Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|

Największe KONFLIKTY na planach polskich produkcji! Co poróżniło Annę Muchę z Małgorzatą Sochą oraz Ilonę Łepkowską z Kożuchowską? (ZDJĘCIA)

46
Podziel się:

Napięta i mało przyjacielska atmosfera na planie poskutkowała rozbiciem obsady najpopularniejszych polskich seriali. Dlaczego Agnieszka Więdłocha i Małgorzata Kożuchowska odeszły z "M jak Miłość"?

Największe KONFLIKTY na planach polskich produkcji! Co poróżniło Annę Muchę z Małgorzatą Sochą oraz Ilonę Łepkowską z Kożuchowską? (ZDJĘCIA)
Największe konflikty na planach polskich produkcji! Co poróżniło Magdalenę Kumorek i Borysa Szyca, Joannę Sydor i Małgorzatę Pieńkowską oraz Ilonę Łepkowską z Małgorzatą Kożuchowską? (ZDJĘCIA) (AKPA)

Praca na planie produkcji filmowych lub seriali może być początkiem prawdziwej przyjaźni wśród członków ekipy. Pojawiają się jednak spięcia, a grający ze sobą aktorzy muszą sprostać rolom, nawet jeśli nie pałają nadmierną sympatią do kolegów czy koleżanek. Bywa i tak, że konflikty na planie zmuszają scenarzystów do zmiany w scenariuszu...

W polskich produkcjach miłość na ekranie nie miała swojego odzwierciedlenia w przypadku Agnieszki Więdłochy czy Borysa Szyca. W życiu prywatnym nie pałali oni sympatią do swych serialowych partnerów. W końcu aktorka, zmęczona graniem u boku Rafała Mroczka, zdecydowała się zrezygnować z roli "M jak Miłość". Tymczasem brak chemii między Szycem a jego koleżanką z planu wyczuli nawet widzowie serialu.

Kilka konfliktów na koncie mają również Ilona Łepkowska oraz Małgorzata Pieńkowska.

Zobaczcie, jakie gwiazdy nie mogły dojść do porozumienia ze znajomymi z planu i jakie były kulisy najgłośniejszych konfliktów.

Magdalena Kumorek i Borys Szyc

Magdalena Kumorek i Borys Szyc w serialu "Przepis na życie" grali zakochaną w sobie parę kucharzy. W życiu prywatnym nie pałali do siebie szczególną sympatią. Między aktorami zabrakło chemii, co zresztą zauważyli widzowie.

Widzowie nie uwierzyli w uczucie łączące ją i szefa kuchni. Ale trudno o chemię na ekranie, gdy grający kochanków aktorzy nie pałają do siebie przesadną sympatią - donosiła osoba z produkcji.

Maja Ostaszewska i Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska i Maja Ostaszewska grały siostry w serialu TVN "Druga Szansa", jednak Maja z czasem zrezygnowała z roli. Pojawiły się doniesienia, że Małgorzata miała duży wpływ na scenariusz produkcji i nie mogła znieść konkurencji koleżanki. Pozostawiona w cieniu Maja podobno nie była z tego powodu zbyt zadowolona.

Joanna Sydor i Małgorzata Pieńkowska

Powrót Joanny Sydor do serialu "M ja Miłość" nie przypadł do gustu większości aktorów produkcji. Szczególnie zirytowana była Małgorzata Pieńkowska. Aktorka, aby nie pokłócić się z koleżanką, po prostu unikała jej na planie. Powodem konfliktu było niewłaściwe - jak uważała Pieńkowska - traktowanie jej córki, również grającej w serialu, przez Sydor.

Cieszy się, że nie ma wspólnych zdjęć z Sydor i unika jej, jak tylko się da, by nie wybuchnąć. Ma jednak nadzieję, że ktoś z produkcji wstawi się za jej córką. Jest zdania, że skoro Ina jest debiutantką, doświadczona Sydor powinna ją uczyć zawodu, a nie niszczyć - wyznał informator.

Maja Hirsch i Małgorzata Socha

Maja Hirsch i Małgorzata Socha pokłóciły się pierwszego dnia na planie BrzydUli. Powodem okazała się dyskusja na temat metod wychowawczych.

Mamy inny model. Małgosia ma młodsze dzieci. Ja do niej powiedziałam, że zobaczymy, co powie, jak jej dzieci będą w wieku mojej córki. Tak naprawdę nie wiadomo o co się spieramy, bo spieramy się o przyszłość, a ja się o przeszłość nie będę spierać - tłumaczyła Hirsch.

Edyta Zając, Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk byli parą przez 7 lat. Poznali się na planie "Pierwszej miłości" i doczekali się dwójki dzieci. Pojawienie się w serialu nowej aktorki wywróciło ich świat do góry nogami. Kiedy do obsady dołączyła Agnieszka Włodarczyk, Mikołaj oczarowany koleżanką z pracy postanowił porzucić Edytę Zając. Romans i rozpad związku zaowocowały wyjątkowo ponurą atmosferą na planie.

Laura Samojłowicz i Magdalena Cielecka

Przez długi czas pojawiały się doniesienia o tym, że Laura Samojłowicz i Magdalena Cielecka nie dogadują się ze sobą na planie serialu "Hotel 52". Cielecka miała wielokrotnie zarzucać młodszej koleżance brak profesjonalizmu.

Podczas zdjęć do serialu Magda rzuciła do Laury, że ona też lubi się bawić i tracić czas na przyjemności, ale nie miewa problemów z prostymi zdaniami w języku polskim - informował w rozmowie z "Faktem" osoba z produkcji serialu.

