Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Monika Zamachowska oznajmia ze szczytu Burj Khalifa: "Od roku zarabiam więcej niż PRZEZ OSTATNIE 10 LAT W TVP" (FOTO)

100
Podziel się:

Monika Zamachowska przebywa obecnie w Dubaju, gdzie umila sobie czas wdrapywaniem się na najwyższy budynek świata i wywodami na temat powodzenia w życiu zawodowym. Fajnie?

Monika Zamachowska oznajmia ze szczytu Burj Khalifa: "Od roku zarabiam więcej niż PRZEZ OSTATNIE 10 LAT W TVP" (FOTO)
Monika Zamachowska chwali się powodzeniem w życiu zawodowym (Instagram)
bFdXbJPF

Monika Zamachowska dała się poznać nie tylko za sprawą opowiadania ze szczegółami o ekscytującym życiu u boku Zbigniewa Zamachowskiego oraz krytycznym uwagom kierowanym w stronę jego byłej żony i dzieci, ale i w związku z pracą w telewizji.

Od 1995 roku dziennikarka związana była z Telewizją Polską, gdzie na przestrzeni lat była prowadzącą, autorką i współautorką takich programów jak między innymi Teleadwokat, Strefa otwarta, Wstęp wolny czy Europa da się lubić. Przez niemal pięć lat Monika miała okazję sprawdzać się także w roli prowadzącej Pytanie na śniadanie, gdzie mogliśmy ją oglądać aż do czasu zwolnienia w 2019 roku.

bFdXbJPH

Choć jeszcze przed niespodziewanym zakończeniem współpracy z TVP 48-latce zdarzało się narzekać na wynikające z wysokich alimentów Zbyszka niewystarczające finanse, wszystko wskazuje na to, że zwolnienie wpłynęło na jej życie zawodowe wyjątkowo zbawiennie.

Zamachowska mimo niedawnych obaw dotyczących podróżujących w dobie pandemii pociech, udała się do Dubaju, czym ochoczo chwali się za pośrednictwem instagramowego profilu. Pod jednym ze zdjęć relacjonującym podróż na Bliski Wschód jej obserwator zauważył:

bFdXbJPN

Czyli jednak mimo utraty etatu w TVP jakoś Pani żyje... - czytamy.

Monika postanowiła nie tylko odpowiedzieć, odpisując: "A dziękuję, nawet całkiem dobrze, jak widać", ale i poświęcić tematowi cały post.

Szanowni krytycy mojej wyprawy po słońce. Uprzejmie donoszę, że od ukończenia 18. roku życia pracuję i utrzymuję siebie i swoją rodzinę. Miałam dwie przerwy, na dwa urlopy macierzyńskie - wtedy pobierałam pieniądze z ZUSu. Nigdy nie miałam poważnych problemów finansowych. Jeśli o nich czytaliście w bauerowskich pisemkach za 1 zł, to możecie już o tym zapomnieć, jak o tzw. faktach prasowych, stworzonych na potrzeby wierszówki przez redaktorki bez nazwisk - informuje zaradna dziennikarka, dementując wszelkie od lat krążące plotki pod zdjęciem z najwyższego budynku na świecie.

W dalszej części wpisu pozująca na szczycie Burj Khalifa celebrytka powraca wspomnieniami do pracy w Telewizji Polskiej:

bFdXbJPO

25 lat pracy w ogólnopolskiej telewizji, niegdyś zwanej publiczną sprawiło, że tak długo, jak będę zdrowa na ciele i umyśle, na chleb mi nie zabraknie. Wyrzucenie mnie nadszarpnęło bowiem moją godność i dobre samopoczucie, ale nie pozbawiło mnie doświadczenia, ani kompetencji zawodowych - zaznacza i wyznaje, że nigdy nie wiodło się jej lepiej, niż obecnie:

Dlatego od roku pracuję i zarabiam więcej, niż przez ostatnie 10 lat w TVP. I to mimo pandemii - zapewnia "skromnie". Trochę mi głupio się z tego tłumaczyć, no ale trudno, być może tak trzeba, gdy się jest i w dalszym ciągu zamierza mieszkać w kraju nad Wisłą. Pozdrawiam Was serdecznie, życzę dużo zdrowia i dużo pracy.

Domyślacie, czym tak dochodowym od roku zajmuje się Monika?

