Trwa ładowanie...
Przejdź na
Emzy
|

"Nic się nie stało". Ewa Minge komentuje aferę z Zatoką Sztuki: "BYĆ GDZIEŚ TO JESZCZE ŻADNA WINA"

216
Podziel się

"Zanim rzucimy kamieniem, trzeba mieć dowody" - zaznaczyła projektantka.

"Nic się nie stało". Ewa Minge komentuje aferę z Zatoką Sztuki: "BYĆ GDZIEŚ TO JESZCZE ŻADNA WINA"
Ewa Minge martwi się o zdrowie psychiczne Polaków (ONS.pl)
bDSXeAZN

Ewa Minge przyzwyczaiła nas już do tego, że zabiera głos w wielu sprawach, którymi żyje opinia publiczna. Projektantka, znana ze społecznego zaangażowania, a ostatnio szycia maseczek dla szpitali, nie boi się także komentować poczynań celebrytów, co udowodniła niejednokrotnie.

Kwestią czasu był zatem jej komentarz do obrazu Sylwestra Latkowskiego. W piątek wieczorem projektantka postanowiła spełnić prośby obserwatorów i zamieściła na swoim Instagramie post na temat filmu Nic się nie stało.

bDSXeAZP
Zobacz także: Koronawirus. Kwarantanna. Ewa Minge i jej krawcowe szyją maseczki

Pedofilia, handel żywym towarem, stręczycielstwo i inne ohydne procedery istnieją i nie są przypisane jako cecha charakterystyczna ani do show-biznesu, ani do kościoła. Zdarzają się wszędzie, nawet pod dachem własnego domu, a katem jest rodzic - zaczęła projektantka. Czy warto o tym mówić? Trzeba! Czy warto piętnować? Tak! Ale w każdym wypadku, zanim rzucimy kamieniem, trzeba mieć dowody - zaznaczyła.

W dalszej części postu Ewa odniosła się bezpośrednio do autora dokumentu.

bDSXeAZV

Mam nadzieje, że Sylwester Latkowski wywołał do tablicy ludzi z nazwiska w celu specyficznej prośby, apelu aby opowiedzieli, co widzieli... Czy widzieli - nie wiem, nie bywałam, bo ogólnie nie bywam, nie celebruję tak życia. Nie uświetniam swoją osobą żadnych takich imprez, nie jest to też mój sposób na pracę. Nie będę zabierać więc głosu w tej konkretnej sprawie. Być gdzieś to jeszcze żadna wina. Ale jeżeli takowa istnieje, to dowody, prokurator i po sprawie. Tzn. sprawa wielka ale bez domysłów, a na faktach - dodała.

Minge postanowiła również ujawnić, że pracuje pracuje nad sensacyjną książką dotyczącą handlu żywym towarem.

W grudniu postanowiłam napisać książkę, w której miesza się rzeczywistość z fikcją literacką dla bezpieczeństwa głównej bohaterki i kilku innych osób. Ale moja powieść, która jest z całą pewnością sensacyjna, opowiada o procederze handlu kobietami i nie tylko, na skale międzynarodową. Jest tam i plaża, i wielki świat, są kluby nocne, modne miejsca na mapie świata i bardzo zamożni ludzie. Jedni fajni, inni zepsuci. Są ofiary i są dobrowolni dealerzy własnego ciała czy nawet życia. Ze względu na moj zawód sporo widziałam, ale też spotkałam na swojej drodze kobietę, której doświadczenie jest rdzeniem mojej powieści. Ciężkim rdzeniem, okrutnym często, a jednak... - stwierdziła.

Na koniec postu Minge odniosła się do Zatoki Sztuki.

bDSXeAZW

Takich Zatok jest na świecie mnóstwo, ale gorsze są twierdze, zarezerwowane dla najmroźniejszych tego świata i najokrutniejszych. Bywają tam i nasze krajowe wątki. Samobójstwa to cześć konsekwencji działań tych „klubików”, bo samobójstwa trzeba jeszcze dożyć. Anno wiem, że czytasz, co piszę i wiem, że czekasz na moją opowieść z kawałka naszej wspólnej drogi. Książka jest już w redakcji... Naszym obowiązkiem jest reagować ale bez samosądu! - zwróciła się do bohaterki swojej książki.

