Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Małgorzata Rozenek tłumaczy się z "żartów" z imienia "Milan": "Tego typu pytanie jest NAJWYŻSZYM STOPNIEM DOCENIENIA"

280
Podziel się:

Niektórzy uznali, że pytanie o to, czy syna Agnieszki Włodarczyk można nazywać zdrobniale "AC", było nieco nietaktowne. Małgorzata Rozenek uważa, że to ludzie są "mało wtajemniczeni".

Małgorzata Rozenek tłumaczy się z "żartów" z imienia "Milan": "Tego typu pytanie jest NAJWYŻSZYM STOPNIEM DOCENIENIA"
Małgorzata Rozenek tłumaczy się (?) z "żartów" z imienia "Milan" (East News)
bETbAjoB

Kilka dni temu na świat przyszło pierwsze dziecko Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia. Chłopczyk otrzymał dość oryginalne imię "Milan", które wywołało mieszane reakcje, bowiem może się kojarzyć ze słynnym, włoskim klubem piłkarskim.

Tak właśnie skojarzyło się Radosławowi Majdanowi. Małgorzata Rozenek uznała, że dobrym pomysłem będzie poinformować o tym mamę małego Milana Karasia pod jej postem na Instagramie.

Radzio pyta, czy może używać czasem zdrobniałej formy AC? - napisała celebrytka.

bETbAjoD
Zobacz także: Macierzyństwo po "czterdziestce". Wiele gwiazd się na to decyduje

Niektórzy uważają, że było to nieco nietaktowne i dają temu wyraz w komentarzach. Małgosia nie widzi w tym nic niestosownego i uważa, że ludzie jej nie zrozumieli. Zamieściła więc kolejny komentarz, w którym tłumaczy się z poprzedniego.

bETbAjoJ

Patrząc na niektóre nagłówki, dodam dla mało wtajemniczonych, sugerujących, że to żarty z imienia. Przypominam, o to zapytał @r_majdan, dla którego futbol to nie hobby - to religia. I tego typu pytanie jest najwyższym stopniem docenienia - przekonuje Małgosia, ponownie gratulując Agnieszce.

Myślicie, że faktycznie krytyka wynikała z tego, że ludzie czegoś nie zrozumieli czy jednak z tego, że tego typu pytanie jest, mimo wszystko, mało taktowne?

