Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Monika i Zbigniew Zamachowscy ROZSTALI SIĘ?! Zbyszek zabrał swoje rzeczy z "klitki na Żoliborzu"...

403
Podziel się:

Wcześniej Monika Zamachowska po prostu wyszła z domu. Niedługo Zamachowscy mieli obchodzić 10. rocznicę związku.

Monika i Zbigniew Zamachowscy ROZSTALI SIĘ?! Zbyszek zabrał swoje rzeczy z "klitki na Żoliborzu"...
Zbigniew Zamachowski wyprowadził się od Moniki Zamachowskiej (AKPA)
bEKsHtuJ

Monika Richardson z domu PietkiewiczZbigniew Zamachowski zaczęli spotykać się w 2011 roku. Dziennikarze nie musieli specjalnie domyślać się kulisów tej miłości, bo dziennikarka chętnie mówiła o niej w mediach - wyznanie, że "Zbyszek woli rano" zapadło w pamięć na zawsze. Ślub wzięli w 2014 roku, w pałacyku pod Kaliszem.

Jeszcze w maju tamtego roku Monika Zamachowska rozpływała się nad trzecim mężem, czekając na okrągłą, dziesiątą rocznicę związku. Wszystko wskazuje jednak na to, że dziesiątej rocznicy nie będzie. Fakt przyłapał Zamachowskiego, gdy wynosił swoje rzeczy z ich mieszkania, nazywanego przez Monikę "klitką na Żoliborzu"...

bEKsHtuL
Zobacz także: Rozżalona Zamachowska: "Potrafimy się zjednoczyć w obliczu kryzysu, ale nie trwa to długo"

Wszystko miało miejsce w sobotnie przedpołudnie w samym sercu warszawskiego Żoliborza. Pod elegancką kamienicę podjechał syn Zbyszka z małżeństwa z Aleksandrą Justą, który pomógł ojcu zapakować jego graty.

bEKsHtuR

Ten widok bardzo zadziwił ich sąsiadów, którzy bardziej byli przyzwyczajeni do spotykania małżonków na spacerach. Kiedy zobaczyli sąsiada targającego meble, byli mocno zaintrygowani. Zamachowski zabrał z domu obrazy, a część mebli, które nie były mu potrzebne, wyniósł z synem do okolicznego śmietnika. Wszystkie przedmioty pakowali wspólnie do auta chłopaka - relacjonuje Fakt.

Monika Zamachowska enigmatycznie skomentowała jedynie, że "jest jej bardzo ciężko". Jak donosi z kolei Super Express, podczas wyprowadzki męża w ogóle nie było jej w domu - wyszła wcześniej, by nie spotkać męża. Po powrocie zapostowała na Instagramie, wrzucając zdjęcia salonu, w którym jeszcze niedawno żyła ze Zbyszkiem...

Dom, słodki dom. Z ludźmi, których kochasz. Dobra muzyka. Kieliszek wina. Nie chcę niczego więcej - napisała.

Zbigniew Zamachowski wyprowadził się do swojej kawalerki, która czasem służyła mu za biuro. To tam pomieszkiwał, gdy przechodził niedawno zakażenie koronawirusem. Monika modliła się wówczas na Jasnej Górze, ale chyba niewiele to dało...

