Unicorn
|
aktualizacja

Meghan Markle udziela się charytatywnie podczas pierwszego publicznego wyjścia od ogłoszenia "Megxitu" (FOTO)

103
Podziel się

W trakcie wizyty w centrum wspierającym kobiety w Vancouver Meghan była w wyjątkowo dobrym humorze. Medialne skandale jej służą?

Meghan Markle udziela się charytatywnie podczas pierwszego publicznego wyjścia od ogłoszenia "Megxitu" (FOTO)
(East News/Facebook)

Meghan Markle bez wątpienia jest obecnie największą gwiazdą brytyjskich mediów. Kilkanaście dni temu księżna Sussex i jej mąż książę Harry ogłosili bowiem swoją rezygnację z pełnienia oficjalnych obowiązków. Ich decyzja wywołała szereg kontrowersji wśród mieszkańców Zjednoczonego Królestwa. Okazało się, że para nie raczyła poinformować o swoich zamiarach nawet królowej...

Tuż po szokującym ogłoszeniu Sussexów Elżbieta II zleciła organizację specjalnego spotkania w celu ustalenia strategii działania w najbliższych dniach. Do swojej wiejskiej rezydencji Sandringham House zaprosiła więc Williama i Kate oraz naturalnie bohaterów całego zamieszania, Harry'ego i jego małżonkę. Szybko wyszło jednak na jaw, że Markle nie ma najmniejszego zamiaru tłumaczyć się Elżbiecie. Ponoć wraz z mężem uznali, że najlepiej będzie, gdy Meghan pozostanie w Kanadzie wraz z 8-miesięcznym Archim. Ciężar rodzinnych rozmów spoczął więc na barkach księcia Sussex.

Tabloidy na całym świecie od jakiegoś czasu zastanawiają się, czym właściwie zamierza zajmować się Meghan po oficjalnym porzuceniu członkostwa w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Mówi się, że Amerykanka już od dawna czuła się przytłoczona swoimi obowiązkami i zdecydowała się na odejście po to, by powrócić do dawnego życia i kariery aktorskiej. Wszystko wskazuje jednak na to, że w najbliższych miesiącach może skupić się na działalności charytatywnej.

Od czasu wywołania medialnego skandalu Markle raczej unikała publicznych wyjść. Ostatnio zdecydowała się jednak zrobić wyjątek i odwiedziła Downtown Eastside Women Centre zlokalizowane w kanadyjskim Vancouver. Ośrodek ten zapewnia wsparcie dla ponad 500 kobiet i dzieci. Członkinie organizacji zdradziły kilka szczegółów wizyty Meghan w mediach społecznościowych.

"Spójrzcie, z kim dzisiaj piłyśmy herbatę! Księżna Sussex, Meghan Markle, odwiedziła nas dzisiaj, aby porozmawiać o problemach dotyczących kobiet w społeczeństwie" - możemy przeczytać na ich facebookowym profilu.

Na profilu organizacji pojawiło się również wspólne zdjęcie, na którym księżna Sussex wyglądała na wyjątkowo uradowaną. Tuż przed wizytą w centrum Markle została również przyłapana przez fotoreporterów podczas wsiadania na pokład samolotu do Vancouver. Ponoć wówczas z jej twarzy również nie znikał szeroki uśmiech.

Zobaczcie Meghan Markle na pierwszym publicznym wyjściu od czasu skandalu. Myślicie, że jest zadowolona ze swojej decyzji?

