Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Mama Marietty z "Hotelu Paradise" poleca wakacje w Egipcie wszystkim Polkom: "Każdy ją doceni, po prostu BĘDĄ PIAĆ nad nią"

314
Podziel się

"Jakkolwiek to zabrzmi, ogólnie to każda kobieta zawsze może tu przyjechać się dowartościować" - wyznała pani Agnieszka, która wypoczywa w Egipcie z córką, Mariettą Witkowską.

Mama Marietty z "Hotelu Paradise" poleca wakacje w Egipcie wszystkim Polkom: "Każdy ją doceni, po prostu BĘDĄ PIAĆ nad nią"
Mama Marietty z "Hotelu Paradise" zachwala wakacje w Egipcie (Instagram)
bDHZGSjV

Choć Marietta Witkowska nie znalazła w programie Hotel Paradise miłości, to udział w reality show z pewnością otworzył jej drzwi do influencerskiej kariery. Celebrytka z pasją promuje więc koktajle dietetyczne, kosmetyki a nawet... doczepy. Po głośnym zerwaniu z Chrisem zaczęła też randkować z tajemniczym adoratorem.

Marietta zapowiadała, że w końcu zdradzi swoim fanom, kto jest nowym wybrankiem jej serca, ale później ze smutkiem przyznała, że związek niespodziewanie zakończył się, zanim zdążyła go upublicznić. Witkowska stwierdziła najwyraźniej, że złamane serce szybciej zagoi się w promieniach egipskiego słońca i zabrała swoją mamę na spontaniczne wakacje.

bDHZGSjX
Zobacz także: Klaudia El Dursi: o rozpadzie związku Marietty i Chrisa: "Tak się zdarza"

Celebrytka już w programie mówiła, że ma bardzo bliską relację ze swoją rodzicielką. Mama Marietty, pani Agnieszka, też ma zakusy na to, by stać się gwiazdą internetu. 11 lat temu przeszła na islam, a w 2012 roku wyszła za mąż za muzułmanina, którego poznała przez internet. Teraz bardzo otwarcie opowiada o swoim życiu w mediach społecznościowych. Na wakacjach w Egipcie naszła ją interesująca refleksja dotycząca tamtejszych mężczyzn, którą postanowiła się podzielić.

bDHZGSkd

Jakkolwiek to zabrzmi, ogólnie to każda kobieta zawsze może tu przyjechać się dowartościować, ponieważ jest bardzo miło zawsze, ale muzułmanka może się dowartościować, bo taka, która jest niedoceniona w Polsce i czuje się źle, każdy ją doceni czy chrześcijanin czy muzułmanin po prostu będą piać nad nią, tak, że polecam takie wakacje, zachęcam, dowartościujecie się, jak wam w Polsce źle. To tak pół żartem, pół serio - wyznała.

Czy pani Agnieszka przekonała was do urlopu w Egipcie...?

bDHZGSke
bDHZGSky
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(314)
Anna
miesiąc temu
Nieatrakcyjna ta Mama. Może tam pieją za nią. Tego chciała. Lol.
pani
miesiąc temu
Boże...
Superman
miesiąc temu
I bedzie Mutah
bDHZGSkz
Hola hola
2 miesiące temu
Na rychła śmierć też trzeba sobie zasłużyć można się dowartościować raz na zawsze
Ion
2 miesiące temu
Totalna żenada, szkoda więcej komentować...
asd
2 miesiące temu
Jak w Egipcie to dlaczego nie została Koptyjka tylko islamską.
Swoi.
2 miesiące temu
Piekna kobieta...o urodzie mojego kumpla z pracy
bea
2 miesiące temu
Co to za Telesfor ta Marieta?
Fars(a/i)
2 miesiące temu
Szczególnie może docenić opiekę prawną - 2014 w hotelu Fairmont w Kairze odbywa się impreza na której "rzekomo" dochodzi do gwałtu zbiorowego. 2020 zaczyna się cokolwiek dziać w sprawie i zajmuje się tą sprawą prokuratura. btw - osiągnięcie w dziedzinie praw kobiet iż dziewczynki w szkołach podstawowych nie muszą nosić hidżabów jest naprawdę epokowe. Muszą dopiero w szkołach średnich.
jacekkk
2 miesiące temu
Tylko Pudelek przejście na islam uważa za postęp. Poczytajcie kim był założyciel..... i porównajcie go z Jezusem. Nawet redaktor Pudelka jest w stanie to uczynić...
święty kamień
2 miesiące temu
islam jest piękny i jaki otwarty i szczery! a jakie obostrzenia! no i te młodziutkie żonki jakie świeże! zachód jest zgniły, nie rozumie świeżości krwi i nienawiści, którą sieją, bo od bozi pochodzi i od prorokini...
Inka
2 miesiące temu
Boję się muzułmanów i nie ufam im.
genia
2 miesiące temu
a potem wrócą w trumnach
bDHZGSkr
BMWgs1200
2 miesiące temu
Parę lat temu bylismy motocyklami przejazdem w Albanii. Wieczorem poszlismy do miejscowej knajpeczki cos zjeść. trzech mężczyzn i trzy kobiety. Wchodzimy , rozglądamy sie , stoły sa ale krzeseł brak. Nagle barman znika gdzies na zaplecze i przynosi 3 krzesła, stawia je przy stoliku i wskazujac miejsce prosi abysmy usiedli. Ale pokazuje tylko na mężczyzn, na kobiety wogole nie zwraca uwagi.Oczywiscie wyszlismy ale niesmak pozostał. Wogóle przez cały pobyt tam zauwazyłem ze dla miejscowego faceta kobieta jest na równi z osłem. Ale kraj piekny, szczegolnie Bjeshkët e Nemuna, co oznacza „przeklęte góry” Pozdrawiam
...
Następna strona
bDHZGSkT