Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Małgorzata Kidawa-Błońska ZREZYGNOWAŁA z udziału w wyborach prezydenckich: "Zawsze będę mówiła prawdę, nie licząc się z konsekwencjami"

267
Podziel się

Kandydatka Koalicji podczas sejmowej konferencji potwierdziła medialne pogłoski.

Małgorzata Kidawa-Błońska ZREZYGNOWAŁA z udziału w wyborach prezydenckich: "Zawsze będę mówiła prawdę, nie licząc się z konsekwencjami"
Małgorzata Kidawa-Błońska (ONS)
bDfIxfIR

Nie jest tajemnicą, że w obliczu epidemii koronawirusa Polacy szczególnie uważnie przyglądają się poczynaniom polskich polityków. W ostatnim czasie jednym z najgorętszych medialnych tematów jest zamieszanie w związku z wyborami prezydenckimi. Głosowanie pierwotnie zaplanowane było na 10 maja, jednak w obliczu szeregu kontrowersji obecnie ich data wciąż jest niewiadomą.

Równie dużo emocji co same wybory, wzbudzają kandydaci do najważniejszego urzędu w państwie, z Andrzejem Dudą na czele. Ostatnio pojawiły się pogłoski, że jedna z rywalek obecnie urzędującego prezydenta planuje wycofać się z wyścigu o stanowisko. W piątek podczas sejmowej konferencji plotki potwierdziła sama zainteresowana.

bDfIxfIT

Kidawa-Błońska krótko odniosła się do pomysłu bojkotu wyborów, za który była krytykowana zarówno przez rządzących, jak i opozycję.

Kiedy rządzący wpadli na szatański pomysł, żeby wybory robić w środku pandemii, nie mogłam milczeć i musiałam to głośno powiedzieć. Gdyby nie mój mocny głos i mówienie o bojkocie, te wybory w maju pewnie by się odbyły - podkreśliła.

bDfIxfIZ

Mamy teraz szansę na wolne i demokratyczne wybory i mam nadzieję, że Polacy w takich wyborach wezmą udział - dodała.

Wiem, że ponoszę odpowiedzialność za to, co się wydarzyło, bo spadki sondażowe zostały spowodowane tym, że Polacy nie wiedzieli, czy biorę udział w tych wyborach, czy nie. Ale dla mnie najważniejsze było zdrowie, bezpieczeństwo i to, żeby Polska ciągle była krajem demokratycznym, krajem europejskim. Zawsze będę mówiła prawdę, nie licząc się z konsekwencjami, które mnie dotyczą - stwierdziła.

Mówi się, że na miejsce Kidawy-Błońskiej jako reprezentantki w wyborach prezydenckich Koalicja wybierze prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego lub byłego ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego.

Zwycięstwo Trzaskowskigo lub Sikorskiego w wyborach to paraliż państwa - skomentował ostro w Polskim Radiu Jarosław Kaczyński.

bDfIxfJa
bDfIxfJu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(267)
Gjjk
5 miesięcy temu
Ona była największą marionetką PO w historii. Totalne nieporozumienie.
Beata.
5 miesięcy temu
Z taką opozycją to PIS będzie 7 kadencji rządzić.
MARTA12345
5 miesięcy temu
ONI BESZCZELNIE TERAZ SIKROSKIEGO BEDA ODMRAŻAC I NAM WCISKAC?! SORRY ALE TAKIE ODMRAŻANE MIĘSO GNIJĄCE TO JAKIS ŻART?? ROZUMIEM ŻE CAŁA PLATFORMA JEST JUŻ TAK SPALONA ZE NAWET NIE MA KOGO WYSTAWIĆ, WSTYD! MY WAS OSZUSCI JESZCZE DOBRZE PAMIĘTAMY
bDfIxfJv
xxx
5 miesięcy temu
Ale po co w ogóle robić jakieś wybory!??? Już dziś ogłosić kaczyńskiego KRÓLEM Polski! Przynajmniej później PONIESIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ! Dlaczego ma rządzić z tylnego fotela!? - To tchórzostwo!!!
vvv
5 miesięcy temu
A czołowy RAPER "ostry cień mgły" nie zrezygnował!??? Czekam na to!!!
Najnowsze komentarze (267)
wanda
5 miesięcy temu
oj malgoska zle sie stalo ze dalas sie schetynie skaperowac a budka potwierdzil ze nie jestes jego kandydatka i dlatego zrezygnowals glupio postapilas przemysl to wszystko na spokojnie
Justa
5 miesięcy temu
Przepraszam jaka prawdę ta kobieta niby mówi nam ona się nawet wyslowic nie potrafi 😂🙈
Shshd
5 miesięcy temu
Prawda jest tylko jedna. Tak jak procent.
mimis
5 miesięcy temu
obraziła się i ogłosiła " pobite gary".
Nick
5 miesięcy temu
Po takim bałaganie jaki zostanie nikt nie będzie chciał kandydować..
BZG
5 miesięcy temu
Małgorzata Kidawa2%Błońska
SSS
5 miesięcy temu
Całe szczęście - cóż to byłby za prezydent...
puma
5 miesięcy temu
Panom z PO brakło odwagi aby startowac w tym samemu p.Tuskowi, wystawili kobiete, której to zaimponowało no i masz babo placek. Koszty kampanii ? podobno nie prowadziła więc zero kosztow i wszystko ok. Tak rządzi sie PO krytykując wszystko totalnie dla zasady bez względu czy to korzystne dla keaju czynie, byle byc przeciw.
bDfIxfJn
zaz
5 miesięcy temu
zmusili ją
Fann
5 miesięcy temu
Szkoda, lepsza była od Jasia Fasoli
olo
5 miesięcy temu
cal jej kampani to wielkie klamstwo wszystko i wszedzie gdzie sie pojawila zawsze klamala
żaba
5 miesięcy temu
Szkoda mi jej. Cóż, widać jak zacofana jest nasza Polska. Kobieta nie ma szans na ten urząd. Lepszy najgorszy chłop... To smutne. Nikt jej tak naprawdę nie wspierał, żadnego sensownego sztabu, no szkoda...
ggg
5 miesięcy temu
1/10 małego rozumku Misia Puchatka
gosc
5 miesięcy temu
Kidawa to siostra Sofii Loren
...
Następna strona
bDfIxfJP