bEKsHtuS
bEKsHtvm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(403)
Skljg
7 miesięcy temu
Co wy z tą karmą? To Zbyszek zostawił 4 dzieci a Monika co miesiąc dopłacała do alimentów na nie, i czemu żadne z 4 dzieci Zbyszka mu nie pomogło z wyprowadzką tylko syn Moniki, nie zwlajacie całej winy na kobietę
abc
7 miesięcy temu
Widzicie dziewczyny, patrzcie i się uczcie. Monika, jaka by nie była, jednak dbała o Zamachowskiego, zasuwała jak mały samochodzik, płaciła jego alimenty, zachwycała się, stała za nim murem i co jej zostało? Wynajęła swój dom, niańczyła, bo Zbynio nie lubił wcześnie wstawać i wielkiemu artyście nie przystaje robienie prania. Nie ma sensu poświęcac się dla facetów, nigdy.
Dziewczyna
7 miesięcy temu
Wszyscy mówią o tym, że zasłużyła za rozbicie rodziny. Tylo nikt nie pamięta, że poprzednia żona Zamachowskiego była jego drugą żoną i też rozwaliła wcześniejsze małżeństwo. I myślę, że wszelkie zarzuty powinny być skierowane do Zamachowskiego bo to on kolejne żony zostawia.
bEKsHtvn
onaion
7 miesięcy temu
Wymiękam, jak czytam "tak się kończy budowanie szczęścia na cudzym nieszczęściu". To jest tak samo "mądre" jak inne obiegowe stwierdzenia typu "myśl pozytywnie, to przyciąga pozytywne zdarzenia", albo "on/ona jest fajna, bo zawsze uśmiechnięta". Wszystko to są płytkie pseudomądre mantry, podczas gdy życie nie jest zero-jedynkowe. Nie sądzę, żeby ludziom w związkach, którzy postanawiają je zakończyć chodziło o czyjąkolwiek krzywdę. Im chodzi o to, żeby być szczęśliwym i nie potrafią tego szczęścia znaleźć w dotychczasowym życiu.Pytanie, czy tkwienie w takim związku i rezygnacja z "porywu serca" nie unieszczęśliwia tez tej drugiej, niekochanej strony. Kobieta -wbrew pozorom -nie chciałyby tkwić w związku, w którym wiedziałaby, że jej mąż/partner kocha kogoś innego i jest z nią bo tak należy.
Sąsiadka
7 miesięcy temu
Moni nie było w domu bo sprzątała w nowym gniazdku syna, żeby jak zbysio z synem przyjadą można było już ustawić meble i zawiesić obrazy .... żeby syn od razu miał przytulnie i czysto .... potem było jej po matczynemu smutno ze pierwsze dziecko opuszcza dom i zaczyna życie na własna rękę ... wieczorem wzięła ja refleksja ze fajnie spędzić wieczór w domu .... a wy snujecie teorie o karmie itd... jak wielu z was by chciało żeby im się w końcu małżeństwo rozpadało ... ale żółć
Najnowsze komentarze (403)
gosc
7 miesięcy temu
klitka ok 100metrow z dwoma balkonami!
Jerry.Dickhea...
7 miesięcy temu
Tylko jak ta jej corunia tera kariere w telewizorni zrobi, skoro matka stracila tam robote?
ola
7 miesięcy temu
oj ta miłość i tak ja za duzo kosztowała , niechęć tylu dzieciaków do niej alimenty męża przeogromne...jej dzieci nie miały taty swojego na codzien...no i to gadanie ze rozbiła rodzine bardzo drogo kosztowała ja miłość..
anna
7 miesięcy temu
no i Monice dojdą alimenty na Zbyszka
Ups
7 miesięcy temu
Wyszli z tego związku mocno pokiereszowani - Monika sprzedając willę dodatkowo finansowo
Polaska slams...
7 miesięcy temu
Takie uposarzenia maja Polscy celebryci rodza sie bidolami i odchodza jak bidole
jasny umysl
7 miesięcy temu
Budowanie zwiazkow na rozbitych rodzinach nie daje szczescia jak widac, moze te panie i panowie zaczeliby szukac sobie ludzi wolnych a nie rozwawalali innym rodziny zeby miec partnera.
sygon
7 miesięcy temu
do wziecia: Hunka Lis Munika Richardson Izubela Marcinkiewicz to cos Rubik rozdymany Jachu ktos chetny ?
bEKsHtvf
Sensacje, sen...
7 miesięcy temu
....a na Świecie nadal głód, wojny - i feudalizm w pełnym rozkwicie....
fvszgd
7 miesięcy temu
o! i to są prawdziwe problemy. Ja sie zastanawiam, czy zgłosić sie na test kowidyjski, bo jak mnie usadzą na kwadracie - to nie załatwie ważnych spraw i nawet żarcia nie kupie... A z drugiej strony - warto by mieć pewność, że to nie to, jak pójde między ludzi. Ale czytam tutaj o moni i zbyniu - i już jakoś mi lżej z tym dylematem.
Riczardsonsri...
7 miesięcy temu
Ciekawe czy po rozwodzie w koncu wroci do panienskiego nazwiska. A nie wiecznie krasc tak nazwiska mezow.. czy moze wstydzi sie pani swojego nazwiska pani pietkiewicz ..
Anna
7 miesięcy temu
Wybitny aktor, marny człowiek.
MoRamNes
7 miesięcy temu
U niego to już chyba tradycja ... porzucanie żon.
yxyxy
7 miesięcy temu
nigdy ich nie lubiłam.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKsHtvY
bEKsHtvZ
bEKsHtwa
bEKsHtwb
bEKsHtwc
bEKsHtvH