Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Małgorzata Foremniak czule o pikantnych scenach z Bartłomiejem Topą: "TO BYŁO STRASZNE"

73
Podziel się

Aktorka przyznała, że kręcenie intymnych ujęć na potrzeby filmu "Sługi boże" było dla niej dość krępujące. "Tam w strategicznych miejscach musiałam się okleić taśmą" - wspomina.

Małgorzata Foremniak czule o pikantnych scenach z Bartłomiejem Topą: "TO BYŁO STRASZNE"
Małgorzata Foremniak, Bartłomiej Topa (ONS, ONS)
bDzywJFh

Małgorzata Foremniak swego czasu należała do grona najpopularniejszych polskich aktorek. Co prawda w ostatnich latach gości na ekranie nieco rzadziej, a widzowie kojarzą ją dużo bardziej z "kreatywnych" opinii w programie Mam Talent, jednak wciąż jest obecna w polskim show biznesie i cieszy się sporą sympatią.

Jedną z ról, które w ostatnich latach przyjęła Małgorzata Foremniak, była postać Joanny Stanisz w filmie Sługi boże. Choć film spotkał się z mieszanymi reakcjami fanów, to odegranie niektórych scen w produkcji wymagało od niej wielu poświęceń. Tak przynajmniej twierdzi sama zainteresowana, która była gościem Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej podczas transmisji na Instagramie.

bDzywJFj

W rozmowie z prezenterem i aktorką Małgosia przyznała, że w filmie znalazły się dwie sceny, które były dla niej szczególnie krępujące. Mowa oczywiście o jej pikantnych scenach z udziałem Bartłomieja Topy. Dziś Foremniak twierdzi, że było to dla niej wymagające wyzwanie aktorskie.

Z takich gorszych scen i takich bardzo dla mnie krępujących, ale trudnych, to była scena w "Sługach bożych" z Bartkiem Topą. Pamiętam ten moment, kiedy robiliśmy to na lustrze. Ja się tak wczułam, że zaczęłam w tych momentach szczytowania bić ręką w to lustro. Widziałam kątem oka, jak ktoś się tam patrzył z dekoracji. Było dynamicznie - wspomina.

To jednak nie wszystko, bo w drugiej ze scen było jeszcze trudniej, a aktorka musiała zaprezentować się przed kamerą w pełnym negliżu. Przy okazji dzielenia się swoimi refleksjami Małgosia zdobyła się też na dość niecodzienne wyznanie.

Byliśmy na golasa, kompletnie. To było dla mnie straszne. To było totalnie na kurczaka bez pierza. I tam w strategicznych miejscach musiałam się okleić taśmą - wypaliła.

bDzywJFp

Chcieliście to wiedzieć?

bDzywJFq
bDzywJFK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(73)
A faceci?
9 miesięcy temu
Zacznijcie pokazywać również facetów w takich scenach w całej okazałości. Dyskryminacja płci brzydszej czy nie chcecie wprawić facetów w kompleksy ;)
viv
9 miesięcy temu
Takie sceny nic nie wnoszą do filmu, nie wiem po co się je kręci. W starych filmach nic nie pokazywano, a i tak wiadomo o co chodzi, z klasą i dyskrecją.
Blabla dopa
9 miesięcy temu
Po co takie sceny, niektóre są niesmaczne i żenujące. Nie trzeba być motorem, by przeszkadzały, bo są robion3, by chyba obrzydzic film.
bDzywJFL
Ble
9 miesięcy temu
Po co takie sceny??? Tajemniczosc jest bardziej sexi.a nie tak golizna
Ania
9 miesięcy temu
Podziwiam aktorów za takie sceny, naprawdę. Za nic w świecie bym nie potrafiła.
Najnowsze komentarze (73)
Tyson
9 miesięcy temu
Jest ok
Ehhhh
9 miesięcy temu
No on nie w jej typie jakby był jakiś sexowny i przystojny to by nic nie mówiła haha ,masakra szkoda dzieci bo musza później oglądać swoich rodziców na ekranie robiących takie rzeczy
Kolos
9 miesięcy temu
Niektórzy uważają że im więcej takich scen tym większa oglądalność.Wg mnie to błędny pogląd.W dzisiejszych czasach, tak trudnych wolę coś delikatniejszego.
Kamil
9 miesięcy temu
Zasadzil że jej gardłem wyszedł
afrykaner
9 miesięcy temu
na kiego grzyba te zaciemnienia? co za prymityw.
yyyyyyyyy
9 miesięcy temu
nie poznałam jej w tym brązie..
Gru
9 miesięcy temu
Kiedyś miała smaka na maseraka, a teraz?
karla
9 miesięcy temu
po Barei polskie kino to dno, ano aktorów do podziwiania ani filmów do oglądania
bDzywJFD
Ula
9 miesięcy temu
Niestety..polskie filmy to tylko seks i przekleństwa
Olek
9 miesięcy temu
Co by zrobiła grając w 365
Anna
9 miesięcy temu
Tak wszystkie mówią, jakby nie chciały to by nie grały takich scen, nagle na starość wszystkie się wstydzą. W tedy myślały tylko żeby się wybic
Bee
9 miesięcy temu
Nie lubię jak w filmach pokazywane są takie nagie sceny. Uważam to za niepotrzebne i upokarzające dla aktorów i widza.
Zosia
9 miesięcy temu
Bartek,ja mogę być jej dublerką i za żadną cenę nie przeklejam się plastrem i proszę po 7 Dublin.
Pobozny
9 miesięcy temu
Znam wiele prostytutek które założyły rodziny i są szczesliwe
...
Następna strona
bDzywJGf