie nowa wojenka?

Maja Staśko uderza w Stanowskiego: "Zbudował swoją popularność na hejcie! Kiedyś był PONOĆ bardzo dobrym dziennikarzem sportowym" (WIDEO)
Maja Staśko uderza w Stanowskiego: "Zbudował swoją popularność na hejcie" (WIDEO) (Licencjodawca)

Maja Staśko stała się jednym z ulubionych tematów Krzysztofa Stanowskiego. Ich konflikt zaczął się od wzajemnych zaczepek w social mediach, a skończył na odwołaniu udziału celebrytki-aktywistki w jego programie na Kanale Sportowym. Stanowski pofatygował się nawet i podał przyczynę swojej decyzji.

Jakimś cudem pani Maja została zaproszona przez Iwonę Niedźwiedź. Napisałem "jakimś cudem", gdyż jako twórca formatu uważam, że nie jest to osoba, która powinna dostać zaproszenie. Nie spełnia podstawowych warunków: nie jest wystarczająco znana, ani nie jest istotną stroną w jakiejkolwiek publicznej debacie, która aktualnie by się toczyła - napisał.

Potem była jeszcze sprawa "książki", którą napisała Maja: dziennikarz podarł publikację na antenie i obrazowo stwierdził, że Staśko naciąga ludzi. Jak więc widać, relacje między Mają a Krzysztofem są, delikatnie mówiąc, napięte.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Maja Staśko uderza w Stanowskiego: "Zbudował swoją popularność na hejcie"

Maja nie odpuszcza: w rozmowie z Pudelkiem oceniła, że Krzysztof Stanowski jest idealnym przykładem zdobycia popularności na gnębieniu i hejtowaniu innych. Aktywistka stwierdziła, że popularność dziennikarza wzrosła po tym, kiedy zdecydował się atakować w swoich wypowiedziach innych.

Mam wrażenie, że w tej chwili mamy bardzo dużo takich osób, które właśnie na hejcie zbudowały swoją popularność. Tu mam na myśli na przykład Krzysztofa Stanowskiego, który wcześniej był dziennikarzem sportowym i być ponoć bardzo dobrym dziennikarzem sportowym. Mi to trudno stwierdzić, ponieważ nie znam się na tym, nie mam kompetencji. Takie były głosy. W momencie, kiedy on zaczął zajmować się uderzaniem w ludzi, atakowaniem, manipulowaniem przekazem i dezinformacją, to zaczął zdobywać popularność.

Maja za ataki internautów obwinia głównie Stanowskiego, który zamiast łagodzić konflikt - zaostrza go kolejnymi komentarzami.

Prawda jest taka, że to jest człowiek, który częściowo jest współodpowiedzialny za część tych hejtów. Mam wrażenie, że zamiast wziąć i się zastanowić, z czego to wynika, to on postanawia wypierać się tego i lecieć na hejcie.

Myślicie, że po tej wypowiedzi Krzysiek znowu nagra coś o Mai?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(135)
Werty
3 miesiące temu
A Ty Maju na czym budujesz swoją popularność?
Koala
3 miesiące temu
Mam wrażenie, że ta Pani ciągle o nim mówi, żeby to o niej było głośno...
Agu
3 miesiące temu
Nie chce mi się czytać tego artykułu. Weszłam tu tylko dlatego, że dopiero się pojawił i jak coś napISze to chociaż raz może będę w wyróżnionych na pierwszej stronie. SŁONECZNEJ niedzieli dla WSZYSTKICH.
Popelina
3 miesiące temu
Ta pani faktycznie nie jest wystarczająco znana, nie kojarzę. Dziennikarz się wybija na hejcie? A ta dziewczyna ma czym? Na kontrowersji zdaje się. A no każdy orze jak może. :)
Ada
3 miesiące temu
Ja również Stanowskiego nie lubię. Jest atencjuszem i szuka tylko sensacji. Faktycznie być może i kiedyś był dziennikarzem sportowym, ale teraz jest kimś w rodzaju Wojewódzkiego - przepytuje celebrytów , nie sportowców , szczególnie z życia osobistego…
Najnowsze komentarze (135)
Tykus
2 miesiące temu
Maja już jest żenująca, to co ona wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie, sama świata nie zmienisz ludzi tymbardziej wiec skończ już pie444lic
Emi Lia
3 miesiące temu
Jak ja nie lubię słowa "PONOĆ" ...
fif
3 miesiące temu
Stanowski przesadza, nie lubię typa, złośliwy i niekompetentny chłop, nadaj się no tv pis najprędzej
Dora
3 miesiące temu
Facet "wali prosto z mostu"i ma w nosie komentarze niby gwiazdeczek.Prawda boli,a prawda to nie Hejt.
ona
3 miesiące temu
hehehe smieszne sa te twory gwiazdeczek z insta z yt cZY innych portali. wielce stara nei jetem 32 lata ale partrze na to wszystko z lekkim niedowierzaniem i ciesze się ze zdazyłam sie wychowac w czasach gdzie instagram nie byl głownym nosnikiem informacji itd .
Alinabz
3 miesiące temu
Stanowski celnie punktuje głupotę, lubię jego programy.
StaśkoDNO
3 miesiące temu
Maja to kobieta pozbawiona inteligencji i nienawidząca wszystkich kobiet o innych poglądach. Jej bezmyślny hejt filmu stworzonego przez kobiety dla kobiet czyli 365 DNI, to tylko jeden z wielu przykładów (wmawiała ludziom brednie że tam była przemoc wobec kobiet czy gwałty, a logiczne że tego nie było). Takie jak ona nie mogą pojąć że ich gust nie jest jedynym słusznym.
mikol
3 miesiące temu
Można by ją uwalić z 5 paragrafów. Artykuł 107 kodeksu karnego o ochronie danych osobowych, art. 107 kodeksu wykroczeń o celowym wprowadzaniu w błąd, 151 o namowie, lub pomocy do samobójstwa, art. 212 o zniesławieniu i art.190 a o uporczywym nękaniu, więc jak ktoś naprawdę dobrze ogarnie, lub ogarnia jej ,,działalność", to niech działa, i do dzieła, pomówiła jakiegoś Dymka o przestępstwa seksualne, zajrzyjcie na jej twittera przeszukując dokładnie odpowiedzi na jej ostatnie wpisy.
asd
3 miesiące temu
KTO? jaka Staśko? to jakaś akcja edukacyjna o RAKU?
Hsjj
3 miesiące temu
Zdjęcie z sygnetami i złotym łańcuchem mówi już wszystko o nim. On z dziennikarzem nie ma nic wspólnego, stronniczy mizogin...dno i wodorosty. Jedno tylko dobre, że jak zaczelam się spotykać z facetem który bardzo zachwalał ten kanał, z ciekawości obejrzałam kilka odcinków (co nie było łatwe) otworzyłam oczy, że czas zakonczyc ta znajomość.
Kasd
3 miesiące temu
Staśko to BIOLOGICZNY MĘŻCZYZNA
Kacx
3 miesiące temu
Staśko jest biologicznym mężczyznom
SlabeTo
3 miesiące temu
I kto to mówi?
Miód
3 miesiące temu
Dziwnym trafem za każdym razem znikają wszystkie nieprzychylne komentarze na temat Staniwskiego. Śliski typ z niego i tyle ale z układami na pudełku
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie