Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Marianna Dufek odpowiada hejterce, która pyta: "GDZIE BYŁAŚ, JAK UPADAŁ?"

391
Podziel się:

Była żona Kamila Durczoka udostępniła obrzydliwą wiadomość ukrywającej się pod pseudonimem internautki snującej absurdalne teorie spiskowe. "Droga Pani, zapraszam Panią do Katowic na kawę. Powie mi Pani, jak żyć" - zaproponowała Marianna Dufek.

Marianna Dufek odpowiada hejterce, która pyta: "GDZIE BYŁAŚ, JAK UPADAŁ?"
Marianna Dufek odpowiada hejterce (East News)

Serwisy w całej Polsce wciąż prześcigają się w kolejnych doniesieniach o przedwcześnie zmarłym Kamilu Durczoku. Kontrowersyjny dziennikarz odszedł w szpitalu po długiej chorobie. W piątek w kościele Trójcy Przenajświętszej w Katowicach-Kostuchnie odbył się pogrzeb 53-latka, na którym obecni byli tylko najbliżsi i rodzina.

Na prywatnej uroczystości nie mogło zabraknąć byłej żony eksprowadzącego "Faktów", Marianny Dufek. Krótko po ceremonii na profilu facebookowym dziennikarki pojawił się poruszający wpis, w którym uczciła pamięć Kamila, publikując zdjęcie jego pierwszej nagrody - Grand Press dla dziennikarza roku z 2000 roku.

Po śmierci byłego męża oczy całego kraju skierowały się w stronę Dufek. Niestety, w całym morzu napływających kondolencji kobieta musi mierzyć się również z hejtem garstki internautów snujących absurdalne i okrutne teorie spiskowe. Jeden z takich komentarzy Marianna zdecydowała się udostępnić na Facebooku.

Zobacz także: O śmierci Kamila Durczoka dowiedział się na antenie. "Jestem wstrząśnięty"

Straszna baba ta Dufek. Teraz udaje dobrą, a gdzie była, jak upadał. Dlaczego synek przeszedł na nazwisko matki. Opluć tę kobietę. Beszczelna ślązarka. I ma czelność pokazywać zdjęcia z byłym mężem. Jak go zabiłaś razem z synkiem.

Dziennikarka postanowiła nie puszczać ataku płazem i opatrzyła post obszernym wpisem, w którym pożaliła się na niczym nieuzasadnione przeświadczenie o swojej wyższości oraz bezduszność niektórych ludzi.

Rodzą się i żyją w lepszych miejscach niż Śląsk. Tracą dziewictwo tylko po ślubie. Nie muszą chodzić do spowiedzi - bo żyją według zasad. Nie kłamią, nie zdradzają, nie oszukują fiskusa, nie łamią przepisów ruchu drogowego. Pomagają potrzebującym. Do ostatnich swoich dni żyją z jednym partnerem, patrząc mu z miłością w oczy. A jeśli doświadczają zdrady i kłamstwa, to nie reagują, bo tak trzeba.

Dostają za to nagrodę od życia. Nie stawia ich w sytuacjach trudnych wyborów. Śpią, bo nie muszą się martwić, jak postąpić, by nie urazić uczuć innych i nie wyjść na hipokrytkę, kiedy oczekują i nagabują cię o reakcję.

W dalszej części emocjonalnego wpisu Dufek zaproponowała ukrywającej się pod pseudonimem hejterce spotkanie twarzą w twarz, by ta "powiedziała jej, jak ma żyć".

Są prawdziwymi autorytetami. To daje im prawo oceny innych i czynią to, wydając wysokie wyroki. Tylko dlaczego nie mają nazwisk? I twarzy? Droga Pani Mima Manna zapraszam Panią do Katowic na kawę. Powie mi Pani, jak żyć. "Beszczelna ślązarka" - zakończyła.

Czy kryzys w związku Deynn i Majewskiego to tylko medialna ustawka?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(391)
543
rok temu
Ależ ta pani ma klasę! Brawo.
Ze wschodu
rok temu
Hejterka się ośmieszyła tym chamskim wpisem. Przeżywać tak śmierć obcego faceta, chore. Ludzie i to anonimowo reagują zbyt emocjonalnie.
Manna
rok temu
Dajcie każdemu żyć jak chce, a nie meblujcie im życia.
Xxxxx
rok temu
Szkoda mi jej, wydaje mi się że była ciągle zdradzana
Anna
rok temu
Bardzo dobrze ze go zostawila
Najnowsze komentarze (391)
Ola
rok temu
Umarł bo pił. Pił bo się bal więzienia . Wiezienie za weksel wystawiony za dom w czasie małżeństwa Sprawę zrobiła była żona a dom będzie syna. Karierę w Warszawie tez robił dla rodziny i żona go namówiła . Nie została tam z nim bo jej było złe …. O to za żona …. Ludzie szukajcie przyczyny a nie tego co jest na wierzchu .
Zabił
rok temu
Weksel
Kobieta.to ni...
rok temu
Każdy proszę Pani ma podobne zdanie, ja też, jak owa hejterka z Katowic. Po co w całym Internecie zdjęcia Waszej Trójki.po co? To było daaawno i nieprawda.Syn został nakłoniony do zmiany nazwiska, czego raczej się nie praktykuje, no chyba że zabójstwo w rodzinie.Pani zresztą też. Oskarżenie o fałszerstwa, sądy, stresy. Domek teraz w jakie rączki trafi? Wiemy.Mialam podobno sytuację Do Pani, rozwód, a po latach w ubiegłym roku nagła śmierć byłego męża.Fakt nie jestem osobą znaną dzięki mężowi, ale jakby nawet jakim prawem bym miała lecieć do mediów zanosić zdjęcia jak my to się kochali.dmiech. Wiadomo, że z tego kasa, no ale sorry.Bardzo mi szkoda Pani eks, że wszyscy się go wyparli, a wiem to z mediów, bo wy wszystko dajecie do mediów. Najwiarygodniejsza osoba, co i jak było ...jest Matka Pana Kamila. Proszę zająć się swymi sprawami, a nie czytać opinie. Gdybym przeżywała śmierć bliskiej osoby to myślę,że nie spędzalabym dnia i nocy na necie.Pozdrawiam
Warszawianka
rok temu
Wielka klasa, szacunek dla Pani.
POLKA
rok temu
Mili państwo statystyki w Polsce pokazują, że wśród nas żyje ponad 400 000 osób z problemami psychicznymi. Osoby te mają dostęp do komunikatorów i w różny sposób dają upust swoim emocjom. Gdybyśmy potrafili mieć więcej zrozumienia dla tego problemu i podchodzili do niego ze spokojem to twórcy tych przykrych opinii nie mieli by pola do popisu.
Iga
rok temu
Bardzo mądra kobieta. Klasa sama w sobie, świetnie odpowiedziała tej prostaczce
omg
rok temu
Pani Marianno ,jest Pani kobietą z wielką klasą.Chociaż rozumiem że to trudne,proszę nie czytać tych plugawych postów a tym bardziej odpowiadać tym ,,pustostanom umysłowym,,.NIE WARTO !!!
ona
rok temu
Jeżeli związek jest zdrowy i funkcjonuje w miarę normalnie to tak się nie kończy. Przy okazji zapytam mojego ex czy chce, żebym była na jego pogrzebie jeśli go przeżyję, żeby nie było potem, że ja się spinam a jemu to totalnie zwisa. A jeśli mnie zapyta o to samo powiem mu jak uważasz, ale nie musisz bo mi to totalnie zwisa. Ludzie skąd Wy wiecie co tam było u nich. Może się szarpali jak pies z kotem, może mieli układ jakiś. Syn może zmienił nazwisko nie ze wstydu tylko dlatego, żeby nie mieć problemów z powodu złej opinii ojca i mogłoby mu to wiele rzeczy utrudniać w życiu. Może nawet sam ojciec tego sobie życzył. Dajcie sobie spokój z laurkami i z krytyką. Po ludzku szkoda człowieka, może jeszcze mógłby zrobić coś dobrego dla siebie i innych.
gość
rok temu
Podobno, przy pobraniu milionowej pożyczki, podrobił jej podpis. TO JES MĄŻ ? Chciałabyś takiego męża ? Pani krytykująca !
sowa
rok temu
Brawo. Klasa. To była jedyna prawdziwa kobieta u boku tego pana.
monika
rok temu
Brawo za odpowiedz i za życiową mądrość Pani Marianno naprawdę szacun.
Teresa
rok temu
Żona pana Durczoka zrobiła o dużo więcej niż powinna, ale niektórych nie da się uratować.
Nope
rok temu
Po co się przejmować taką tępotą. Taka to pewnie mówi na swojego "chłop", a nie: mężczyzna, facet; i żyje wyłącznie dla niego (bo innego celu w życiu nie ma). Co byłą żonę ma obchodzić były mąż, po rozwodzie każde poszło w swoją stronę i dobrze.
mmm
rok temu
Świetnie odpowiedziała! Brawo!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie