Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Nowy ukochany Moniki Richardson ma WIELOMILIONOWE DŁUGI! "Żyję Z WIDMEM KOMORNIKA 24 godziny na dobę od 12 lat"

314
Podziel się:

W rozmowie z Moniką Richardson, obecnie jego nową ukochaną, Konrad Wojterkowski podzielił się smutną refleksją na temat własnych finansów. Jej samej natomiast niespecjalnie to przeszkadza, bo już podobno planuje porzucić dla nowej miłości "klitkę na Żoliborzu"...

Nowy ukochany Moniki Richardson ma WIELOMILIONOWE DŁUGI! "Żyję Z WIDMEM KOMORNIKA 24 godziny na dobę od 12 lat"
Nowy partner Moniki Richardson przyznaje, że ma wielomilionowe długi (Instagram, AKPA)

W zeszły piątek nieoczekiwanie polskie media obiegły wieści o tym, że serce Moniki Richardson znów jest zajęte. Jeszcze kilka tygodni temu głośno było o jej rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim, który już znalazł ukojenie w ramionach aktorki Gabrieli Muskały i wyprowadził się z ich "klitki na Żoliborzu". Teraz okazuje się, że szczęście uśmiechnęło się w końcu także i do dziennikarki.

Co ciekawe, Monika Richardson chyba wyciąga wnioski z poprzednich, dość eksploatowanych w mediach relacji, bo o nowej miłości mówi na razie dość niechętnie. Wyznała co prawda, że "serce zabiło jej mocniej", ale na razie nie była chętna na większe zwierzenia na łamach kolorowej prasy. Nieco bardziej otwarty był Konrad Wojterkowski, który po prostu ogłosił na Instagramie, że on i Monika "postanowili być razem".

Zobacz także: Monika Zamachowska: Moja kariera jest na bocznym torze od wielu lat

Patrząc na medialną wrzawę wokół dziennikarki, nic dziwnego, że oczy wszystkich natychmiast zwróciły się na jej nowego partnera. Co ciekawe, Monika i Konrad poznali się lepiej w pracy, a dokładniej przy okazji wspólnego wywiadu, którego biznesmen udzielił na potrzeby tygodnika "Wprost". Zdradził w nim też kilka drażliwych kwestii, które mogą budzić kontrowersje.

Otóż z lektury wywiadu Richardson z Wojterkowskim dowiadujemy się, że mężczyzna ma na swoim koncie wiele milionów, ale... długów. Biznesmen twierdzi, że to wina nietrafionych decyzji i braku doświadczenia, jednak postanowił wziąć na siebie odpowiedzialność. Niestety nie zmienia to faktu, że, jak sam twierdzi, ma obecnie około 100 milionów (!) złotych długu i od 12 lat "żyje z widmem komornika 24 godziny na dobę".

W 2008 roku doszedłem do 200 milionów obrotu i 10 milionów czystego zysku. Z 200 zostało 30 milionów w następnym, kryzysowym roku. Zakończyłem ten rok na ostrym minusie, miałem 12 milionów straty. Wtedy powinienem był zrobić ostre cięcie, zwolnić ludzi, przekształcić biznes. Zabrakło mi kompetencji i wiedzy, studiów biznesowych być może. (...) Mój upadek był bardzo bolesny, a konsekwencje tej historii ponoszę do dzisiaj. Dałem słowo swoim partnerom biznesowym, że nigdy nie złożę wniosku o upadłość. Obiecałem, że będę walczył do samego końca. W związku z tym długi przeszły na mnie osobiście i mam je do dzisiaj - wyznał w niedawnej rozmowie z dziennikarką, a obecnie również jego partnerką.

Brak płynności finansowej mężczyzny nie zraził jednak Moniki, która podobno myśli o ich relacji coraz poważniej. Jak twierdzi informator serwisu Pomponik, w ramionach Konrada celebrytka znalazła dokładnie to, czego brakowało jej przy Zbyszku. Wszystko przez to, że może podobno liczyć na jego wsparcie i zdolności przywódcze.

Monika w poprzednim związku musiała wszystko sama planować, organizować, a i zwykle opłacać. Zbyszek był artystą i nie miał do tego głowy, więc wszystko musiała sama ogarniać. Tutaj Konrad zaimponował jej, bo woli przejmować pałeczkę i to on organizuje wszystko. Postanowiła dać ponieść się tej fali, bo to miła odmiana. Konrad ma znajomości, obraca się w warszawskim światku, jest bardzo zaradny życiowo. To Monice imponuje - donosi źródło portalu.

Co ciekawe, Wojterkowski rzekomo imponuje jej tak bardzo, że postanowiła dla niego nawet porzucić słynną "klitkę na Żoliborzu".

Zaproponował jej wspólne zamieszkanie w apartamencie w centrum Warszawy, gdzie do tej pory ona musiała organizować wszystkie mieszkaniowe sprawy dla siebie i Zbyszka. Jest zachwycona, że teraz to ona jest otoczona opieką - dowiadujemy się.

Myślicie, że to faktycznie będzie "ten jedyny"?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(314)
gość
2 lata temu
O boże, Monika... 100 milionów długu, to więcej niż alimenty Zbyszka xd
Gosc
2 lata temu
Boże jak można się pakować w związek wiedząc o takich długach... ile ona ma lat
Pats
2 lata temu
I znowu będzie narzekanie, że nie ma pieniędzy bo spłaca partnera xD
Pudel
2 lata temu
Taco z Iga się rozstali podobno on zdradził
Olica
2 lata temu
no, to pospłaca innemu długi za „ miłość”
Najnowsze komentarze (314)
zibi
2 lata temu
spoko długi są na firme, a firma jest spólka zoo
gość
2 lata temu
a czy różni sie wnaszym kraju 12 milionów długu i nie splacanie tego od zgłoszenia upadlosci konsumenckiej i też niesplacanie??? w razie czego ona wynajmie dom i bedzie na rachunki
she
2 lata temu
Nie wiem Moniko czy mam gratulować czy współczuć ,widać ,że jesteś szczęśliwa , Z Twojej twarzy emanuje ciepło/ a długi ?, jedno jest pewne nie poleciałaś na kasę /
Joa
2 lata temu
Facet ktory pcha swoje ryło do aparatu i robi sobie selfie. Nie wróży to dobrze Moniko!
ojoj
2 lata temu
nie pomoże puder róż biorę biednych starość tuż
Sola
2 lata temu
Hmmm, rzeczywiscie jest wyjątkowo zaradny
aqq
2 lata temu
Milionerzy nie chcą? ojej
ornitolog
2 lata temu
I tak do osiemdziesiąti,jak dożyje,zakochana ,porzucona etc.A bocian po stracie samicy w warmińsko mazurskim,sam pisklęta wychowuje i jest ok...
Ola
2 lata temu
Mozna mozna
Nika
2 lata temu
Pani Monika jest spragniona uczucia i uwagi, przez co sama pcha się w kłopoty. Najpierw finansowała w dużej mierze alimenty teraz pomoże spłacać długi. Szkoda mi jej bo wydaje się sympatyczną tylko pogrubioną kobietą.
jaj
2 lata temu
Cieszę się, że ludzie w każdym wieku szukają miłości :)
Olo
2 lata temu
No no. Sto baniek długu - faktycznie 'bardzo zaradny życiowo'. Idąc tym tropem nieudacznikiem jest ten, co żyje bez długów... ;)
damapik
2 lata temu
gościu ma długi ale ma apartament w centrum Warszawy.... gościu ma długi, nietrafione decyzje ale jest zaradny życiowo...WTF?
123
2 lata temu
No bardzo zaradny, rzeczywiście.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie