Trwa ładowanie...
Przejdź na
Emzy
|

Marianna Dufek wspomina małżeństwo z Kamilem Durczokiem serią wspólnych zdjęć: "Tak zapamiętam. Odpoczywaj spokojnie"

368
Podziel się:

Była żona Kamila Durczoka podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciami przedstawiającymi ich wspólne, szczęśliwe chwile. Marianna Dufek przyznała, że w tym trudnym momencie skupia się teraz głównie na synu, Kamilu Juniorze.

Marianna Dufek wspomina małżeństwo z Kamilem Durczokiem serią wspólnych zdjęć: "Tak zapamiętam. Odpoczywaj spokojnie"
Marianna Dufek żegna Kamila Durczoka (East News, Instagram)
bESxybGt

Kamil Durczok odszedł we wtorek nad ranem w katowickim szpitalu. Informację o jego śmierci potwierdziła Marianna Dufek, jego była żona. To właśnie ona przez wiele lat wierzyła w dziennikarza i stanęła za nim murem, gdy jego kariera legła w gruzach.

Choć Kamil Durczok początkowo przyjął pomoc, ostatecznie nie docenił lojalności żony i próbował ułożyć sobie życie z młodszą ukochaną. Po rozwodzie wyszło na jaw między innymi, że dziennikarz nie był z Dufek do końca szczery - usłyszał zarzut sfałszowania podpisu małżonki na wekslu opiewającym na 2 miliony franków. Mimo to ceniona na Śląsku dziennikarka zachowała klasę i do końca szczędziła Kamilowi przykrych komentarzy.

bESxybGv
Zobacz także: O śmierci Kamila Durczoka dowiedział się na antenie. "Jestem wstrząśnięty"

We wtorek Marianna Dufek zamieściła w swoich mediach społecznościowych wpis będący pożegnaniem z byłym mężem.

bESxybGB

Tak zapamiętam. Odpoczywaj spokojnie - napisała pod serią zdjęć przedstawiających ją i Durczoka w czasach, gdy byli szczęśliwi i zakochani.

W rozmowie z Pudelkiem dziennikarka wyznała, że w tym trudnym czasie cała jej uwaga skupia się na synu, Kamilu Juniorze.

bESxybGC
bESxybGD
bESxybGW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(368)
Madra Lala
2 tyg. temu
Cudowna, madra, opiekuncza, taktowna, przyjacielska kobieta, marzenie kazdego mezczyzny, szkoda, ze KD nie docenil.
Również podzi...
2 tyg. temu
Również wielki szacunek. Kobieta z niezwykła niespotykaną w dzisiejszych czasach klasą. Piękne pożegnanie.
Anna
2 tyg. temu
Składam kondolencje całej rodzinie i bliskim p. Kamila. Pani Marianno duży szacunek. Ja zapamiętam Pana Kamila jako dziennikarza z pasją, który wprowadził telewizyjne dziennikarstwo na nowe tory. Spoczywaj w pokoju.
bESxybGX
marysia
2 tyg. temu
Pani Marianno---współczucie ,bo to smierc Ojca państwa dziecka kawalek waszego wspolnego życia,nie nam GO osądzić oceniać,jest juz na boskim sądzie i tam odpowie, wielki SZACUNEK dla pani za wspaniałą godną postawę. Polskie piekne damy i inne tzw. celebrytki UCZCIE SIE!
Cześć
2 tyg. temu
Piękne pożegnanie
Najnowsze komentarze (368)
wschodnia str...
3 dni temu
Pani Marianno, Pani kultura, takt, klasa - uwielbiam.
maria
1 tyg. temu
kobieta z klasą
Obserwator
1 tyg. temu
Kobieta z klasą pod każdym względem. A tyle ponizenia przeszla.Nie to co laleczka Krawczyk.
Mlody
1 tyg. temu
Niech mu czysty stół wiecznym będzie
jaaaa
1 tyg. temu
KD czekał na 100% więzienie bez zawiasów. Wg ekspertów ok 7 lat pobytu. Stres go wykończył i chciwość (fałszywy podpis). Przynajmniej nie ma wstydu w życiorysie, ze byl w wiezieniu.. Ex żona szybko sie pozbiera, mam nadzieje, za duzo napsuł jej zdrowia. A ze mu wybaczala, to nie tak, mieli wspolnie dziecko... Wiedziala co robila, bez chaosu.
ADA
1 tyg. temu
MĄDRA KOBIETA, KLASA.
his way
1 tyg. temu
Ona po prostu dobrze go znała. Wiedziała z jakimi demonami się zmaga, z jakimi słabościami się przyszło mu się zmierzyć. Dlatego przy nim była. Ale wybory były wyłącznie jego.
Aga
1 tyg. temu
Piękna pod każdym względem kobieta...bierzmy przykład. Pan Kamil postać tragiczna i wspaniały dziennikarz. Jego problemy i błędy widzieli wszyscy. Nasze łatwiej schować.. czy jesteśmy lepsi..?? Bardzo szkoda tego mądrego, pracowitego i często lepszego od wielu krytukujących, człowieka. Niech to będzie lekcja, refleksja..
bESxybGP
brawo
1 tyg. temu
po prostu klasa
kurort
1 tyg. temu
Wspaniala kobieta
kiki
1 tyg. temu
kobieta z wielka klasa
medyk
1 tyg. temu
Los bywa sprawiedliwy, w tym przypadku tragedia. Narcyzm bywa zgubny, być może gdyby w porę nabrał dystansu do siebie i ci pseudo przyjaciele, którzy tak się na jego śmierci lansują pomogli - los byłby łaskawszy dla tego Śp " króla życia".
gosc
1 tyg. temu
brawo pani Marianno!
Jagoda
1 tyg. temu
/co z /Dymitrem? taka tragedia wspoloczuje
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESxybHI
bESxybHJ
bESxybHK
bESxybHL
bESxybHM
bESxybHr