Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

"Powściągliwy" Michał Wiśniewski sceptycznie o duecie Edyty i Zenka: "On ma się świetnie BEZ NIEJ"

113
Podziel się

"Niestety ona nie chce sięgać po wybitnych twórców. Nie ma przeboju na własne życzenie" - stwierdza jednocześnie czerwonowłosy gwiazdor. Będzie wojna?

"Powściągliwy" Michał Wiśniewski sceptycznie o duecie Edyty i Zenka: "On ma się świetnie BEZ NIEJ"
Michał Wiśniewski nie pokłada wielkich nadziei w duecie Zenka i Edyty (East News)
bEqwrIMR

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że Zenek Martyniuk i Edyta Górniak są w naszym kraju niekwestionowanymi gwiazdami estrady. Choć zapewne wiele ich łączy, to muzycznie pochodzą z zupełnie różnych światów, dlatego ich nieoczekiwany duet podczas koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki w Chełmie odbił się szerokim echem w mediach. Od tego czasu mówi się też, że mogą chcieć powtórzyć ten wyczyn.

Ewentualna współpraca Zenka Martyniuka i Edyty Górniak wzbudziła dość skrajne emocje ich fanów. Z obu stron od razu posypały się oskarżenia o próbę wypromowania się na plecach drugiego z artystów, jednak sami zainteresowani wciąż zapewniają, że nie wykluczają "muzycznego mezaliansu".

bEqwrIMT
Zobacz także: Edyta Górniak nie zostanie prezydentem. "Za bardzo lubię nosić miniówy"

Teraz z nieznanych powodów sprawę postanowił nagle skomentować lider Ich Troje, Michał Wiśniewski. Czerwonowłosy piosenkarz udzielił obszernego komentarza Faktowi, w rozmowie z którym nie kryje sceptycznego stosunku do potencjalnej współpracy Edi i Zenka. Co więcej, Michał uważa, że duet z diwą nie jest "królowi disco polo" do niczego potrzebny, bo "ma się świetnie bez niej".

bEqwrIMZ

Świat widział już wprawdzie nie takie mariaże, ale szczerze? W tym przypadku nie widzę tego. Przecież to dwa zupełnie inne światy, inne głosy, charaktery, wrażliwości... Znam Zenka prywatnie i uważam go za niezwykle sympatycznego gościa, ale nie sądzę, że duet z Edytą Górniak jest mu do czegokolwiek potrzebny, bo on bez niej ma się świetnie. Ludzie go kochają i tłumami śpiewają. (...) Na pewno piosenka Edyty i Zenka spotkałaby się z zainteresowaniem, ale czy byłoby to coś dobrego? Nie wydaje mi się, chociaż oczywiście nie odbieram im prawa do tworzenia, bo mamy wolny kraj. Nie wierzę jednak, że się dogadają i coś z tego będzie - wyznał Wiśniewski w rozmowie z tabloidem.

Jednocześnie Michał nie szczędził Edycie dość przykrych słów, bo, jego zdaniem, diwa od lat nie ma żadnego hitu na własne życzenie.

Jest multum utalentowanych świetnych muzyków, z którymi mogłaby pracować. Oni na pewno napisaliby jej przebój na miarę starych czasów, pokazujący jej talent. Nawet na świecie podejrzewam, że ludzie chętnie by się tego podjęli, bo tworzenie dla takich wielkich głosów to sama przyjemność. Niestety ona nie chce sięgać po wybitnych twórców. Nie ma przeboju na własne życzenie – stwierdza lider Ich Troje.

Myślicie, że Edyta poczuje się dotknięta?

bEqwrINa
bEqwrINb
bEqwrINu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(113)
Mmmt
12 miesięcy temu
A ona to w ogóle jeszcze śpiewa? Czy tylko bywa i wypowiada się na tematy, o których nie ma pojęcia?
ola
12 miesięcy temu
ma rację Wiśniewski z Górniak nie należy się zadawać jest niesłowna udaje damę ,Zenek jak nie chcesz się skończyć nie zaczynaj z nią
Gosc
12 miesięcy temu
Obecnie słowo przebój kojarzy się niestety nie z jakością a ilością wyświetleń. Lubię wracać do muzyki, która tworzyli nasi artyści w latach 80 i 90
bEqwrINv
Ert
12 miesięcy temu
No i fajnie. Jak wskazuję historia muzyki takie muzyczne połączenia dają fajne efekty. Przypomnijcie sobie RUN DMC I Aerosmith "walk this Way"
kosa
12 miesięcy temu
Oj Michał,Michał,nie masz własnych problemów,nie ładnie krytykować kobietę w czym ci ona przeszkadza skoro Zenkowi jak widać nie,w tym fachu jest miejsce dla każdego.
Najnowsze komentarze (113)
GOść
12 miesięcy temu
Głos Zenka litości jak słyszałem w reklamie to płakać .
?????
12 miesięcy temu
Nie lubię discopolo nie oglądam TVP.Ale Zenka Martyniuka szanuję za to że,nie udaje kogoś innego niż jest.Że nie wstydzi się że pochodzi ze wsi, nie wstydzi się publicznie pokazać ze swoją matką,zwyczajną kobietą.Rodzaj muzyki jaką uprawia nie odpowiada mi całkowicie, natomiast jako człowieka szanuję go.
Olo
12 miesięcy temu
Porównywanie tego gości z Panią Górniak to tak jak by porównać hulajnogę z mercedesem !!!!!!
Łukasz
12 miesięcy temu
Michał Ty już miałeś swoje 5 minut, a teraz ma je Zenek. Trzeba dać im szanse ( Edycie i Zenkowi) zobaczyć jak to wyjdzie. Ty też śpiewałeś swoją piosenkę" POWIEDZ MI, ŻE KOCHASZ" z tą Panią Alicją.Niestety nie pamiętam Nazwiska. Bardzo fajnie Wam ten kawałek wyszedł. Co do Zenka to, rzeczywiscie sympatyczny facet. Miałem okazję go poznać w Gdańsku w 2008roku.No i z Tobą też jest kilka fotek z koncertów 😁. Fajnie wspominam te czasy 2003-2009 roku bo wtedy byłem fanem ich troje 😁
Wera
12 miesięcy temu
Zazdrość
Dysko
12 miesięcy temu
Czy Michał Wiśniewski moglby skomentowac jeszcze nowe wystroje netto?
Paula
12 miesięcy temu
Dobrze mówi
rada
12 miesięcy temu
teee wiśnia może z tobą powinna zaśpiewać? hahahahha możesz sobie pomarzyć twojej karierze już nic i nikt nie pomoże
bEqwrINn
edek
12 miesięcy temu
Powinni razem zaśpiewać hymn !
jki
12 miesięcy temu
dokładnie tak samo uważam tekilla zenada
Krysia
12 miesięcy temu
Tylko wpolskeji telewizji się dzieje Prezydent niech da wieceji pieniędzy z podatków a chore dzieci się zbiera pieniądze
Krysia
12 miesięcy temu
Tylko wpolskeji telewizji się dzieje Prezydent niech da wieceji pieniędzy z podatków a chore dzieci się zbiera pieniądze
Fjkmn
12 miesięcy temu
Edyta zaśpiewa ila ila, ola, ola. Zenek para para, ooo, ooo, oooa. Będzie hit.....
Groch
12 miesięcy temu
Ludzie zapiszę ten dzień w kalendarzu kiedy Wiśniewski wreszcie coś mądrego powiedział!!! Chociaż raz!
...
Następna strona
bEqwrINP