Trzy lata temu na przykład reklamowała podejrzane interesy w Makau: Monika Zamachowska... REKLAMUJE "PIRAMIDĘ FINANSOWĄ"! Tak zarabia na alimenty Zbyszka?

bFdXbJPP
bFdXbJPQ
bFdXbJQi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(100)
Nick
rok temu
Taka jest kompetentna, że w jednym z odcinków PNŚ zapytała chorego chłopczyka czy koledzy nie mówią już na niego JASZCZUR. Kto mówi takie rzeczy?! Plus warto zauważyć, że to ona latała po wszystkich gazetach, jak to mówi za 1 zł i odpowiadała jak to im ciężko ze Zbyszkiem jest w życiu przez alimenty dla jego dzieci. O tym, że ciągle komentowała dzieci jego dzieci w okropny sposób już nie wspomnę. Lubiłam ją oglądać jako dziecko w Europa da sie lubić. Teraz widzę, że jest to okropna, toksyczna osoba, która nie ma zahamowań i na każdym kroku próbuje komuś dopiec żeby lepiej się poczuć.
Emily
rok temu
A gdzie sie podziały jej płacze że nie stac jej na wakacje..... Ludzie... Zenada i dno..
Lolek
rok temu
A gdzie Zbychu? Czy dalej płaci te wysokie alimenty? BTW okropny kombinezon
bFdXbJQj
Pudelnica
rok temu
Oby Pani nie płakała kiedyś...Przeszłość znamy i wyciągamy z niej wnioski ale przyszłości nie zna nikt.
oddech
rok temu
Dobrze, że znikneła z TV i przestała już gadać o porannym seksie i krytykować leniwe dzieci Zamachowskiego-umina. Pamietacie jak poszli do teatru i rozsiedli się w pierwszym rzędzie by ogladać poprzednią żonę Zbysia? Milutka para...
Najnowsze komentarze (100)
Zzzzta41
12 miesięcy temu
Piękna i mądra kobieta.Nikt nie będzie Pani mówił jak żyć .Zwłaszcza z takim wykształceniem, nazwiskiem i aparycją.....Pewna siebie dojrzała babka, która potrafi żyć po swojemu. Pozdrawiam gorąco.
Aneta
rok temu
A co ona ma do alimentów na dzieci swojego męża! Litości! Może zarabiać 20 razy więcej, to pieniądze jej i jej dzieci. Tego brakuje, żeby kobiety pracowały na byłe żony i dzieci swoich partnerów!
Koko Chanel
rok temu
Potrzeba było pandemii żeby poznać jakimi ludźmi są nasi "celebryci"... Na wiosnę płacz że nie mają z czego żyć, nawet im współczulam... A teraz większość z tych osób zamieszcza fotki z ciepłych krajów i chwali się jak im dobrze... Żenada!!! Brak empatii i wyczucia sytuacji. W czasie gdy tyle osób zmaga się z trudną sytuację ekonomiczna, firmy są zamykane a nawet osób które mogą sobie pozwolić na wyjazd ale tego nie robią bo jest zakaz nasi Celebryci pokazują że są ponad wszystko... Słabe to :(
Strzelec
rok temu
Nie wierzę w tę gadkę. Wysoką, 10-letnią pensję "gwiazdorską" w TV w rok, to można zarobić w zasadzie tylko w jeden sposób, raczej nielegalny. Inne metody wymagają ciężkiej pracy we własnej firmie, ale to wychodzi znacznie dłużej i trzeba mieć duży kapitał. Z wszystkich bulwarówek za 1 zł wynikało, że kapitału brak....
Agata
rok temu
Trzeba było znaleźć kawalera . I co z niego za ojciec....
Gość
rok temu
Wiec dobrze ze ja wyrzucili z tvp . Zarabia 10 razy wiecej. Niech podziekuje
Joaśka
rok temu
...hmmmm...cudnie, nie miałem pojęcia, iż Pani... od 18 roku życia musiała KOGOŚ utrzymywać ;) patrz rodzinę
Mmmm
rok temu
To niby gdzie teraz pracuje
bFdXbJQb
Alfred
rok temu
Kobieta bez klasy. Gdybym zarabiała krocie, tobym nie informowała o tym w taki sposób. Zafunduj zdolnej osobie stypendium edukacyjne, wybuduj szkołę na Srilance, posadź hektar lasu w Polsce, bo psudominister środowiska Szyszko wycinał nawet pomnikowe aleje drzew. Wydaj DUŻO, żeby wszystkim kopary opadły, ale nie chwal się jak siusiumajtka.
Izunia 33
rok temu
Przepraszam ale to nie jest szczyt tej wieży , więc nisko pani upadła 😂😂😂😂😂😂
Vvvv
rok temu
A może każdy z was coś o sobie
Gość
rok temu
A ja tam ją bardzo lubię.pozytywna babka i Zbyszek też super gość.Życzę zdrowia
ola
rok temu
gratuluje pensji i doradzam mniej szumu kolo siebie
Kamil
rok temu
Na burj khalifa nie trzeba się wdrapywać, tam jeździ super winda która pokonuje 10 pięter na sekundę
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdXbJQU
bFdXbJQV
bFdXbJQW
bFdXbJQX
bFdXbJQY
bFdXbJQD