Pudelek ma swoją grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bETbAjoK
bETbAjoL
bETbAjpe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(280)
Karol
5 miesięcy temu
Żart na miarę strasburgera 🤣🤣
Tyra
5 miesięcy temu
Hahaha! Docenienia Radzia? Za kogo oni sie maja?
Pan
5 miesięcy temu
Ona naprawde odplynela juz dawno , niech szuka horyzontu
bETbAjpf
Paula
5 miesięcy temu
Widać musialo zabolec,a nie powinno
🐩🐩🐩🐩
5 miesięcy temu
Anna i Jerzy się rozwodzą
Najnowsze komentarze (280)
vic
4 miesiące temu
Milan Majdan pieknie, Heniek poloz jajka na pieniek
mrrrrrau....
4 miesiące temu
Milan - pięknę imię - jak Milan Mladenović (1958-1994) - NAJ facet w Europie ;-)
kolega
5 miesięcy temu
Dla mnie największą wiochą jest Docha Robaczewska z dositorbą. Do pięt nie sięga Małgoni - ani inteligencją, ani urodą, ani stylem ubierania się. Wygląda jak babcia Rozenkowej. Nigdy nie uwierzę, że jest od niej młodsza.
Gratulacje!
5 miesięcy temu
Małgonia jest przepiękna, teraz będzie śliczna córeczka z Radziem.
imperium
5 miesięcy temu
Małgonia 1 czerwca skończyła 43 lata, była fajna impra z niespodzianką dla frustratek dybiących na milion. Do tej pory nie mogą się pozbierać.
Harry Majdan
5 miesięcy temu
Gośka jest na 31 miejscu miliarderów wg Forbesa, uważam, że w rzeczywistości jest na pierwszym miejscu miliarderów, bo bezinteresowna miłość Radka do niej jest bezcenna
pompa
5 miesięcy temu
to para Radek Gosia wzbudza takie emocje, ona już była poza mediami gdy Radek zaczął za Gosią latać i zdradzać chorego pana Dodę, który go utrzymywał mimo cierpienia na kręgosłup
pan Demiak
5 miesięcy temu
A biedna Doda cierpi na nietrzymanie stolca. Nie wyśmiewajcie jej!😂😂😂
bETbAjoX
1978 r.
5 miesięcy temu
Pięknie Gosia wygląda, jak zawsze zresztą.
tom
5 miesięcy temu
Nawet najgłupsi celebryci państw Zachodu (Europa, USA, Kanada, Japonia, Australia itd.) nie wstawiają na społecznościowych portalach tak idiotycznych, tak infantylnych, tak żenujących tekstów/ fotek/ inscenizacji jak porzucona Dosia R Rozstępień. Nie mówiąc o tym, że są to ludzie co najmniej o 30, 40 lat młodsi od 61-letniej Dosi Rozstępień, która żali się, że ukończyła szkołę jęków i stęków na pudelku i ma świadectwo z rzęsy bagiennej …
Liwka
5 miesięcy temu
Zbrodnia to niesłychana! - piękna Małgorzata Rozenek jest szczęśliwą żoną Radka Majdana! Bardzo ciężkie do strawienia dla Dochy Rozstępień to przewinienie, dlatego kara musi być adekwatna do wykroczenia ponad przyjętą dla BEZ POMADKI Polki normę bycia szarą myszą w zapadłej dziurze, złapaną w pułapkę kredytową, marzącą o wyrywającym ją z tej dziury hojnie wyposażonym kocurze albo o utrzymującym ją na grząskich bagnach miejskiej dżungli korporacyjnym szczurze, śniącą o roli sekscentrycznej, cudnie chudnącej na vegańskiej diecie Nory, a na jawie za 500 plus rozmieniającą się na drobne MAMYSZĄ Polką z przerwami na codzienne nieszpory.
Wiki
5 miesięcy temu
super Małgonia! wyglądasz świetnie, kocham cię!
beka z Dody
5 miesięcy temu
Very zabawne jest to, iż jakieś szare, zakompleksione, zaniedbane bidoki źle piszą o Małgosi Rozenek. Szczególnie szpetna hejterka, najprawdopodobniej po szkole specjalnej, której wypociny możemy tu przeczytać, bo 24 h/dobę siedzi tu i klepie bzdury o Małgoni jednocześnie wycierając łzy i smarki upokorzonej Dodzi, klepiąc o jej nagródkach z ogródka. Przecież taka osobniczka nie powinna nawet złego słowa napisać o Małgorzacie, której nie zna osobiście, nie ma pojęcia jaka jest prywatnie, bo Małgosi nawet splunąć nie chciałoby się w jej kierunku. Oprócz tego jakieś żałosne wypociny na temat wieku czy wyglądu. Przeczytaj uważnie - ona po kolejnej ciąży jest w świetnej formie, ma wysportowane, zgrabne ciało - nigdy tak dobrze nie będziesz się prezentować i nigdy też nie będziesz kobietą sukcesu wg Forbesa, a charyzmatyczna Małgonia jest. Możesz tylko wypisywać jakieś banialuki oraz możesz dalej się pogrążać.
lol
5 miesięcy temu
Nic nie potrafi robic babcia Dosia Robaczywa Stempek tylko sie przebierac w male przyciasne ubrania w ktorych wygląda jak biedny szkielet.Piobenkarka slaba ze szkoda gadać. Wlosy ciągle tluste ma tupecik nosi bo już jest łysa. Dobrze powiedział jej Henryczek syn Małgosi i Radka, że babcia Dodzia ( co za ksywa hahaha ) wygląda jak Fantomas .Prawda nie boli krzywdy nie robi. Beka śmiechu warte.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETbAjpQ
bETbAjpR
bETbAjpS
bETbAjpT
bETbAjpU
bETbAjpz