Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Matka Britney Spears chce, aby córka SAMA wybrała sobie prawnika: "To, co było 13 lat temu, nie jest już AKTUALNE"

60
Podziel się:

Choć podczas publicznych zeznań w sądzie Britney Spears mówiła o matce raczej chłodno, to sama Lynne Spears zamierza jej teraz pomóc w zakończeniu niesławnej kurateli. W międzyczasie kuratorka gwiazdy Jodi Montgomery poprosiła z kolei o... dodatkową ochronę dla siebie z pieniędzy Britney.

Matka Britney Spears chce, aby córka SAMA wybrała sobie prawnika: "To, co było 13 lat temu, nie jest już AKTUALNE"
Lynne Spears chce umożliwić córce zatrudnienie własnego prawnika (Getty Images)
bEUZEyrV

Głośna sprawa ojcowskiej kurateli Britney Spears wciąż nie schodzi z czołówek pierwszych stron gazet. Po tym, jak gwiazda przyznała publicznie, że Jamie zamienił jej życie w piekło, w sprawę zaangażowali się nie tylko fani z całego świata, lecz także znajomi Britney z show biznesu.

Właśnie mijają dwa tygodnie od momentu, gdy Britney Spears przyznała w trakcie zeznań przed sądem, że jej ojciec pojmuje chyba opiekuńczość w nieco inny sposób. Piosenkarka skarżyła się, że nie może być nawet pasażerką w samochodzie swojego partnera, nie wspominając o wyjeździe na wakacje czy zajściu w ciążę. Zaznaczyła też, że "chciałaby móc pozwać własną rodzinę".

bEUZEyrX
Zobacz także: Britney Spears ma poważne problemy

Od tego czasu sytuacja jest dość dynamiczna, a wypowiedzenia złożyli już m.in. jej prawnik czy wieloletni menadżer. Co ciekawe, dużo bardziej aktywna w sprawie zakończenia trwającej od 13 lat kurateli stała się też matka piosenkarki, Lynne Spears, o czym informuje TMZ. Zgodnie z informacjami serwisu chce teraz pomóc córce w zatrudnieniu własnego prawnika, czego wcześniej nie mogła zrobić.

bEUZEysd

Lynne złożyła dokumenty, w których zaznaczyła, że to, co było 13 lat temu, nie jest już aktualne. Jej prawnik utrzymuje, że Britney jest w stanie zadbać o siebie sama. Była w stanie występować przed milionami ludzi, nadzorowała występy, pracowała kreatywnie nad choreografiami i przeszła setki godzin prób przed koncertami - donosi portal.

Prawnik Lynne Spears w złożonych dokumentach domaga się spełnienia dziesięciu z próśb Britney, które ta wysunęła podczas przesłuchania dwa tygodnie temu. Na szczycie listy jest oczywiście możliwość zatrudnienia przez nią własnego prawnika. Niestety nie jest jasne, czy sąd przychyli się do wniosku matki gwiazdy, bo może nie mieć mocy prawnej, aby być stroną w postępowaniu.

Co ciekawe, gdy Britney i jej matka walczą o zakończenie kurateli, Jodi Montgomery, jedna z dotychczasowych kuratorek gwiazdy, zarzeka się, że ta osobiście poprosiła ją o to, aby pozostała na stanowisku. Jednocześnie zażądała dla siebie... dodatkowej ochrony, płatnej z pieniędzy swojej podopiecznej. Motywuje to "groźbami śmierci", które mają być efektem reakcji opinii publicznej na sprawę jej kurateli.

Myślicie, że wkrótce czeka nas przełom w sprawie?

bEUZEyse

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEUZEysf
bEUZEysy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(60)
Nini
5 miesięcy temu
Tak zwyczajnie, po ludzku … szkoda kobiety 😢
jaśniepani
5 miesięcy temu
Jeżeli B.S. nie ma żadnej poważnej choroby psychicznej np. schizofrenii to kuratela jest nieuzasadniona. Tu chodzi o pieniądze. B.S to instytucja na której zarabia sporo osób.
Juasua
5 miesięcy temu
Gdyby nie miała kasy to i tata by tak bardxo nie angażował się w kuratele nad córką. A mamusia może stwierdziła ze lepiej mieć lepsze relacje z corka na wypadek gdyby tatuś został odsunięty. Wszyscy żyją z jej kasy wiec lekko nie pójdzie.
bEUZEysz
M.nz
5 miesięcy temu
Dziewczyna nie ma nawet jak o siebie zadbać. Mam wrażenie, ze nie może bez pozwolenia iść do kosmetyczki
Kasia
5 miesięcy temu
Może Giertycha ?
Najnowsze komentarze (60)
ja1
5 miesięcy temu
biedna dziewczyna.
Eva
5 miesięcy temu
Z całym szacunkiem ale to tworzy te strony wikipedii przecież to stek bzdur,Britney nie ma żadnych 4 oktaw cztery oktawy to ma ale Christina Aguilera.
Taka prawda
5 miesięcy temu
Za tą Britney wszystko robią uzdolnieni profesjonaliści o których ona się potem jeszcze wypowiada przed Sądem że ich karmi. Oskarża całą rodzinę, wszystkich ludzi którzy mieli z nią bliski kontakt o kłamanie, wykorzystywanie dla pieniędzy itp.a co ci ludzie odpowiadają...żeby znieść kuratelę ojca, bo ten ojciec jedyny ma dla niej serce i się nad nią lituje pomimo że ona mu publicznie pluje w twarz a wszyscy inni zdają sobie sprawę z tego że bez kurateli ojca Britney poszłaby na tydzień w cug i by przepadła bezpowrotnie i byłby w końcu spokój
Gość
5 miesięcy temu
Był taki film jak kuratorzy w stanach robią wałki żeby móc operować ich majątkami....
ewa
5 miesięcy temu
skoro umiała zarobić kupę kasy ,to jej sprawa jak i na co ją wyda!!! nie pierwsza i nie ostatnia co straciłaby fortunę i co wszystkich ubezwłasnowolnić? chory kraj!
Anna
5 miesięcy temu
Zniszczyli własną córkę
Aga
5 miesięcy temu
Niestety matka zrobiła to wyłącznie pod naciskiem opinii publicznej - nie może już sprzedawać na Instagramie, ludzie ją słusznie znienawidzili. To samo dotyczy tej paskudnej i zarozumiałej siostry Brit
Gość
5 miesięcy temu
Ameryka to dziwaczny kraj!! Niby taka demokracja a tu co??? Ograniczenie praw obywatelskich i nikt nie może nic zrobić bo jakiś Średniowieczny sędzia zdecydował! Skandal!
bEUZEysr
Pola
5 miesięcy temu
Straszne, żeby dorosła kobieta nie mogła o sobie decydować. Ile jest artystów którzy powinni być w zamknięciu i nikt im nie odbiera życia. Jak ona ma być normalna ? Nie byłam jej mega fanką ale jestem w szoku co się wokół niej dzieje. To wszystko to ściema i sądy są opłacane. Nie wierzę, że przez tyle lat jej stan się nie poprawił na tyle żeby zdjąć kuratelę
Dcd
5 miesięcy temu
Britney miała poprostu mega okres buntu i załamanie nerwowe co jest jak najbardziej normalne po tym co przeżyła. Myślę, że od conajmniej 10 lat nie potrzebuje pomocy i może funkcjonować normalnie i samodzielnie. Dużo osobom zwyczajnie zależało na tej kurateli, itd. Cała rodzina z niej żyje, masa obcych osób z niej żyje, Kevin z niej żyje (jakby odzyskała swoje prawa to zaraz by odzyskała dzieci i ten nie rób nie miałby co żreć). Jeżeli ma obecnie jakieś problemy ze zdrowiem to tylko przez nadmiar leków, które była zmuszana brać i przez osaczanie jej osoby tą kuratelą. Z Merlin Monroe było podobnie przecież. Miała nie przepracowane traumy i zamiast pomóc jej się z tym uporać to serwowano jej koktajle leków. Później się uzaleznila a lekarz wypisywal jej recepty jak dealer. Później jej stan psychiczny i uzależnienie się pogłębiało zamiast się poprawić. A z Michaelem Jacksonem jak było? Lekarz był jego prywatnym dealerem. W USA jest z tym duży problem. U nas też się to zaczęło. 90% reklam to leki i suplementy diety. Powinno to być zakazane jak reklamy fajek. Bezprawie w USA jest znacznie większe niż u nas. U nas ciężko nawet chorego psychicznie ubezwlasnowolnic... USA-kraj demokracji i wolności. Amerykanie powinni się cieszyć że mają taki słaby poziom nauczania bo nie mają świadomości, gdzie tak naprawdę żyją.
Jajsjs
5 miesięcy temu
Niech mi ktoś wytłumaczy... Nie wolno jej mieć telefonu chodzić do kosmetyczki przecież jako gwiazda ona musi jakoś wyglądać ale mniejsza z tym. Chodzi o to że ona ma tyle absurdalnych zakazów gorzej dostaje szlaban niż nastolatki a tu wolno jej być w związku??? Spotykać się z tym Samem może a z kosmetyczka już nie??
Polka
5 miesięcy temu
Zrobili z dziecka produkt już zawsze nim będzie.... to jest jak wyrwanie się z obozu pracy lub niewoli
Derea
5 miesięcy temu
Tak przełom będzie taki że sąd znowu wszystko odrzuci...🤡🤡
Kskkss
5 miesięcy temu
Britney byla dla mnie zawsze ikona piękna delikatna i dziewczęca nie moge uwierzyć jak bardzo ci ludzie zniszczyli jej zycie widać po jej wyglądzie teraz że jest ciężko :(((
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUZEytk
bEUZEytl
bEUZEytm
bEUZEytn
bEUZEyto
bEUZEysT