Trwa ładowanie...
Przejdź na
ŁWI
|

Meghan Markle wspiera pracowników walczących o płatny urlop rodzicielski... bonami na kawę. Ikona dobroczynności?

113
Podziel się:

Meghan Markle po raz kolejny wykazała się dobrodusznością. Pracownikom walczącym o płatny urlop rodzicielski kupiła kawę za... 18 funtów. Miły gest?

Meghan Markle wspiera pracowników walczących o płatny urlop rodzicielski... bonami na kawę. Ikona dobroczynności?
Meghan Markle (Getty Images, Erik Pendzich)
bEUWFWmZ

W Stanach Zjednoczonych trwają protesty pracowników, którzy domagają się tego, by mieli prawo do płatnych urlopów rodzicielskich i pakietu medycznego. W pomoc tym osobom zaangażowała się organizacja charytatywna księcia Harry'ego i księżnej Meghan Markle.

Fundacja Archewell przekazała... bony o wartości 18 funtów dla każdego pracownika organizacji PL+US na to, by kupili "kilka filiżanek kawy".

bEUWFWnb

Drobiazg, by pomóc wam walczyć dalej. Dziękuję wam za wszystko, co robicie - napisano na bonach do popularnej sieciówki z kawą, które otrzymała grupa PL+US.

Jedni przyjęli ten gest z uznaniem, inni krytykowali, tłumacząc, że taka pomoc niewiele przynosi protestującym.

Niewiarygodnie elegancki i potrzebny gest. Jestem naprawdę zaszczycony, wiedząc, że wspiera nas w walce o zwycięstwo - napisał w mediach społecznościowych jeden z pracowników organizacji PL+US.

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz: "Moi synowie wyssali z mlekiem matki etos pracy"
bEUWFWnh

Inni z komentujących pisali, że drobne uprzejmości mogą zrobić ogromną różnicę i docenili gest Meghan Markle". Inni nazywali darowiznę "żałosną" i sugerowali, że to tylko chwyt marketingowy.

Jakaś kawa? Naprawdę? Przypuszczam, że to dobra okazja do tego, by zaistnieć w mediach społecznościowych - dodał krytyk poczynań księżnej.

bEUWFWni

Kilka dni temu Meghan Markle podkreślała w liście otwartym do Kongresu, że występuje nie jako polityk lub urzędnik, lecz mama. Żona księcia Harry'ego przekonywała, że urlop dla świeżo upieczonych rodziców byłby prawdziwym błogosławieństwem i powinien stać się "prawem narodowym".

Ostatecznie starania Meghan Markle nie przyniosły rezultatu. Prezydent Joe Biden podjął decyzję, że rząd na razie wycofa się ze starań o uchwalenie nowej ustawy. Jednym z kluczowych powodów były m.in. koszty takiego rozwiązania, szacowane na 1,75 miliardów dolarów.

bEUWFWnj
bEUWFWnC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(113)
Proste
miesiąc temu
Fundacja= pralnia.
Miłość❤️
miesiąc temu
Siedzę na kiblu i czytam o żonie księcia Anglii...
Ada
miesiąc temu
Wybaczcie, ale kim ona jest żeby pisać do Kongresu w przekonaniu ,że jej słowa coś zmienią? Kogo interesuje zdanie 3 ligowej aktoreczki, której udało się wyrwać księcia ?
bEUWFWnD
Roki
miesiąc temu
Bon na kawusie zawsze spoko
Locja
miesiąc temu
Mnie najbardziej zaimponowała jeszcze w Anglii pisaniem haseł motywujących na bananach, które rozdawała w domu samotnej matki. Cóż za charyzma, cóż za wsparcie… 🤣🤣🤣
Najnowsze komentarze (113)
svantetik
miesiąc temu
Sygnalizowanie cnoty.
exx
miesiąc temu
żenujące, tania reklama własna
chvxzz
miesiąc temu
okej, ale czy machanie reką i spotkania z ludzmi royalsow jakos bardziej komus pomagaja?
Xenia
miesiąc temu
Zrodlo wsparcia i dobroci 🤣🤣🤣🤣🤣
Sloik
miesiąc temu
Okropna sukienka. Niekorzystnie wygląda w tym kolorze i kroju. Widać, że tym razem przyoszczedzila i nie poszła na odsysanie
Upss
miesiąc temu
Do tych bonów na kawkę dostali darmową reklamę (swojej fundacji i jej działań) za miliony. Gdyby nie ta kawka od ex- księżnej to by o nich 🐩 nie napisał.... i zapewne setki innych portali, gazet i innych Facebook'ów też by o nich istnieniu nie napisało gdyby nie ta kawusia.
Pudelko
miesiąc temu
Biden to takie okropne rozczarowanie, ze aż żal…. 🤮🤮🤮
jacekk
miesiąc temu
Pisanie o nikim musi być dla niektórych bardzo ekscytujące.
bEUWFWnv
mtn
miesiąc temu
Jak w piosence Sanah :" Pamiętasz po imprezie Starbucks był był Zabrałeś mnie na kawę niezły deal deal Gdzieś tam pisałam o tym znowu ty ty Tak patrzysz na mnie że rumieńce kradniesz"
Gonk
miesiąc temu
Duczas, pora żebyś zajęła się swoim ojcem, który cierpi, przeprasza cię tyle razy, ale twoje serce jest współczujące i otwarte tylko na pokaz.
Zuza
miesiąc temu
Deal reklamowy jak u Rozenek, tylko idealnie skrojony, bo i księżna, i koncern wychodzą na społecznie zaangażowanych przyjaciół ludu. Grunt to podczepić się z PR-em pod słuszną sprawę i sprytnie poprzesuwać pieniążki.
Mimi
miesiąc temu
O, widzę że mój komentarz o tym że najbardziej to wsparła Starbucks bo kupiła u nich bony już zniknął...
etc
miesiąc temu
Na bank Kate jest wyrachowana i perfidna w pewnym stopniu. Dyplomatyczne i wymijające wypowiedzi dopełniała - grą pozorów. Mową kolczyków, broszek, ramek etc.
Anniq
miesiąc temu
Z urlopami ma stuprocentową rację. Kate tylko wspiera, ładnie się ubiera i szeroko uśmiecha. I jest wychwalana pod niebiosa. Jestem team Meghan- zdecydowanie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUWFWoo
bEUWFWop
bEUWFWoq
bEUWFWor
bEUWFWos
bEUWFWnX