Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Krzysztof Stanowski równa z ziemią Maję Staśko i jej nową książkę: "Przestań PIE*DOLIĆ! Okradasz ludzi, jesteś NACIĄGACZKĄ"

314
Podziel się:

Kilka dni temu premierę miała nowa publikacja Mai Staśko, której Krzysztof Stanowski odmawia nazywania "książką". W efekcie między nimi doszło do publicznej i bardzo ostrej wymiany zdań. "Przestań znęcać się nad ludźmi" - apeluje z kolei Maja.

Krzysztof Stanowski równa z ziemią Maję Staśko i jej nową książkę: "Przestań PIE*DOLIĆ! Okradasz ludzi, jesteś NACIĄGACZKĄ"
Krzysztof Stanowski równa z ziemią nowe dzieło Mai Staśko. Doszło do ostrej wymiany zdań (Instagram.com, Kanał Sportowy, YouTube.com)

Medialnymi przepychankami między Krzysztofem Stanowskim i Mają Staśko internet żyje już od dawna. Wzajemne oskarżenia sypią się od miesięcy i nie zanosi się na to, aby któraś ze stron miała złożyć broń i ustąpić. Teraz jesteśmy świadkami kolejnej odsłony ich konfliktu - wszystko oczywiście na publicznych profilach i pod okiem tysięcy internautów.

Krzysztof Stanowski o nowym dziele Mai Staśko: "To nie jest książka"

Kilka dni temu na rynek trafiła nowa książka Mai Staśko, "Hejt polski", która jest de facto zbiorem internetowych wpisów mających obrazować wymienione w tytule zjawisko. Krzysztof Stanowski zdecydował się zakupić wspomnianą publikację, czym pochwalił się w jednym z ostatnich odcinków vloga "Mazurek i Stanowski".

Jeżeli jesteście ciekawi, co sądzi na temat nowego dzieła Mai, to wnioskujemy, że był daleki od zachwytu. Z odcinka dowiadujemy się, że nie traktuje publikacji jak książki i uważa, że wydrukowanie tej pozycji było stratą papieru. W międzyczasie zdecydował się nawet wydrzeć z niej kilka stron.

Ja uważam, że to nie jest książka. To ma kształt książki. To jest zupełnie co innego. Po drugie, spalenie tych kartek nie będzie ich zmarnowaniem, tylko to będzie pierwsze użycie ich zgodnie z jakimś przeznaczeniem. W momencie, gdy one się tu marnują i mają na sobie zapisane te treści, to po prostu się marnują - mówił, po czym wyrwał dwie strony i wręczył je Robertowi Mazurkowi, by ten spalił je w piecu.

Maja Staśko reaguje na krytykę Krzysztofa Stanowskiego

Jak to zwykle bywa, wieści szybko dotarły do zainteresowanej, która odniosła się do sprawy na Twitterze. We wpisie Maja pożaliła się, że Stanowski swoim zachowaniem zachęca do spędu internetowych trolli na jej profile. Wprost nazwała to "nękaniem" i szybko doczekała się odpowiedzi.

Gdy dostałam tę wiadomość, najpierw poczułam ciężar w klatce piersiowej. Zmroziło mnie. Krzysztof Stanowski od miesięcy tworzy na mnie falę nienawiści i podjudza ludzi do nękania mnie przez mówienie nieprawdy na mój temat, manipulowanie i zniechęcanie do mnie - napisała.

Przestań pie*dolić - odpisał krótko Stanowski.

Stanowski do Staśko: "Oddaj mi 30 złotych złodziejko"

Tym komentarzem wywołał wojnę, a Maja "zaapelowała" w kolejnym wpisie, aby "przestał znęcać się nad ludźmi". Obie strony konfliktu mocno zaangażowały się w internetową wymianę zdań i tym samym wymienili kilkanaście publicznych wiadomości, w których padły mocne oskarżenia.

Przestań okradać ludzi, udając, że napisałaś książkę. Zapłaciłem ponad 30 złotych za zeskanowane komentarze z Twittera. Jesteś naciągaczką - pisał Krzysztof.

Powiedział człowiek, który zgarnia kasę na szczuciu na kobiety, ludzi po przemocy, leczących się oraz na promocji alkoholu i hazardu. Wyraźnie w opisie książki jest, o czym będzie - wystarczy przeczytać. Nie Ty jesteś tu ofiarą - od miesięcy krzywdzisz ludzi - odpierała zarzuty Maja.

Może i w opisie książki coś jest, tylko nie ma książki. Sprzedajesz kartki papieru. Wyłudzasz pieniądze pod przykrywką hejtu, w rzeczywistości jesteś hejterką, żyjesz hejtem i na hejcie zarabiasz - kontrował Stanowski, a po kolejnych wpisach Mai dodał: Oddaj mi 30 złotych złodziejko.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rutkowscy jeb*ą biedę, a Wieniawa szokuje strojem

Potem doszło między nimi do "umowy", że jeśli Staśko zwróci Stanowskiemu pieniądze za książkę, ten "odda jej zdrowie psychiczne". W efekcie aktywistka opublikowała nawet... potwierdzenie przelewu. Następnie wymienili kolejne wiadomości, w których Maja usiłowała zwrócić uwagę na to, że "żarty z kryzysów zdrowia psychicznego są niesmaczne".