KOMENTARZE
(103)
Selena
3 miesiące temu
Ale tylko wypiła z nimi herbatę czy dała im pieniądze ? Bo jeśli nie dała, to znaczy ze przyszła tylko na promocję swojej osoby.
Ala
3 miesiące temu
Myślę że odetchnela z ulgą, nikt jej tam nie lubił i nawet się z tym nie kryli, dobra decyzja
Marcin
3 miesiące temu
Ta kobieta wprowadza podział i niepokój. Jest egoistką. Świat ma się do niej dostosować. Wiedziała na co się pisze. Po owocach ich poznacie, no i jej owoce właśnie widać. Długofalowo i tak to małżeństwo nie przetrwa. Przykre ale prawdziwe.
Jasnowidząca
3 miesiące temu
I pomyśleć,ze wg słów jej dawnej przyjaciółki Meghan robiła wszystko,żeby poznać bogatego księcia!Jej marzenia spełniły się i mimo ze nie jest lubiana to na sile realizuje swoje cele...czarno to widzę.
NATALIA
3 miesiące temu
Niezależnie od tego czy związek Harrego z Megan przetrwa czy nie, to Megan wyjdzie z tego ogromną ręką.
Najnowsze komentarze (103)
Hhh
3 miesiące temu
Bardzo fajna kobieta
Ania
3 miesiące temu
Jeśli ktoś się zrzeka obowiązków to powinien też zrzec się praw, a za nimi i tytułów z nimi związanych, sprawiedliwie. Łatwo też udzielać się charytatywnie za cudze pieniądze. Jeśli nie chcą mieć obowiązków związanych ze stanowiskiem książęcym, to nie powinni być książętami. Powinni nie korzystać z przywilejów, iść do normalnej pracy i żyć cicho i spokojnie jak każdy obywatel. I życzę im wtedy pomyślności. Ale niechże będą konsekwentni. A nie jak dotychczas - Korona wydala na nich miliony na ślub i na dostosowanie (zupełnie niepotrzebne) ich siedziby książęcej do życzeń i wymogów Meghan, a teraz ona ma to w nosie i wypisuje się z interesu. To po co jej były te fanaberie i wydatki z królewskich funduszy?
mroiu
3 miesiące temu
Czy to brzuszek?Jak tak....to gratuluje !
Eve
3 miesiące temu
Głupio, że poróżniła Harry'ego z jego całą rodziną. Zaślepiony zauważy swój błąd po czasie..
Ja bo kto?
3 miesiące temu
Kwestia czasu jak Harry wroci sam do Londynu z podkulonym ogonkiem;)
Bocian
3 miesiące temu
Dobiła do celu. Mimo wypisania, będzie zawsze częścią rodziny królewskiej, zawsze będzie popularna, przyjmowana i akceptowana na najwyższym światowym poziomie wszędzie i zawsze będzie kimś od Rojalsów.
Wthkl
3 miesiące temu
Ma rację - członkowie rodziny królewskiej to tylko kukielki w teatrzyku o monarchii. Niech żyje swoim życiem i pełnią tego zycia
Gość
3 miesiące temu
Pasuje do tej zbieraniny.
gosc
3 miesiące temu
nie skandale jej sluza ale falsz brytyjskiego dworuja przytlaczal. nie widze niczego skandalizujacego w tym ze wspolczesni ludzie chca zyc wspolczesnie a nie jak zaplesniale towarzystwo
Margo
3 miesiące temu
A mi się wydaje, że jest w drugiej ciąży..
Elik
3 miesiące temu
Wreszcie może z ulgą odetchnac
Mango
3 miesiące temu
To akurat miejsce dla niej nie nadawała się na salony niestety
Lilek
3 miesiące temu
Tak medialne skandale jej sluza, czyli te glupoty ktore sobie prasa wymysla i dodajespekulacje od siebie zeby tylko gazety sprzedac
gosc
3 miesiące temu
celebrytka,tylko lans jej w glowie
Asia
3 miesiące temu
Ja ja lubię jest normalna i zachowuje się jak każda z nas ... jakby miała pieniądze ale my tylko umiemy krytykować,
Gosc
3 miesiące temu
Nie ufam jej,lisek chodzi..........
nie ufam jej
3 miesiące temu
Czytałam, że dopiero jak realne bylo zbliżenie się do księcia (bo na to musiała długo pracować - w kręgi królewskie nie jest łatwo się dostać) zgłosiła swojej agencji PR, że musi się w coś charytatywnego zaangażować i coś jej znaleźli. Ona jest bardzo inteligentna i wie jak dojść do celu. Żeby nie było że jest pustą aktoreczką od razu wiedziała, że musi pojechać na działalności charytatywnej. Co później się okazało, jak już upolowała księcia, miała gdzieś, bo nikt prawdziwie zaangażowany w pomoc innym nie wydaje milionów na własne stroje i przeloty prywatnymi samolotami. Nudziły ją obowiązki książęce, takie jak wizyty w skromnych miejscach, ona chciała błyszczeć wśród najwiekszych swiatowych celebrytów i teraz będzie to miała, bo niczego się nie boi i prze jak taran. Zachowuje się bez precedensu i bez żadnego strachu, że komuś podpadnie, ma być wszystko na jej warunkach. Grzeczna i niewinna była tylko przed ślubem...
Tak
3 miesiące temu
Nie powinna używać tych tytułów, skoro nie pełni już obowiązków.
Wegedanka
3 miesiące temu
Nie mogła przetrawić konkurencji. Teraz jest słońcem na własnym niebie.
Syl
3 miesiące temu
Skoro wypisala się z rodziny to już chyba nie księżna ??
Gość
3 miesiące temu
Znowu w ciąży? Bardzo szeroki rozstaw nóg ma teraz.
Podejrzliwa
3 miesiące temu
Ona jest w ciąży
bebe
3 miesiące temu
Te peruki coraz ciezsze, sztuczne klaki, niska, koslawa, duzy, kwadrawoty tulow i cienkie badyle-nogi i ramiona, strasznie nieproporcjonalna. Harry babola strzelil takie cos poslubiajac.
oli
3 miesiące temu
Czarno ją i jej przyszłość widzę :-)
...
Następna strona