Małgorzata Rozenek-Majdan o in vitro: "Nikt nie wybiera tej procedury jako sposobu na zostanie rodzicem. Potrzeba posiadania dziecka jest bardzo silna"

61
Podziel się

Przy okazji promocji swojej najnowszej książki, Rozenek zdradziła, że nie przepada za… pieszczotami na plaży, ponieważ kłuje ją wtedy piasek.

Od kilku tygodni w polskich mediach bardzo głośno jest o najnowszym dziele Małgorzaty Rozenek-Majdan. Tym razem Perfekcyjna wzięła na tapetę nieco poważniejszy temat od organizacji przyjęć ślubnych czy sprzątania w ogródku, a mianowicie zapłodnienie metodą in vitro. Proces ten jest bardzo bliski Małgorzacie, która dzięki tej metodzie doczekała się dwóch wspaniałych synów. Teraz celebrytka ma nadzieję, że jej książka pomoże odczarować wizerunek zabiegu w oczach społeczeństwa.

Podczas konferencji prasowej, promującej jej nowe dzieło, gwiazda zaznaczyła, że metoda in vitro nie jest niczyim pierwszym wyborem, a decydują się na nią jedynie osoby, który nie mogą spłodzić dziecka za pomocą bardziej "tradycyjnych" technik. Prowadząca Projekt Lady zaapelowała też do rządzących, aby nie rzucali kłód pod nogi, starającym się o dziecko rodzicom.

Kibicujecie jej?

KOMENTARZE
(61)
gość
9 miesięcy temu
Im ciężej mieć dziecko, tym bardziej się go pragnie.
gość
9 miesięcy temu
Ma rację!
gość
9 miesięcy temu
Ładna i ma całkowitą rację! Powodzenia w staraniach o dziecko, Małgoniu!
Gość
9 miesięcy temu
dr Małgorzata Rozenek-Majdan do parlamentu!!!
Gość
9 miesięcy temu
sexy mama
Najnowsze komentarze (61)
gość
9 miesięcy temu
dokladnie tak
gość
9 miesięcy temu
Ma rację in vitro potrzebne jak operacja serca
gość
9 miesięcy temu
O tej potrzebie treba bylo mysleć przed stosowanoem plasterków na.potrzebę nie mienia dzieci. Teraz to już masz po problemie.
gość
9 miesięcy temu
Stary piernik
.........:(
9 miesięcy temu
....niektorzy robia zeby w mediach zaistniec , zenujaca
gość
9 miesięcy temu
Obserwuję tę Małgonię i zastanawiam się, kiedy ona zajmuje się swoimi synami? Po co jej trzecie dziecko, skoro to jakaś matka na pokaz?
gość
9 miesięcy temu
Spadaj
gość
9 miesięcy temu
Jak zwykle przesadza
gość
9 miesięcy temu
to juz jest nudne
gość
9 miesięcy temu
dziecko-kolejny "projekt" pani Rozenek...czemu nie zarobić na tym pieniędzy?jest więc i książka-zbicie kasy na napisaniu książki i może przy okazji to dziecko też się urodzi...kto je wychowa podstarzałej,zaangażowanej w "projekty"celebrytce?na pewno perfekcyjna niania-wtedy wyda książkę o niańkach.....zchwyty nad tą pustą dzidą są co najmniej zastanawiające-sama urodziłam syna,a później obłąkańczo zapragnęłam drugiego dziecka-na testy w aptece wydałam fortunę,każda porażka co miesiąc wprawiała mnie w depresję....-przeszłam wszystkie badania przy okazji i w sumie nie wiadomo czemu coś się "zacięło"-po 5 latach odpuściłam te testy i na gazeta.pl znalazłam kalendarz płodności,chyba dr Południewski go stworzył..nie uwierzycie,ale zadziałało-do dzisiaj śmieję się,że mam dziecko dzięki Michnikowi i to nie jedno,ale dwoje,bo po 1,5 roku urodziłam "niespodziankę"nr 3 Małgonia i jej rodzina to produkt marketingowy od początku do końca-nie zdziwiłabym się gdyby sponsorowała ją jakaś klinika in vitro
AnnaK
9 miesięcy temu
Ta starsza kobieta powinna się zastanowić co mówi, ten TVN to same nastolatki ,ona ,Wojewódzki czy jak mu tam, szczyt inelektu, normalny Mont Everest.
gość
9 miesięcy temu
Posiadanie dzieci... To nie samochody czy kolejne mieszkanie żeby je posiadać. Dzieci są darem ...
gość
9 miesięcy temu
Oddala sie diablu i bransoletkom to ma co ma...zaufaj Bogu
gość
9 miesięcy temu
Ty tymi dziecmi sie zajmij a nie ku@wa psami ...daj bozence odpoczac...matka od siedmiu bolesci
...
Następna strona