Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Meghan Markle uznała, że nie musi widzieć się z królową! Harry pojechał na spotkanie sam...

179
Podziel się

Czy to oznacza, że amerykanka zaczyna unikać rozgniewanej Elżbiety II?

Meghan ma na pieńku z królową...
Meghan ma na pieńku z królową... (ONS.pl)
bEqwfZHF

Decyzja Meghan i Harry'ego o opuszczeniu rodziny królewskiej zelektryzowała media na całym świecie i zaskoczyła (nawet) członków rodziny królewskiej. Zatroskana królowa bardzo szybko zleciła organizację spotkania, na którym chciano przedyskutować "nową strategię oraz role dla Harry'ego i Meghan". Pojawili się na nim książę William wraz z księżną Kate, książę Harry i oczywiście sama Elżbieta II. Raziła jednak nieobecność Meghan, która powinna być w końcu najbardziej zaangażowana w planowanie nowej ścieżki rozwoju. Jak udało się ustalić magazynowi Hello! amerykanka uzgodniła wraz z mężem, że wcale nie musi spotykać się z królową.

"Sussexowie zdecydowali, że obecność księżnej nie było konieczne” - wyznała w rozmowie z tabloidem osoba z bliskiego otoczenia Meghan.

bEqwfZHH

38-letnia aktorka przebywa obecnie w Kanadzie ze swoim ośmiomiesięcznym synem Archiem. Pomimo jej nieobecności na posiedzeniu w Sandringham, Pałac Kensington wydał oświadczenie Elżbiety II w sprawie "nowego porządku" w rodzinie.

W najnowszym oświadczenia dotyczącym Sussexów królowa Elżbieta II wyraźnie zaznaczyła podział pomiędzy "swoją rodziną", a "rodziną jej wnuka".

"Dziś moja rodzina przeprowadziła bardzo konstruktywną dyskusję na temat mojego wnuka i jego rodziny. Moja rodzina i ja całkowicie wspieramy decyzję Harry'ego i Meghan o zbudowaniu nowego życia, jako młoda rodzina. Choć wolelibyśmy, żeby pozostali członkami rodziny królewskiej pracującymi na pełen etat, szanujemy i rozumiemy ich potrzebę prowadzenia bardziej niezależnego życia rodzinnego, wciąż pozostając ważną częścią naszego klanu. Harry i Meghan wyrazili się jasno, że nie zamierzają korzystać z publicznych środków. Zostało postanowione, że Sussexowie będą spędzać czas zarówno w Kanadzie, jak i w Wielkiej Brytanii."

bEqwfZHN

Myślicie, że królowa jest wściekła?

bEqwfZIi
KOMENTARZE
(179)
michał
2 lata temu
Może nie lubić babki swojego męża, ale jakiś szacunek mogłaby jej okazać zwłaszcza ze względu na to kim jest, a jak miała plan wystąpić z rodziny królewskiej to po co naciągała podatników na taki kosztowny ślub.
Gosc
2 lata temu
Pani Meghan jest poprostu niepoważna. Rozwydrzona amerykanka. Szkoda Harrego.
Mmm
2 lata temu
Brak szacunku dla Królowej.
bEqwfZIj
Paulina
2 lata temu
Brak szacunku do królowej. Brak klasy.
Iza
2 lata temu
Na spotkaniu mogli być obecni jedynie urodzeni członkowie rodziny królewskiej. Nie było ani Kate ani Filipa ani Meghan.
Najnowsze komentarze (179)
pasikonik.
rok temu
No i tak podziekowala meg krolowej,wstyd,wielki wstyd,pieniedzmi nie gardzi,bo jej pieniadze krolowej nie smierdza,to sobie zone wzial,nie ma co,nawet jemu nie jest za nia wstyd,ale milosc sie skonczy,wystarczy tylko popatrzec na meghan,wredna,msciowa geba,jeszcze troche i zostawi henryka dla innego glupola.
Brawo
2 lata temu
Brawo Megah olej to stara hipokrytke niech sie zajmie synem pedofilem
Gus
2 lata temu
Istotnie1 Rozwydrzona amerykanka!
jabis
2 lata temu
Mógłbym zrozumieć "wymuszony" szacunek do teściowej, ale dla babki męża, szacunek tylko za "zasługi" i nie wtrącanie się w życie młodych.
kino
2 lata temu
zwykły lachon z patologii, która naciągnęła rudego nieudacznika na pipę i omotała głupka
Ana
2 lata temu
W pełni korzystała z kasy rodziny królewskiej, przywilejow, a na spotkanie wysłała męża. Sama okazała brak odwagi cywilnej. Harry będzie żałował. Zauroczenie żoną minie. Wychował się w pewnych ramach obyczajowych. Rodzina zawsze miała duże znaczenie. Będzie później miał o to do niej pretensje. Wiedziała za kogo wychodzi za mąż Nastolatką nie była, a rozwódka okolo 40 .
ula
2 lata temu
a może to Królowa nie chciała widzieć tej pani, która nie ma szacunku dla zwyczajów i która jak tylko urodziła to poczuła w sobie moc, oby się nie przeliczyła, bo dla Harrego rodzina zawsze była ważna
gościnna
2 lata temu
a wy wszyscy wiecie najlepiej jak bylo. tylko w glowie wam krytykowanie innej osoby, a co tam, wszyscy tacy czysci i nieskazitelni. :)
bEqwfZIb
Gosc
2 lata temu
Lepiej niech sie nie pokazuje, maja Anglicy jej dość a tytuł książęcy nie pasuje do jej osobowości.Brak szacunku dla osób starszych ,tak sie zachowuje w stosunku do swoich bliskich.Krolowa, nie zasłużyła na takie traktowanie przede wszystkim ze strony ukochanego wnuka.Megan uwiodła Harrego a temu ostatniemu Pan Bóg odebrał zdrowy rosadek.Mieli wspaniały ślub, mnie za swoje pieniądze ale Królowej i teścia.Po co ta cala fanfara, mógł Harry przed ślubem zrezygnować z tytułu i żyć jak większość młodych ludzi.
san.
2 lata temu
nawet ze względu na wiek kobiety można było pójść i się skonfrontować. ale to trzeba umieć-nie jest łątwo jak nastawić zakochanego małego chłopca bez mamy przeciw wszystkim. Będzie żałował-pytanie kiedy przejrzy na oczy??
Gosc
2 lata temu
Postępowanie Megan wobec Krolowej jest nie do przyjęcia.Brak podstawowych zasad dobrego wychowania.Mysle ze nawet młode pokolenie nie akceptuje formy która przyjęła Megan i Harry.Mysle z wnuk bardzo bezie żałował drogi która wybrał.Rozumiem ze chcą więcej mieć”powietrza” w swoim życiu ale forma bez względu kogo dotyczy jest prostacka,co mnie bardzo dziwi biorąc pod uwagę edukacje Harrego.Pozostaje jedna myśl,miłość która zabrała resztę rozumu.Megan nie powinna być księżna, nie zasługuje na taki tytuł.
iii
2 lata temu
bardzo współczuję królowej!
Gość
2 lata temu
Ależ nakręcacie spiralę nienawiści!!! I ten napis powyżej "stop hejt". Serio???
Emma
2 lata temu
To królowa decyduje z kim chce się spotkać ...a nie odwrotnie
...
Następna strona
bEqwfZID