Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Rzetelna Małgorzata Rozenek demaskuje internetowych oszustów i ostrzega: "NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ"

134
Podziel się

Małgosia zapewnia, że bezprawnie wykorzystano jej wizerunek i nie ma nic wspólnego z krążącą po sieci reklamą specyfiku na odchudzanie.

Rzetelna Małgorzata Rozenek demaskuje internetowych oszustów i ostrzega: "NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ"
Małgorzata Rozenek demaskuje internetowych rzezimieszków (Instagram.com, ONS.pl)
bCOOpZvV

Małgorzata Rozenek ma za sobą kilka wyjątkowo intensywnych tygodni. W czerwcu celebrytka i jej mąż Radosław Majdan doczekali się pierwszej wspólnej pociechy. "Dzidziuś Majdana" otrzymał imię Henryk i od razu stał się oczkiem w głowie medialnej pary.

Nikt nie ma zapewne wątpliwości, że narodziny Henia to dla Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana także doskonała okazja na dorobienie do domowego budżetu na sponsorowanych postach. Nie ma w tym oczywiście nic złego, bo podobny trend panuje wśród większości znanych osobistości, jednak w tym przypadku nie wszyscy wykazują się zrozumieniem. Pomysł "zarabiania" na niemowlęciu skrytykowała m.in. Ilona Łepkowska.

bCOOpZvX

Małgorzata Rozenek chwali się powrotem do ćwiczeń

Nie brakuje też osób, które w nielegalny sposób starają się zarobić na czyimś sukcesie. Jakiś czas temu informowaliśmy, że grupa internetowych oszustów próbowała nakłaniać internautów do inwestowania w giełdy kryptowalut. Posługiwali się przy tym wizerunkami kilku gwiazd stacji TVN, między innymi Huberta Urbańskiego, Marcina Prokopa i Magdy Mołek.

Teraz ofiarą podobnego oszustwa padła Małgorzata Rozenek, która poinformowała o tym fanów na Instagramie. W umieszczonym wpisie celebrytka informuje wszystkich, że nigdy nie kontaktowała się z firmą sprzedającą "cudowny środek na odchudzanie", a jej wizerunek został użyty bezprawnie. Zapowiedziała też, że sprawą zajmują się już jej prawnicy.

bCOOpZwd

Ważne! W sieci pojawiły się "reklamy" niby cudownego środka na odchudzanie. Jakichś kropel. Użyto mojego wizerunku, sfałszowano zdjęcia mojego profilu czy wywiad, którego oczywiście nie udzieliłam. Sprawa jest poważna, bo ten specyfik jest podejrzewany o bardzo szkodliwy wpływ na zdrowie. NIE KUPUJCIE GO! (...) Sprawa ta została już zgłoszona odpowiednim służbom, a moi prawnicy już nad nią pracują. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ - zaapelowała do fanów Małgosia.

Jednocześnie celebrytka wykorzystała okazję, aby podzielić się z obserwującymi swoim prawdziwym sposobem na to, jak utrzymać szczupłą figurę.

Nie ma innej drogi do uzyskania wymarzonej sylwetki niż: ruch i zdrowa, zbilansowana dieta. No i czasami niektóre zabiegi - zdradziła (nie)dyskretnie.

Myślicie, że Małgosia znajdzie winnych i sprawiedliwości stanie się zadość?

bCOOpZwe
bCOOpZwf
bCOOpZwy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(134)
jagn
2 tyg. temu
Przecież Małgosia jest chuda, naturalnie piękna i nie musi sie odchudzać ani stosować żadnych botoksów
Ela
2 tyg. temu
Nigdy nie widzualam tej reklamy, a ponadto mi osobiście nie potrzebne żadne specyfiki na odchudzanie.
Poeta
2 tyg. temu
Sprytna i mądra kobita, dobrze paragrafy czyta!
bCOOpZwz
Radek poeta
2 tyg. temu
Spełniam się jako poeta, gdy piszę poematy dla Małgorzaty, bo to moja ukochana kobieta. Czuję się poetą spełnionym, gdy piszę poematy dla Małgorzaty, mojej jedynej ukochanej żony.
LoLa ☀️
2 tyg. temu
Małgosiu , jaka ty jesteś piękna , taka naturalna i zgrabna , przy tym taka mądra i wykształcona ! Wiesz naprawdę jak czytam o tobie i oglądam twoje zdjęcia to mam tyle kompleksów , nie wiem co z sobą począć , jesteś dla mnie wzorem i ideałem kobiety , matki , taka wspaniała i cudowna brak słów
Najnowsze komentarze (134)
Prawnik jej
2 tyg. temu
...moi prawnicy..., zapytałam owych prawników-nieskończoną ilość:...?! czyi jesteście?...tacy mądrzy, uczciwi etc. Odpowiedzieli:...jesteśmy jej.
fan
2 tyg. temu
lubie 50+
Liza
2 tyg. temu
Raz w życiu chciałabym zobaczyć ją bez poprawiania,fryzjera,makijażu,fotoshopa.Raz w życiu :)
drwal
2 tyg. temu
majdanowa przestań sama sobie pisać komentarze pochlebne to mega słabe
Werde
2 tyg. temu
Oni są odrażający 🤮🤮
Bua
2 tyg. temu
Rzekomo ta osoba jest prawnikiem...
inwokacja
2 tyg. temu
Henryk jest miłością wszystkich ludzi i dlatego jest wkurzony i marudzi.
Natan z Kawy
2 tyg. temu
A ja Dodę widziałem wczoraj i wygląda na 90 lat.Pomarszczona twarz szyja, dłonie,, nogi, stopy ogromne, stare, powykrecane.
bCOOpZwr
Wielka nocka
2 tyg. temu
Nie śmiejecie się z Dody, że przez nietrzymanie stolca zniknęła z mediów. To dla niej ulga.
Asik
2 tyg. temu
Moze sama wpuściła ta reklamę lub komuś kazała.Czego się nie robi dla rozgłosu.Nagle ruch zaleca jak wzięła się za ćwiczenia.
Koniu
2 tyg. temu
ona odsysa tluszcz a nie odchudza sie tabletkami
Wasz Doda
2 tyg. temu
jestem menszczyznom z mikropenisłem bez jaj
Ewa
2 tyg. temu
Toć to Szulimowa
Poeta
2 tyg. temu
A Majdany to na Pudlu abonament wykupili i sobie konto bankowe otworzyli?
...
Następna strona
bCOOpZwT