Trwa ładowanie...
Przejdź na
Lotta
|

Meghan Markle grozi WIĘZIENIE? Żona Harry'ego skłamała przed sądem

89
Podziel się:

Podczas jednej z rozpraw w procesie wytoczonym przez Meghan Markle i Harry'ego wydawcy tabloidu żona księcia przyznała się do kłamstwa. W Wielkiej Brytanii za krzywoprzysięstwo grozi do 7 lat pozbawienia wolności...

Meghan Markle grozi WIĘZIENIE? Żona Harry'ego skłamała przed sądem
Meghan Markle okłamała sąd na jednej z rozpraw (Getty Images)

Na początku 2021 roku Meghan MarkleHarry wygrali w sądzie proces przeciwko "Mail on Sunday", który ujawnił korespondencję byłej księżnej z jej ojcem. Okazuje się jednak, że dla wydawcy, Associated Newspapers Limited, sprawa nie jest skończona. W sądzie powołano kolejnego świadka, którego zeznania pogrążyły 40-latkę.

Jason Knauf, który miał kiedyś przyjaźnić się z Meghan Markle, zeznał, że księżna specjalnie napisała odręczny list do ojca, z którym nie jest w najlepszych stosunkach, po to, by w razie upublicznienia, chwytał za serce. Jak podaje "New Idea" okazało się, że zarówno Meghan, jak i Harry, pomagali w procesie tworzenia ich biografii "Finding Freedom".

Kryzys w rodzinie królewskiej. Autorka książki o Meghan ostro o monarchii

Przy okazji wyszło na jaw, że Meghan Markle skłamała w tej kwestii na jednej z rozpraw przed sądem. 40-latka zeznawała wówczas, że ani ona, ani jej mąż, nie pomagali w tworzeniu książki. Gdy byłej księżnej udowodniono kłamstwo, ta przeprosiła wszystkich za wprowadzenie w błąd.

Przepraszam sąd za to, że nie pamiętałam wtedy tych rozmów. Absolutnie nie miałam zamiaru wprowadzać w błąd pozwanego ani sądu - oświadczyła Meghan.

Za krzywoprzysięstwo w Wielkiej Brytanii grozi do 7 lat pozbawienia wolności. Jednak ze względu na to, że Meghan Markle przyznała się do błędu jeszcze w trakcie trwania procesu, księżna może nie zostać ukarana.

Zdradzimy Wam, kto najlepiej klika się na Pudelku!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(89)
xyz
2 miesiące temu
Niestety, ale wobec prawa są równi i równiejsi... Gówno jej zrobią.
PozewByAnn
2 miesiące temu
Coz za niespodzianka
OMG!
2 miesiące temu
W prasie był cały list Meg, w którym przeprasza. Najlepsze jest to, że niby przeprasza, a kilka zdań dalej wskazuje kto zawinił, że ona "zapomniała" - dziennikarze (prasa) i rodzina królewska. Cały list jest utrzymany w skamlącym tonie, że poroniła i była w trudnej sytuacji, w którą wpędzili ją royalsi i prasa, była przytłoczona i oszołomiona wszystkim, na dodatek tak się wystraszyła, że będzie musiała ujawnić tożsamość znajomych (donosicieli do People), że ...... aż poroniła! I dlatego .... "zapomniała, ze pomagała pisać" ... Meg to patologiczna kłamczucha, która zawsze winnego szuka wokół siebie.
Gdynia
2 miesiące temu
Elke by dobili omg
Księżna Kate
2 miesiące temu
No w końcu
Najnowsze komentarze (89)
Mimi
2 miesiące temu
Na kanale lifetime był film fabularyzowany o Meg i Harrym... Taki słodko-pierdzący.... Ona to uosobienie dobra i prawdy a royalsi zło. Kto pozwolił na dystrybucję takiego czegoś?
ULA LA
2 miesiące temu
Co ma list do książki?! 🤣
Ala
2 miesiące temu
Brawo oby ja wsadzili to przestanie kłamać manipulować rodzina odpocznie od niej
Zuza
2 miesiące temu
Oj tam, oj tam, się zapomiało 🤷🏻‍♀️
1234
2 miesiące temu
Niech się zajmą Andrzejkiem wreszcie moze
Ola
2 miesiące temu
Megan jest Manipulantką od samego początku. Szkoda Harrego.
Jola
2 miesiące temu
Jaka ona księżna ja się pytam?! Zwykła kobieta, która i tak wystarczająco pokazała brak klasy! Na ten tytuł trzeba sobie zasłużyć
Magd
2 miesiące temu
Zapomniala,ze pomagała pisać książkę??? Ale ściema!
myślę
2 miesiące temu
Cwaniara z tej Megan
Temida
2 miesiące temu
Każdy ma sumienie ale nie każdy go używa..Na zewnątrz śliczna a w środku zgnilizna.
Anka
2 miesiące temu
Może ona już nie rozróżnia prawdy od kłamstwa? Domyślam się, że można by wyciągnąć wiele takich sytuacji...... Szkoda tego faceta. Wcześniej lub później zostanie sam. Rodzina może już jego nie przyjąć z otwartymi ramionami.....
.......
2 miesiące temu
Ona nie jest księżną
asaa
2 miesiące temu
Ile ona się nakłamała to jej. Sporo ludzi mówiło, że to niezłe ziółko, od eksprzyjaciół po ekssłużbę. Ale niestety w USA wystarczy, że krzykniesz "rasizm!" i wszyscy stają od razu na uszach. Ona o tym doskonale wie, dlatego twardo gra tą kartą.
Ddddddd
2 miesiące temu
Nic nowego że ta manipulatorka non stop kłamie...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie