Trwa ładowanie...
Przejdź na
Emzy
|

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pozują w koszulkach OD JESSIKI MERCEDES

338
Podziel się

Ezoteryczni Majdanowie pozując w koszulkach Veclaim ujawnili fanom, jakie są ich numerologiczne cyfry. Jessica nie kryła ekscytacji.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pozują w koszulkach OD JESSIKI MERCEDES
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pozują w koszulkach Veclaim (Instagram)
bDSEiMOJ

Minionych miesięcy Jessica Mercedes z pewnością nie może zaliczyć do udanych i nie tylko dlatego, że mamy rok 2020. Celebrytka zaliczyła serię biznesowych wpadek, które omal nie pogrzebały jej marki. Po głośnej "aferze metkowej" sen z powiek spędziły jej oskarżenia o zainspirowanie się astrologiczną kolekcją innej marki. Jakby tego było mało, grafik Jess "rąbnął się" w kolejności znaków zodiaku na koszulkach jej marki.

Wszystko wskazuje na to, że przedsiębiorczej blogerce udało się namówić najbardziej wpływowych influencerów, czyli Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana, by ruszyli z odsieczą jej marce. Gonia nie ukrywa, że dzięki swoim zasięgom może liczyć na jedne z najbardziej atrakcyjnych stawek za promowanie produktów.

bDSEiMOL

W piątek Rozenek opublikowała serię zdjęć z Radkiem, na których pozują w koszulkach z "astrologicznej" kolekcji Veclaim.

Kiedy piątka spotyka siódemkę - napisała ezoteryczna Gonia.

Wohoo - zachwyciła się Jessica Mercedes, co może sugerować, że nic nie wiedziała o promocji.

bDSEiMOR

Jeden z fanów wykazał się złośliwością, na którą odpowiedziała czujna Jess.

Czy to ten słynny Fruit of the Loom? - dociekał.

Oj nie, teraz pan Heniu z Łodzi z 30-letnim doświadczeniem robi nam sam dzianinę bawełnianą - uściśliła Jess.

Zobacz także: Koszulki Veclaim. Afera z Jessicą Mercedes. UOKiK sprawdza, możliwe postępowanie
bDSEiMOS

Niektórzy fani bardziej niż horoskopem numerologicznym Majdanów i zainteresowali się ich lokalizacją. Choć jeszcze niedawno Rozenek ujawniła, że ma w planach kupno domu z ogrodem, na fotografiach oznaczyła luksusowy apartamentowiec Złota 44, który jest jednym z najbardziej ekskluzywnych i najdroższych adresów w stolicy.

Kupiliście nowe mieszkanie? - dopytywali fani, jednak nie doczekali się odpowiedzi.

Myślicie, że Majdanowie celowo zrobili Jess świąteczny prezent?