Dominika Ostałowska i Małgorzata Pieńkowska

Konflikt Dominiki Ostałowskiej i Małgorzaty Pieńkowskiej zaczął się jeszcze w teatrze Ateneum, gdzie gwiazdą była wówczas Ostałowska. Między aktorkami pojawiła się zacięta rywalizacja oraz zazdrość o sukcesy.

Małgosia Socha i Anna Mucha

Małgosia Socha i Anna Mucha nie przepadały za sobą od początku pracy na planie filmu "Och Karol 2". Aktorki ponownie spotkały się grając w serialu "Prosto w serce". Celebrytki poróżniła garderoba. Anna, jako jedyna z obsady, otrzymała własną garderobę. Na żądanie Sochy garderobę Muchy przedzielono na pół.

Agnieszka Więdłocha i Rafał Mroczek

Według doniesień "Faktu" i "Super Expressu" z Rafałem Mroczkiem praca na planie "M jak miłość" stała się uciążliwa zwłaszcza dla Agnieszki Więdłochy. Aktorka po kilku miesiącach zdecydowała się odejść z produkcji.

Przeżywała każdą scenę, w której musiała okazać serialowemu partnerow, choć odrobinę czułości - donosili pracownicy produkcji.

Ilona Łepkowska i Małgorzata Kożuchowska

Ilona Łepkowska słynie z ciętego języka i głośnego komentowania różnych tematów. Swego czasu scenarzystka nie miała najlepszych relacji z Małgorzatą Kożuchowską. Powodem było odejście aktorki z "M jak Miłość". Łepkowska nie ukrywała wówczas swojego rozgoryczenia.

Scenarzystka serialu wielokrotnie wypowiadała się w uszczypliwy sposób na temat gry aktorskiej oraz repertuaru, w którym występuje Małgorzata Kożuchowska. Praca aktorki i Łepkowskiej nad jej nowym projektem pomogła w końcu zakopać topór wojenny.

W Pudelek Podcast przyjrzymy się teoriom spiskowym o polskich celebrytach krążących w internecie

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(46)
Mama
12 miesięcy temu
Pieńkowska niech weźmie positivum to nie wybuchnie 😅
Prawda
12 miesięcy temu
Kumorek miala przechlapane bo jak grała z Borysem to on w większości przypadków był kompletnie pijany albo kompletnie skacowany.
Xdd
12 miesięcy temu
🐩 Aneta Zając nie Edyta !
Reanytr
12 miesięcy temu
Więdłocha jest tak nadęta i wiecznie obrażona. Zawsze taka sama. Ona grają w m jak miłość? Pierwsze slysze….
Jam
12 miesięcy temu
Znam Soche z różnych spotkań z pracy. Zawsze roszczeniowa. Wszystko za darmo dla niej i jej rodziny...
Najnowsze komentarze (46)
Jana
12 miesięcy temu
Socha wybitnie arogancka osóbka, pracowałam z nią w kilku projektach. Bardzo roszczeniowa :(
Wszędzie to s...
12 miesięcy temu
No i tak się ustawia kariery dzieci.Nie talent a plecy...
Wszędzie to s...
12 miesięcy temu
No i tak się ustawia kariery dzieci.Nie talent a plecy...
Hatestupid
12 miesięcy temu
"Tak naprawdę nie wiadomo o co się spieramy, bo spieramy się o przyszłość, a ja się o przeszłość nie będę spierać - tłumaczyła Hirsch.". może mi ktoś to jeszcze raz przeczytać. Te gwiazdy są takie "mądre" czy dziennikarze którzy to piszą?
kuracjuszka
12 miesięcy temu
W każdej pracy jest zawiść o posadkę dobrze płatną ,i lekką.
Lima
12 miesięcy temu
Samojłowicz... Nigdy nie zapomnę jak wielka gwiazda szła na pewnym festiwalu hip hopowym otoczona wianuszkiem świty, z głowa zadartą jakby była krolową i na wszystkich spoglądała z gory. Bardzo się cieszę, ze poniosła porażkę w The Voice, w końcu ktoś jej utarł nosa.
Koleżanki i k...
12 miesięcy temu
Jak to w pracy, nie mamy większego wpływu na kogo trafimy ....
Dajcie spokój
12 miesięcy temu
Mroczek. Mucha. Cichopek a ostatnio do grona największych gwiazd sceny dołączyła Majdanek-Rodzynek. - wszystkie tuzy na aleje sław w Wąchocku !!!
Wnikliwy
12 miesięcy temu
Pudel! To Aneta Zając czy Edyta Zając?! BTW Zając i Krawczyk poznali się już w szkole bo razem studiowali. Kolejny materiał pisany na kolanie ;)
Wania
12 miesięcy temu
Jak to dobrze , że nie oglądam tego chłamu...o co im chodzi, że tak się żrą
Qiz
12 miesięcy temu
Socha i Mucha - bitwa w kiślu może zrobić publiczny sondaż całkiem ciekawie mogło by wyglądać :trzy rundy po 5 minut
Oooooooo
12 miesięcy temu
Do Reanytr.Grała ,grała Więdłocha w M jak miłość.Trzeba uważniej oglądać .
Omg
12 miesięcy temu
Aneta Zając a nie Edyta
Jam
12 miesięcy temu
Znam Soche z różnych spotkań z pracy. Zawsze roszczeniowa. Wszystko za darmo dla niej i jej rodziny...
Oferty dla Ciebie