Doceniacie jej szczerość?

bDSXeAZX
bDSXeAZY
bDSXeBaq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(216)
ech
11 miesięcy temu
Moim zdaniem pokazanie tego jakie towarzystwo tam się tam bawiło miało na celu oczywiscie zwrócenie uwagi, ale też pokazanie rangi lokalu, ze nie była to jakaś "zwykła speluna", a "prestiżowy lokal", bo to bardziej daje do myslenia. Nie uważam, że wszyscy są czemuś winni, ale nigdy nie uwierzę, ze nikt z nich nie wiedział...
Tylko
11 miesięcy temu
Murem za dziećmi
Gvgb
11 miesięcy temu
W jakims celu tam byli przeciez nikt zaloze,14 tys nie placi
bDSXeBar
POLAK
11 miesięcy temu
Moim zdaniem lokal powinien być zamknięty po aresztowaniu włascicieli i zrównany z ziemia ........takie patologiczne miejsca nie powinny istnieć.
basta
11 miesięcy temu
W 2015 roku, po samobójstwie Anaid i wyjściu na jaw sprawy MarcinaT. właściciela klubu , celebryci nadal byli "murem za Zatoką Sztuki" i protestowali przeciwko zamknięciu tego przybytku. Latkowski nikogo z nich nie oskarża, jeśli już to o hipokryzję
Najnowsze komentarze (216)
Rwa
11 miesięcy temu
Nie miał w domu poszedł w bok droga pani ,,,,
Hho
11 miesięcy temu
Samo bywanie to nie grzech, ale promocja i wspieranie tego miejsca kiedy władze Sopotu chciały je zamknąć bo wydało się co tam się naprawdę działo jest bardzo słabe. Jak słyszę że wszyscy sławni tam przyszli na kawę, ciastko i wodę ewentualnie obiad przypomina mi się afera z dilerem gwiazd kiedy celebryci zeznawali że kupowali u niego po nocy kotlety i alkohol. Żenada
Ona
11 miesięcy temu
Chyra juZ wymyślił historyjkę jego celu pobytu tam.Tak samo jak co kupowali koks od dilera gwiazd.Zamawiali objady lub wódkę.Haaaa.Zalosne
Astma
11 miesięcy temu
Pani ewo a co pani mąż na to wszystko? Coś juz nie chwali sie pani drogą biżuterią od niego ani pokojem w kwiatach też od niby "męża". Stara baba a pajacuje jak dzieciak.
Jakci
11 miesięcy temu
Należy wiedzieć, gdzie się bywa. I z kim.
MMM
11 miesięcy temu
Ta pani to bardzo tragiczna jednostka!
Bojarynb
11 miesięcy temu
Nylonowa sztuczność na łbie, gęba silikonowa, wygląd kiczowatego plastiku. A głowie brak mózgu!!!!!! Żywcem wzięta z horroru.
Goooooo
11 miesięcy temu
Ona wygląda jak kiczowaty, plastikowy produkt made in CCCR.
bDSXeBaj
Gosc
11 miesięcy temu
Moim zdaniem wszyscy,ktorzy tam bywali wiedzieli co sie tam wyrabia,tym bardziej,że chętnie tam wracali.Zmowa milczenia tez jest w jakims sensie winą.Zastanawiające jest to,że nikt nic nie wie,nie widział,nie wiedział.Kazdy dziś niewinny.
MARYLA
11 miesięcy temu
BYC ZOBACZYĆ I UDAWAĆ ŻE NIC.SIE NIE DZIEJE TO.JEST STRASZNE PROMOWAĆ SWOJĄ OSOBĄ CO KOLWIEK NIE SPRAWDZAJAC.CELEBRYCI POWINNO BYĆ KARALNE
Drtbc
11 miesięcy temu
Kurcze niech ci celebryci przestaną udawać, że nie wiedzieli ci się tam wyrabia! Każdy z nich posiadał o tym wiedzę chociażby tzw. plotkarską. Ja mając taką wiedzę zgłosiłbym odpowiednim organom nawet anonimowo!
Anonim
11 miesięcy temu
Poczekamy zobaczymy...Pan Latkowski spodziewal sie tych wszystkich pozwow jak mowi i pojawili sie kolejni swiadkowie takze bedzie sie dzialo :)
Asekurantka
11 miesięcy temu
Nastepna nylonowa i przeflacowana starucha wyrokuje widac ze chora naglowe Wyglada jak snop siana i trzeba ja sprawdzic czy prawdziwa pedofile nie prawdziwi?
ja pier
11 miesięcy temu
Lansuje książkę!! MASAKRA
...
Następna strona
bDSXeBaL