W innym komentarzu ktoś z kolei oskarżył obie strony konfliktu o budowanie zasięgów na takich "g*wnoburzach". Stanowski - w swoim stylu - zaprzeczył.

Serio porównujesz nasze zasięgi? - pytał wyraźnie rozradowany.

Na tym oczywiście nie koniec, bo Maja i Krzysztof nadal wymieniają serdeczne wiadomości za pośrednictwem Twittera, a Stanowski wyraźnie drwi z jej kolejnych wpisów.

Prawdziwa twarz Stanowskiego - brak empatii, beka z krzywdy i okrucieństwo - napisała, publikując screen, na którym Krzysztof pyta, czy "odrzuca przytulaski".

A Wy której ze stron prędzej przyznalibyście rację?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(314)
gość
2 miesiące temu
insta pisarze i pisarki :), kto to kupuje
Sąsiad
2 miesiące temu
Promowanie czegokolwiek z tym zdjęciem, z widocznymi MAJTKAMI w rozkroku to jakaś pomyłka. Ta kobieta nie odebrała elementarnego wychowania i dziwi się, że nie wszystko wszystkim się podoba. Nikt nam nie każe kupować jej produktu, bo ta reklama mnie nie zachęca.
Cyrk
2 miesiące temu
Stanowski nie bawi się w ogólniki. Celuje mocno i niestety jego inteligencja miażdży Staśko, która opowiada frazesy i robi z siebie ofiarę.
Nika
2 miesiące temu
Jak można tak się rozkraczyć na zdjęciu?!!!! Moje odczucie jest takie, że to jest obrzydliwe.
Iza
2 miesiące temu
Jej można nie lubić, ale stanowski tu zachował się jak kompletne dno.
Najnowsze komentarze (314)
Tomek
miesiąc temu
Napiszcie ze komornik zajął konto Stanowskiemu bo nie zapłacił kary i nie przeprosił byłego szefa za zniesławienie
Pytanie
2 miesiące temu
które powinna zadać stanowskiemu winno brzmieć... Po uj uju kupowałeś ten papier?
Jacek
2 miesiące temu
Obydwoje wysłać do Iranu.
mars12
2 miesiące temu
Problem Stanowskiego jest taki sam jak Tuska. Są zbyt inteligentni i szczerzy i nie pasują wcale do średniego poziomu narodu polskiego. Plasują się o wiele wyżej.
Mar
2 miesiące temu
Dziwna jest. Lubię dziwnych, ale akurat jej nie. Jakaś hipokrytka.
P.K
2 miesiące temu
Sam poziom dyskusji jeśli jest to jakiś krytyk to do wora a wór do jeziora
Lol
2 miesiące temu
Zarzyj coś na uspokojenie, człowieku 😳
A ja nawet ni...
2 miesiące temu
Kto to jest Stanowski i kto to jest Staśko???!
wnioski
2 miesiące temu
Maja często mówi bzdury, ale akurat odnośnie pracy seksualnej to ma rację. Jeśli kobieta świadomie się na to decyduje to w żadnym razie nie należy jej krytykować czy obrażać. Maja tej pracy nie promuje, a jedynie tłumaczy, że nie należy obrażać takich osób, bo ta praca NIE jest zła. Dla wielu jest nadal kontrowersyjna, ale zła nie jest.
Aga
2 miesiące temu
jak ja go lubię :) natomiast ona jest jakaś dziwna
Obiektywnie
2 miesiące temu
Maja jest mało wiarygodna i to zdjęcie w majtkach 😱🤭Stanowski przegiął tym razem,prostacko się zachował.Nigdy nie kupiłam i nie kupię książki " autorki" , która na pisaniu się nie zna i innym polecam to samo,bez zbędnego obrażania i polemizowania.
Alberto Bęben
2 miesiące temu
Majtka staśko promuje nową siączkę.
Gość
2 miesiące temu
Człowieku więcej szacunku do kobiet. Matka Cię nie wychowała? Za kogo Ty się uważasz? Twoje wypowiedzi są bardzo prostackie i wulgarne.
Sprawiedliwy
2 miesiące temu
Jezeli to prawda, ze w tej ksiazce sa tylko komentarze z twittera to rzeczywiscie zenada. Ale rowniez zenada byly szklanki dk piwa z odklejajacym sie logo Kanalu Sportowego. Mimo wszystko i tak wole Stana bo z jego Hejt Parku mozna poznac blizej slawne osoby w ciekawej formie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie