Unicorn
|
aktualizacja

Meghan Markle udziela się charytatywnie podczas pierwszego publicznego wyjścia od ogłoszenia "Megxitu" (FOTO)

105 reakcji
0
0
105
Podziel się

W trakcie wizyty w centrum wspierającym kobiety w Vancouver Meghan była w wyjątkowo dobrym humorze. Medialne skandale jej służą?

Meghan Markle udziela się charytatywnie podczas pierwszego publicznego wyjścia od ogłoszenia "Megxitu" (FOTO)
(East News/Facebook)

Meghan Markle bez wątpienia jest obecnie największą gwiazdą brytyjskich mediów. Kilkanaście dni temu księżna Sussex i jej mąż książę Harry ogłosili bowiem swoją rezygnację z pełnienia oficjalnych obowiązków. Ich decyzja wywołała szereg kontrowersji wśród mieszkańców Zjednoczonego Królestwa. Okazało się, że para nie raczyła poinformować o swoich zamiarach nawet królowej...

Tuż po szokującym ogłoszeniu Sussexów Elżbieta II zleciła organizację specjalnego spotkania w celu ustalenia strategii działania w najbliższych dniach. Do swojej wiejskiej rezydencji Sandringham House zaprosiła więc Williama i Kate oraz naturalnie bohaterów całego zamieszania, Harry'ego i jego małżonkę. Szybko wyszło jednak na jaw, że Markle nie ma najmniejszego zamiaru tłumaczyć się Elżbiecie. Ponoć wraz z mężem uznali, że najlepiej będzie, gdy Meghan pozostanie w Kanadzie wraz z 8-miesięcznym Archim. Ciężar rodzinnych rozmów spoczął więc na barkach księcia Sussex.

Tabloidy na całym świecie od jakiegoś czasu zastanawiają się, czym właściwie zamierza zajmować się Meghan po oficjalnym porzuceniu członkostwa w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Mówi się, że Amerykanka już od dawna czuła się przytłoczona swoimi obowiązkami i zdecydowała się na odejście po to, by powrócić do dawnego życia i kariery aktorskiej. Wszystko wskazuje jednak na to, że w najbliższych miesiącach może skupić się na działalności charytatywnej.

Od czasu wywołania medialnego skandalu Markle raczej unikała publicznych wyjść. Ostatnio zdecydowała się jednak zrobić wyjątek i odwiedziła Downtown Eastside Women Centre zlokalizowane w kanadyjskim Vancouver. Ośrodek ten zapewnia wsparcie dla ponad 500 kobiet i dzieci. Członkinie organizacji zdradziły kilka szczegółów wizyty Meghan w mediach społecznościowych.

"Spójrzcie, z kim dzisiaj piłyśmy herbatę! Księżna Sussex, Meghan Markle, odwiedziła nas dzisiaj, aby porozmawiać o problemach dotyczących kobiet w społeczeństwie" - możemy przeczytać na ich facebookowym profilu.

Na profilu organizacji pojawiło się również wspólne zdjęcie, na którym księżna Sussex wyglądała na wyjątkowo uradowaną. Tuż przed wizytą w centrum Markle została również przyłapana przez fotoreporterów podczas wsiadania na pokład samolotu do Vancouver. Ponoć wówczas z jej twarzy również nie znikał szeroki uśmiech.

Zobaczcie Meghan Markle na pierwszym publicznym wyjściu od czasu skandalu. Myślicie, że jest zadowolona ze swojej decyzji?

105
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(105)
Selena
1 tyg. temu
Ale tylko wypiła z nimi herbatę czy dała im pieniądze ? Bo jeśli nie dała, to znaczy ze przyszła tylko na promocję swojej osoby.
Ala
1 tyg. temu
Myślę że odetchnela z ulgą, nikt jej tam nie lubił i nawet się z tym nie kryli, dobra decyzja
Marcin
1 tyg. temu
Ta kobieta wprowadza podział i niepokój. Jest egoistką. Świat ma się do niej dostosować. Wiedziała na co się pisze. Po owocach ich poznacie, no i jej owoce właśnie widać. Długofalowo i tak to małżeństwo nie przetrwa. Przykre ale prawdziwe.
Jasnowidząca
1 tyg. temu
I pomyśleć,ze wg słów jej dawnej przyjaciółki Meghan robiła wszystko,żeby poznać bogatego księcia!Jej marzenia spełniły się i mimo ze nie jest lubiana to na sile realizuje swoje cele...czarno to widzę.
NATALIA
1 tyg. temu
Niezależnie od tego czy związek Harrego z Megan przetrwa czy nie, to Megan wyjdzie z tego ogromną ręką.
Najnowsze komentarze (105)
Hhh
6 dni temu
Bardzo fajna kobieta
Ania
1 tyg. temu
Jeśli ktoś się zrzeka obowiązków to powinien też zrzec się praw, a za nimi i tytułów z nimi związanych, sprawiedliwie. Łatwo też udzielać się charytatywnie za cudze pieniądze. Jeśli nie chcą mieć obowiązków związanych ze stanowiskiem książęcym, to nie powinni być książętami. Powinni nie korzystać z przywilejów, iść do normalnej pracy i żyć cicho i spokojnie jak każdy obywatel. I życzę im wtedy pomyślności. Ale niechże będą konsekwentni. A nie jak dotychczas - Korona wydala na nich miliony na ślub i na dostosowanie (zupełnie niepotrzebne) ich siedziby książęcej do życzeń i wymogów Meghan, a teraz ona ma to w nosie i wypisuje się z interesu. To po co jej były te fanaberie i wydatki z królewskich funduszy?
mroiu
1 tyg. temu
Czy to brzuszek?Jak tak....to gratuluje !
Eve
1 tyg. temu
Głupio, że poróżniła Harry'ego z jego całą rodziną. Zaślepiony zauważy swój błąd po czasie..
Ja bo kto?
1 tyg. temu
Kwestia czasu jak Harry wroci sam do Londynu z podkulonym ogonkiem;)
Bocian
1 tyg. temu
Dobiła do celu. Mimo wypisania, będzie zawsze częścią rodziny królewskiej, zawsze będzie popularna, przyjmowana i akceptowana na najwyższym światowym poziomie wszędzie i zawsze będzie kimś od Rojalsów.
Wthkl
1 tyg. temu
Ma rację - członkowie rodziny królewskiej to tylko kukielki w teatrzyku o monarchii. Niech żyje swoim życiem i pełnią tego zycia
Gość
1 tyg. temu
Pasuje do tej zbieraniny.
gosc
1 tyg. temu
nie skandale jej sluza ale falsz brytyjskiego dworuja przytlaczal. nie widze niczego skandalizujacego w tym ze wspolczesni ludzie chca zyc wspolczesnie a nie jak zaplesniale towarzystwo
Margo
1 tyg. temu
A mi się wydaje, że jest w drugiej ciąży..
Mango
1 tyg. temu
Biedny głupi Harry
Elik
1 tyg. temu
Wreszcie może z ulgą odetchnac
Mango
1 tyg. temu
To akurat miejsce dla niej nie nadawała się na salony niestety
Lilek
1 tyg. temu
Tak medialne skandale jej sluza, czyli te glupoty ktore sobie prasa wymysla i dodajespekulacje od siebie zeby tylko gazety sprzedac
...
Następna strona