Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|
aktualizacja

Ewa Minge rozprawia na temat miłości Ilony i Paula Montanów: "Jeżeli ona go gryzie, to jest to tylko ich wewnętrzna sprawa. Przynajmniej z obrazka są szczęśliwi"

122
Podziel się

Zgadzacie się z projektantką?

Ewa Minge rozprawia na temat miłości Ilony i Paula Montanów: "Jeżeli ona go gryzie, to jest to tylko ich wewnętrzna sprawa. Przynajmniej z obrazka są szczęśliwi"
(Instagram)
bCPiBAvF

Związek Ilony Felicjańskiej i Paula Montany od początku uchodził za dość kontrowersyjny. Mimo że w 2018 roku polskie media obiegły zdjęcia mężczyzny obmacującego inną kobietę przy barze, celebrytka zdecydowała się go poślubić, twierdząc, że choć chciał ją zdradzić, ostatecznie tego nie zrobił.

Pod koniec grudnia Montanowie z przytupem wrócili na pierwsze strony tabloidów za sprawą aresztowania w Stanach Zjednoczonych. Ostatecznie parze udało się szczęśliwie wrócić do Polski, skąd regularnie raczą fanów złotymi myślami na temat swojego związku i intymnymi zdjęciami, mającymi zapewne podkreślać łączące ich niezwykle silne uczucie. Doszło nawet do tego, że na nowo zakochani Ilona i Paul w ostatni czwartek zdecydowali się na oficjalne zaślubiny w Wielkiej Brytanii.

bCPiBAvH

Ilona i Paul Montana odmawiają alkoholu na bankiecie

Ostatnio na temat burzliwej miłości Ilony i Paula postanowiła wypowiedzieć się Ewa Minge. Projektantka poświęciła Montanom obszerny wpis, w którym wyjaśniła swoje stanowisko w sprawie kontrowersyjnych małżonków. Okazuje się, że zdecydowała się na komentarz, bowiem otrzymywała mnóstwo zapytań odnośnie koleżanki z branży i jej wybranka:

Kiedy zadzwonił do mnie dzisiaj trzeci dziennikarz z prośbą o komentarz w sprawie ślubu Ilony Montany (Felicjańskiej), byłam przekonana, że chodzi o sukienkę. Nie chodziło. Nie do końca, więc rozumiałam pytania o ślub i kontrowersje krążące wokół tej pary. Postanowiłam, żeby już nikt do mnie w tym temacie nie dzwonił, napisać oficjalnie kilka zdań na powyższy temat - zaczyna 52-latka, wspominając w dalszej części wpisu, że była modelka przed laty chodziła w jej pokazach:

bCPiBAvN

Nie znam Ilony bliżej, choć kiedyś chodziła w moich pokazach. Była wziętą modelką, a później wszystko, co mogłam o niej powiedzieć, to, że jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Pana Paula nie znam z żadnej strony, więc jak mogę zabierać głos w sprawie? - kontynuuje Ewa.

Projektantka jest na bieżąco z doniesieniami dotyczącymi Montanów, jednak uważa, że to ich prywatna sprawa:

Oczywiście żyje tu i teraz i czytam różne historie w mediach, jakie przytrafiają się tej parze. No cóż, a czy nam w życiu nic się nie przytrafia w rodzaju melodramatu, czy komedii kryminalnej? Ba! I o horrory się ocieramy, choć może mniej medialnie, bo nikt na nas nie poluje z obiektywem. Wybór stylu naszego życia. Im, jak widać, ten ich wybór nie jest ciężarem - tłumaczy wyrozumiale Minge, odnosząc się nawet do pogryzień, które Ilona zafundowała mężowi na Key West:

Przecież, jeżeli Ilona gryzie swojego chłopaka, to jest to tylko ich wewnętrzna sprawa. Czy zagrażają nam ich ekstrawagancje uczuciowe? Raczej nie. Nie krzywdzą nikogo, nie stosują przemocy w stosunku do osób trzecich czy zwierząt, nie podpalają świata. Żyją, jak lubią i są w tym wszystkim, przynajmniej z obrazka, szczęśliwi - tłumaczy.

bCPiBAvO

Czy musimy serio wszystko oceniać negatywnie? Krytykować styl cudzej relacji? A czy za naszymi drzwiami, tak szczerze, nie do mediów, wszystko jest perfekcyjne? Czy nie zdarza się nam rzucić talerzem? Dajmy wiarę komuś, nawet w kredycie, że jest szczęśliwy w swoim wydaniu i pozwólmy gryźć się i kochać naprzemiennie, bo to ich miłość, ich łydki i ich kompromis. Wartość jest w tym taka, że bronią z uporem tej miłości, jakiego by ona nie miała pokręconego kształtu. Wyrzucić jest prosto, ale jak się kocha, to warto leczyć, prostować. Kto wie, może nabierze wreszcie spokojnej, przyjaznej formy. A może to rozedrganie i brak ideału jest im właśnie przyjemne? Życzmy ludziom szczęścia, przecież niczego złego nam nie zrobili. Kochają się chyba, w co warto wierzyć - czytamy.

Podzielacie jej zdanie?

bCPiBAvP
bCPiBAvQ
bCPiBAwi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(122)
Znakzapytania
6 miesięcy temu
Większość c toksycznych zwiazkow (tylko) z obrazka jest szczęśliwych (na siłę) - ale ma rację, to ich sprawa. Tylko dlaczego wrzucaja to na kazdy mozliwy portal spolecznosciowy. 🤔
Pppp
6 miesięcy temu
Szkoda dzieci tej kobiety
Magda
6 miesięcy temu
Widzę ,że z Minge się zrobiła naczelna filozofka kraju na każdy temat.
bCPiBAwj
Ella
6 miesięcy temu
Oczywiście, nikomu nie zagraża gryzienie. Ale jeśli towarzyszy mu upijanie się, a z tego powodu wzywana jest policja, to już chyba nie jest normalne. I do tego te obleśne zdjęcia, jakie pan wstawia do Internetu. Moim zdaniem to patologia
WWo
6 miesięcy temu
Może pani Minge daruje już sobie komentowanie dosłownie KAŻDEGO wydarzenia medialnego i szołbiznesowego? Ona ma coś do powiedzenia w niemal każdym jednym przypadku, wstawia się za każdą ośmieszającą się "gwiazdą", każdym skrytykowanym prezenterem, aktorem itp. dlatego nauczeni tą paplaniną "dziennikarze" dzwonią po komentarz w dowolnej sprawie... Gdyby raz czy drugi odmówiła komentowania CZYICHŚ SPRAW, darowałaby sobie długie wpisy na FB czy Instagramie w tematach gorących ale zupełnie jej nie dotyczących nikt nie zawracałby jej głowy. Ona ma jakąś potrzebę atencji, bycia ważnym głosem czy tak po prostu paple bez sensu o każdym jak przekupa w maglu?
Najnowsze komentarze (122)
Mysz
6 miesięcy temu
Ewo, tym razem przesadziłaś. Od pewnego czasu bronisz niech tych racji co trzeba na swoim instagramie ale nie dokładaj ręki do cudzego upadku. Jak się widzi osoby chore to innym powinno się tłumaczyć, że to jest złe i trzeba się leczyć a Ty piszesz, że to ich sprawa, że się gryzą? Że może się kiedyś uspokoją? Ewa oni się nie uspokoją i nie pochwalaj tego tylko jako osoba publiczna tlumacz, że nałogi są złe, toć oni spadają coraz niżej i ewidentnie potrzebują fachowej pomocy a nie gadania, że to ich sprawa.
Daro
6 miesięcy temu
Kto się czubi, ten się lubi , pewnie oni lubią dziki , ostry seks , że aż iskry sypią....
Kasia
6 miesięcy temu
Kiedyś uważałam panią Ewę za mądrą babkę ale przytakiwania na alkoholizm czy prostytucje która pochwala( wypowiedź na temat Julki dybowskiej ) to lekkomyślne i głupiutkie ,chyba za dużo tolersncji
Piotrek
6 miesięcy temu
Zdjęcie Felicjańskiej w marynarce z wystającymi fałdami gdzie nie wiadomo co tłuszcz, a co biust zepsuło mi apetyt na całą niedzielę. Wielkie dzięki pudlu.
Basia
6 miesięcy temu
Ewka wzięła się za usprawiedliwianie wszystkiego i wszystkich.. Afera z piciem Ilony stała się publiczną sprawą, afera z przeniewierzeniem pieniędzy z Fundacji zdaje się która nosiła nazwę Niezapominajka ucichła. Można byłoby przyjąć za fakt że naprzemiennie biją się i piją, ale oni tym zadręczają innych.
Bea
6 miesięcy temu
Ilona to zdecydowanie jedna z najpiękniejszych modelek polskich, zachwycająca uroda i figura, zdjęcia z młodości oszałamiające :) Pięknie pozowała, naturalnie, z klasą, erotycznie ale nic więcej... Ona miała jakieś przykre przeżycia z pewnym żonatym panem, to mogło zniszczyć jej delikatną psychikę i pchnąć ją w alkoholizm. To miła osoba, na trudnej drodze...
Ja piernicze
6 miesięcy temu
Tak - wszystko ich sprawa a my mamy prawo o nich nie czytać . Nie interesuje nas czy sie zeżrą nawzajem czy oplują czy nażłopia czy wkłują - niech nas uwolnią od siebie i spadają na koniec świata do lasu gdzie ich miejsce
Nora
6 miesięcy temu
Pani Minge widac ma dużo wolnego czasu,...
bCPiBAwb
Ania
6 miesięcy temu
Pani Ewa ekspertka od wszystkiego,a szkoda!!!
adios
6 miesięcy temu
Opuszczam pudla. Męczą mnie te wasze pseudo mundrości i oglądanie rozenek codziennie i innych sponsorek pudla.
Asik
6 miesięcy temu
A co ona nagle taka ekspertka od wszystkiego?
Vvvh
6 miesięcy temu
Czyli policję montana wezwał bez powodu? Dla żartu? Minge rozumie, że on zadzwonił sam na policję i poprosił, żeby przyjechali? Co ms do rzeczy namiętność?!
Ggvv
6 miesięcy temu
Jaka ich sprawa, skoro to on, ten "montana" sam wezwał policję!!!! Jak to była ich sprawa, to czemu zawracali głowę policji?! Minge już przesadza z wazeliną, niech lepiej milczy.
baba jaga
6 miesięcy temu
I tu się z panią Minge zgadzam.Niektórzy widocznie lubią agresywnie,jak koty w marcu.Nic nam do tego,więc po co są o nich te artykuły?Ciszej nad tym łóżkiem!
...
Następna strona
bCPiBAwD