bDSEiMOT
bDSEiMOU
bDSEiMPm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(338)
aaaa
4 miesiące temu
Celebryci są równo zakłamani, leniwi, liczą tylko na łatwy hajs od naiwniaków... Koszulki pewnie z Chin robione przez dzieci ale Jess to pasuje, co jej tam, najwyżej znów nagra filmik jak bardzo jest smutna (że prawda wyszła na jaw)
Herhel
4 miesiące temu
Jak ta panna nikt śmie sobie żartować z oszukanych przez nią konsumentów?? Można nazywać OSZUSTWO "wpadką metkową , nadszarpnięciem wizerunku" jednak nadal pozostaje ono oszustwem. Powinna być wdzięczna każdemu, kto w swej naiwności te bure szmatki nabędzie.
ToJa
4 miesiące temu
Dostali za darmochę to nic ich nie kosztuje cykniecie fotki
bDSEiMPn
Kasis
4 miesiące temu
Serio?
Koko
4 miesiące temu
Napiszcie o tej łasce z instagrama na wózku z pudłem co zbierała na łososia i szynkę a kupiła działkę hehhe
Najnowsze komentarze (338)
joker Wańcia
4 miesiące temu
u Dody wodoguowie widac gouym okiem tragedia i jeszcze ten zespół Downa spojrzcie na jej twarz, nie wyśmiewajcie jej!
Pola
4 miesiące temu
Uwielbiam czytać paszkwile krajka o dodzie elektronos! Nie kasujcie ich!
oryginał
4 miesiące temu
Po co wy ludzie tak licznie komentujecie jej zachowanie. Nie macie własnego życia? Wychodzi na to, ze nie. Czy was osobiście interesuje co jakaś tam pani X z miasta Y o was myśli? dokładnie tak samo Gośka nie przejmuje sie wszystkimi negatywnymi komentarzami od nas, pewnie ich nie czyta bo ma od tego oplacanych ludzi, ktorzy to ogarniają. Zresztą hejt moze zaboleć jakąś nieopierzoną celebrytkę, która dopiero co zaczyna lans na salonach, albo nadwrażliwą Dodę, ale nie silną narcystkę Gonię. Jest najbardziej intrygującą celebrytką, dzięki wszystkim którzy codziennie komentują jej poczynania. Do tego non stop jest o tym samym, jak nie o jej wieku, to o jej twarzy, jak nie twarz, to Henryk, itd itp. Specjalnie wrzuca prowokujące focie i teksty, zeby zarabiać na tym coraz więcej i zebyscie przez nią cierpieli. Nie komentujmy tej rodziny jesli tak bardzo ich nie lubimy... a tak jest najbardziej klikalną celebrytką i ma olbrzymie zasięgi, a w związku z tym reklamuje za grubą kasę nawet buciki Henryka. taki jak moj komentarz był tez wiele razy tutaj pisany, ale i tak nadal wylewacie tutaj swoje żale w komentarzach, nakręcając jej popularnosc... a Gonia ma to gdzieś, tylko liczy kasę i się śmieje z was.
Ama
4 miesiące temu
Po co my ludzie tak licznie komentujemy jej zachowanie. Nie mamy własnego życia? Wychodzi na to ze nie. Czy was osobiście interesuje co jakaś tam pani X z miasta Y o was myśli? dokładnie tak samo Gośka nie przejmuje sie wszystkimi negatywnymi komentarzami od nas, pewnie ich nie czyta bo ma od tego oplacanych ludzi, ktorzy to ogarniają. Zresztą hejt moze zaboleć jakąś nieopierzoną celebrytkę, która dopiero co zaczyna lans na salonach, albo nadwrażliwa Dodę, ale nie silną narcystkę Gonię. Jest najbardziej intrygującą celebrytką, dzięki wszystkim którzy codziennie komentują jej poczynania. Do tego non stop jest o tym samym, jak nie o jej wieku, to o jej twarzy, jak nie twarz to Henryk, itd itd. Specjalnie wrzuca prowokujące focie i teksty zeby zarabiać na tym coraz więcej i zebyscie przez nią cierpieli. Nie komentujmy tej rodziny jesli tak bardzo ich nie lubimy... a tak jest najbardziej klikalną celebrytką i ma olbrzymie zasięgi, a w zwiazku z tym reklamuje za grubą kasę nawet buciki Henryka. taki jak moj komentarz był tez wiele razy tutaj pisany ale i tak nadal wylewacie tutaj swoje żale w komentarzach, nakręcając jej popularnosc... a Gonia ma to gdzieś, tylko liczy kasę i się śmieje z was.
Wanda
4 miesiące temu
Babcia Doda ma zespół Downa dlatego nie wyśmiewajcie jej!
brawa
4 miesiące temu
Uwielbiam Małgonię!
XXX
4 miesiące temu
Gosia piękna
Alek
4 miesiące temu
Co to jest Doda? jakiś zespół dodatkowych krzeseł w remizie czy zespół downa? serio pytam
bDSEiMPf
Portia
4 miesiące temu
Dodowna Stępieniek z miłości do Radka dostała okrężnicy przydatka.
sum
4 miesiące temu
podobno potwór Doda z Przemszy wyłowiona? jak karp, biedna, jeśli to prawda to nawet bardzo biedna
LOL
4 miesiące temu
jak ta kobieta po 40-tce nie wstydzi się pozować bez gaci na tyłku? Jak, się pytam
Coś nie gra
4 miesiące temu
Te nogi to chyba nie od tego tułowia !
Jola
4 miesiące temu
Kiedy rączka rączke myje w tej warszawce😂 A takie buty jak Jess ma przy schodach to mialam w luceum ,wieki temu. Ot cale ich projektowanie...
healer
4 miesiące temu
to oni maja FANÓW?? Świetnie śpiewają i nagrywają płyty? są znakomitą parą aktorską lub może tancerzy?? Piszą bestsellerowe powieści, dramaty, scenariusze?? Są wybitnymi specjalistami w jakiejś rzadkiej dziedzinie?? NIE?? to czym uszczęśliwiają swoich FANÓW, jaką są dla nich inspiracją?? Nie chcę cytować słynnej sentencji Lema, kto ma trochę oleju w głowie wie o co mi chodzi...
...
Następna strona
bDSEiMPH