Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|
aktualizacja

Niepokojące informacje na temat Polki podającej się za Madeleine McCann. Chodzi o jej stan zdrowia. "Może mieć białaczkę"

190
Podziel się:

Sprawa "samozwańczej Madeleine McCann" wciąż nabiera rumieńców. Teraz zajmująca się Polką jasnowidzka i detektywka Fia Johansson poinformowała brytyjski tabloid o "ciężkim" stanie zdrowia 21-latki, która miała przejść w Stanach Zjednoczonych serię badań.

Niepokojące informacje na temat Polki podającej się za Madeleine McCann. Chodzi o jej stan zdrowia. "Może mieć białaczkę"
Detektywka informuje o stanie zdrowia Polki podającej się za Madeleine McCann (Instagram)

Zaledwie kilka dni zajęło Julii, żeby usłyszał o niej cały świat. Podająca się za zaginioną przed laty Madeleine McCann Polka uparcie zarzeka się, że nie zależy jej na tzw. "fejmie", fakty mówią jednak same za siebie - młoda kobieta od miesiąca jest na językach wszystkich, a że apetyt rośnie w miarę jedzenia, 21-latka nie pozwala o sobie zapomnieć mediom nawet na chwilę.

Obecnie Julia przebywa w Stanach Zjednoczonych, dokąd udała się z "pomocną" jasnowidzką i detektywką Fią Johansson w obawie o swoje bezpieczeństwo. Iranka ponoć zdążyła już zabrać swoją "podopieczną" na testy DNA, która mają raz na zawsze ustalić jej "rzeczywistą" tożsamość (Johansson jest przekonana, że samozwańcza Madeleine McCann musiała zostać uprowadzona przez zorganizowaną grupę przestępczą).

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zaginięcie Madeleine McCann - polski zwiastun

Polka podająca się za zaginioną Madeleine McCann jest ciężko chora? Tak twierdzi opiekująca się nią jasnowidzka

W oczekiwaniu na wyniki testów, które zostaną ujawnione za kilka tygodni, Julia miała przystać na prośbę detektywki i zgodziła się poddać serii badań pod kątem zdrowotnym. W najnowszym wywiadzie dla brytyjskiego "The Sun" Fia nie tylko prawiła o dowodach na to, że dziewczyna została przetransportowana do Polski przez handlarzy żywym towarem, ale też ujawniła stan zdrowia Julii, który ma być "bardzo ciężki".

Miała fatalne dzieciństwo i doznała wielu nadużyć. Jest zaniedbana. Jej stan zdrowia jest bardzo zły, ma ciężką astmę i bardzo cierpi z powodu bólu kości - mówiła w rozmowie Fia Johansson.

Co gorsza, z relacji medium wynika, że specjaliści mają podejrzewać u 21-latki nowotwór układu krwiotwórczego.

Julia jest również w trakcie nerwowego oczekiwania na wyniki szczegółowych badań, ponieważ lekarze obawiają się, że może mieć białaczkę - twierdzi Iranka.

Przypomnijmy, że w wydanym niedawno oświadczeniu rodzice Julii ujawnili, że dziewczyna rzekomo od lat zmaga się z chorobami, których leczenia odmawia. Miała ponoć zapewnione leczenie, dbano o jej zdrowie psychiczne i fizyczne. Najbliżsi Julii dodali też, że od zawsze chciała być sławna, a kłamstwa czy groźby ze strony dziewczyny są im dobrze znane.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(190)
Ada
1 tyg. temu
W usa wygląda jak swoja...a info z nowotworem to chyb Fia szykuje sobie zbiórkę na swoje honorarium...
Lupin
1 tyg. temu
Bolą ją kości bo muszą dźwigać taki ciężar.
Jjj
1 tyg. temu
To się wszystko zle skończy
Pokoj
1 tyg. temu
Kochani od 20 lat pracuje w klinice opiekuńczej dla osób chorych psychicznie i tego czegoś w twarzy nie da się podrobić, ta dziewczyna jest schizofreniczką, ta Iranka oddala ją od leczenia to niebezpieczne!! Jak można zerowac na chorej dziewczynie?? Mydlić jej oczy USA?? Rodzice, czemu jej nie ubezwłasnowolnicie??
arnold
1 tyg. temu
po co jasnowidzce analizy lekarskie, powinna to wszystko widzieć np. w szklanej kuli albo w fusach kawowych, ew, w układzie chmur na niebie.
Najnowsze komentarze (190)
frajda
6 dni temu
Jasnowidzka widzi nadużycia? Julka nadużywa chyba gościnności McDonalda jak widać.
123
1 tyg. temu
Nieszczęśliwa, chora dziewczyna i sępy w koło niej wykorzystujące sytuację. Pani ją zabrała , zarobi i znając życie zostawi na ulicy z niczym. Nie wiem po co też te artykuły i podbijanie na siłę zainteresowania, zasponsorujecie jej powrót do domu jak sprawa ucichnie i wyląduje na ulicy?
😱😱😱😱😹
1 tyg. temu
Smerfnie ta cała sprawa na kilometr
Eerty
1 tyg. temu
Ale upasiona!!!!
Ha ha ha...
1 tyg. temu
Ta, białaczka przy wadze 100 kg. Jasneeee... pierwszy przypadek na świecie.
Mój nick
1 tyg. temu
PO CO piszecie o tej dziewczynie??
Monstrum
1 tyg. temu
Jak ona tak przytyła w ciągu miesiąca?!?!?!?!?! Da się tak naturalnie? Może rzeczywiście jest chora To nienormalne. Wyglądała normalnie. Nie była chuda. Była normalna. TeraZ to jakieś monstrum!!!!
WWO
1 tyg. temu
Czuję nosem zbliżającą się ZRZUTKĘ!! ;))
qwert
1 tyg. temu
Myślę, że ta cała Fia rozkręca dramę pod tytułem "wpłacajcie kasę na leczenie". Zobaczycie że odwalą jakąś zbiórkę. Przecież o to się temu perskiemu oku rozchodzi, ona chce zarobić kasę na tej biednej, chorej dziewczynie. Bo przecież nie robi tego z dobroci serca.
Bea
1 tyg. temu
A która to teraz nie chce być sławna?
Gosc
1 tyg. temu
Złośliwi Polacy ,gdzie wy katolicy macie serca ? Nie dosyć ze ukrywacie nagminnie pedofilie w kosciele to jeszcze tolerujecie znęcanie się nad dziecmi
Zzz
1 tyg. temu
Nie jest podobna do zaginionej dziewczynki, być może ma zaburzenia psychiczne, chociaż może być tez kimś innym.
Milka
1 tyg. temu
Teraz plama na oku zniknęła ?
Edek
1 tyg. temu
Już ponad dwa miesiące nic nie pokazywała :(
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie