Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|
aktualizacja

Marcin Najman STRASZY POZWEM Don Kasjo: "W sposób ŁAJDACKI pomówił mnie przed galą"!

77
Podziel się:

Skompromitowany pięściarz wyśmiał też oświadczenie federacji Fame MMA i "dożywotnią dyskwalifikację".

Marcin Najman STRASZY POZWEM Don Kasjo: "W sposób ŁAJDACKI pomówił mnie przed galą"!

Marcin Najman dał się ostatnio poznać jako zacięty "obrońca Jasnej Góry" i nieudolny obrońca swojej sportowej reputacji. Podczas walki na Fame MMA wbrew zasadom znokautował "Don Kasjo", a później go kopnął, wskutek czego został zdyskwalifikowany. Później trener Najmana, Damian Herczyk, zaatakował Kasjusza, wykręcając mu nogę.

Szefostwo Fame MMA wydało oświadczenie, w którym ostro potępiło zachowanie Najmana i jego opiekuna. Poinformowano też, że Najman już nigdy nie będzie miał okazji zawalczyć w federacji i nie otrzyma także całości należnego mu za ostatnią galę honorarium.

Skompromitowany pięściarz postanowił odnieść się do do oświadczenia przedstawionego przez Fame MMA. Najman nagrał filmik, w którym przedstawia "swoją wersję zdarzeń" i grozi Kasjuszowi pozwem...

Zobacz także: Marcin Najman po gali Fame MMA 5: Gdzieś nie domknęli zoo. Wiedziałem, że są kolejni śmiałkowie do walki ze mną

Ja nie rozumiem, o co chodzi z tą dożywotną dyskwalifikacją, jeśli chodzi o Fame MMA, skoro ja zaraz po walce miałem zakończony już kontrakt z Fame MMA. Jestem wolnym zawodnikiem. Jak można wolnego zawodnika zdyskwalifikować dożywotnio w Fame MMA, skoro już nie jest w Fame MMA. Nie rozumiem tego w ogóle, ale to nie wiem, może jakiś zakaz stadionowy mi jeszcze przyłożyli, to oczywiście to mówię tak żartami - stwierdził pięściarz.

Najman chwali się też, że nadaj jest rozchwytywany.

A tak zupełnie poważnie, w ostatnim kwadransie odebrałem telefony od dwóch szefów, dwóch największych organizacji MMA w Polsce z propozycją oczywiście. Natomiast powiedziałem, że teraz mam głowę zajętą innymi sprawami i tak naprawdę to w ogóle to miała być moja ostatnia walka i chciałem, żeby to była moja ostatnia walka, nie wiem w ogóle, czy jest jakaś płaszczyzna do rozmów. Natomiast miło, że nawet 15 minut nie czekałem na kolejne dwie rozmowy z propozycją o angaż - wyznał dumnie.

Marcina zabolały "łajdackie pomówienia" Kasjusza dotyczące rzekomego romansu Najmana z Esmeraldą Godlewską.

Oczywiście te inne rzeczy, które były tam napisane w oświadczeniu, no nie zgadzam się również z nimi, więc pójdą swoim torem. Łącznie z tym, że to Życiński rozpoczął bijatykę w oktagonie, po tym gdy sędzia ogłosił dyskwalifikację moją i wszystkie winy zrzucane na Damiana Herczyka są tutaj co najmniej nietrafione. Natomiast Życińskiego oczywiście czeka pozew za to, jak mnie pomówił w sposób łajdacki przed galą, czeka go proces i to o spore pieniądze - zapowiada Najman.

Alternatywna rzeczywistość, w której żyje Najman nie przestaje nas zaskakiwać. Staje się za to jasne, dlaczego pięściarz robi tak zawrotną karierę w TVP Info...

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(77)
Normalny
2 lata temu
Najman Dozywotnia dyskwalifikacja oznacza że już nigdy na fame mma nie będziesz walczył. Tak samo twój trener nigdy nie będzie pracował przy fame mma. Tak trudno zrozumieć parę słów.
krniv9
2 lata temu
Dostał tyle razy w głowę, że chyba żadna jego wypowiedź nie powinna aż tak dziwić.
Uuuuuubbbbx
2 lata temu
Najman na tej aferze zarobi trzy razy tyle co miał zarobic. to cwany lis
shame fame
2 lata temu
Najman, Górniak.. nie wiem czyja obecność mnie bardziej dziwi na takich spędach.. Że też są chętni, żeby im za to płacić... Jaki kraj tacy celebryci.
Meg
2 lata temu
Marcin głąbie! Miałeś szanse to "wyjaśnić" w oktagonie. A co zrobiłeś? Dobrze wiesz.
Najnowsze komentarze (77)
Qwerty
2 lata temu
On w ogóle nie wiele rozumie
Sworks
2 lata temu
Kończ Wasc, wstydu oszczędź...
R22
2 lata temu
to zdjęcie z ważenia, w którym gość za Najmanem trzyma się za głowę ... :-) bezcenne
R22
2 lata temu
to zdjęcie z ważenia, w którym gość za Najmanem trzyma się za głowę ... bezcenne ;-)
R22
2 lata temu
to zdjęcie z ważenia, w którym gość za Najmanem trzyma się za głowę ... bezcenne ;-)
Progesteron
2 lata temu
Pan Najman nawet nie potrafi technicznie uderzac, nigdy sie nie liczyl w sporcie a poza tym, co z pasem Pana Salety w Najmana gablocie?
Iza
2 lata temu
Nejman bedzie robil chaltury po galeriach i klepal kafelki haha taka jego przyszlosc . Zadna strata
hahahahahah
2 lata temu
Co on gada chyba na innej walce był hahahaha
Anty
2 lata temu
Oddaj pas Salecie heh Takie rzeczy tylko w erze Panie Najman Idź broń gorniakowej
Ala
2 lata temu
Razem a Gorniak pasuja do siebie.
Joe
2 lata temu
Wystarczyłoby gdyby powiedział po prostu "Ja nie rozumiem", i tu skończył . . .
normalny
2 lata temu
Kończ gościu wstydu oszczędź,ale plama.
Ahah
2 lata temu
Potrafi spiewac i tańczyć.... :D
szef
2 lata temu
"szefostwo" go straszy? Szefostwo nie jest ani od straszenia, ani płacenia. Jest od wydawania poleceń i brania kasy za ich wydawanie podwladnym.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie