Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Oczytana Blanka Lipińska wspiera maturzystów, RECYTUJĄC "Świteziankę" i wyznaje: "Ja miałam dużo szczęścia i dlatego zdałam"

178
Podziel się:

Spodziewaliście się, że Blania jest tak dobrze zaznajomiona z twórczością słynnego wieszcza?

Oczytana Blanka Lipińska wspiera maturzystów, RECYTUJĄC "Świteziankę" i wyznaje: "Ja miałam dużo szczęścia i dlatego zdałam"
Blanka Lipińska o maturze (Instagram)
bEDabOeZ

Blanka Lipińska zaistniała w mediach za sprawą swojej erotycznej powieści 365 dni i całkiem szybko zadomowiła się w polskim show biznesie. Celebrytka stara się jak najlepiej wykorzystać zamieszanie wokół swojej osoby i regularnie dzieli się szczegółami swojego życia w mediach społecznościowych.

Zazwyczaj na swoim Instagramie Blanka Lipińska ochoczo relacjonuje romantyczne randki z Baronem, chwali się przygotowanymi dla ukochanego bezglutenowymi wypiekami, a nawet pozdrawia fanów z ich wspólnego łoża. Oprócz kolejnych rozdziałów opowieści o Barusiu i Blani, celebrytka okazjonalnie wykorzystuje również swój profil do komentowania otaczającej ją rzeczywistości.

bEDabOfb

W poniedziałek tegoroczni maturzyści rozpoczęli egzaminacyjny maraton testem wiedzy z języka polskiego. Jako autorka poczytnego polskiego erotyka Blanka wyraźnie poczuła się w obowiązku wesprzeć podchodzącą do egzaminu dojrzałości młodzież i przy okazji pochwalić się wiedzą z dziedziny literatury.

Moi kochani maturzyści, prosicie mnie o kilka słów wsparcia. Ja jestem świetnym wsparciem emocjonalnym. Chciałam Wam powiedzieć, że matura to jest trochę loterią. Ja na przykład na swojej ustnej byłam świetna. Trafiłam na świetne pytania i recytowałam "Świteziankę" - ogłosiła Blanka, a następnie rozpoczęła popis umiejętności recytatorskich.

bEDabOfh

Do tej pory pamiętam. "Jakiż to chłopiec piękny i młody? Jakaż to obok dziewica? Brzegami sinej Świteziu wody, idą przy świetle księżyca. Ona mu z kosza daje maliny, a on jej kwiatki do wianka. Pewnie kochankiem jest tej dziewczyny, pewnie to jego kochanka". I tak mogę całość - chwaliła się znajomością ballady Adama Mickiewicza dumna celebrytka.

Okazuje się jednak, że podczas niektórych egzaminów autorka "kaszubskiego porno" miała już nieco mniej szczęścia.

Na pisemnej już mniej świetna byłam. Ale nie przeszkodziło mi to napisać trzech bestsellerów. Zwłaszcza, że zdawałam historię. To wymaga szczęścia jak w totolotku - dodała.

Lipińska nie zapomniała, rzecz jasna, życzyć powodzenia wszystkim tegorocznym maturzystom, nie szczędząc im przy tym cennych porad.

bEDabOfi

Życzę Wam dużo szczęścia. Ja miałam dużo szczęścia na maturze i dlatego ją zdałam. Więc życzę Wam przede wszystkim szczęścia, bo wiedzę, kochani, to na pewno nabyliście przez cały okres szkoły średniej. Na bank, także trzymam za Was kciuki. Dacie radę, pamiętajcie, załatwcie komisję pewnością - apelowała Blania.

Myślicie, że maturzyści docenili wsparcie Blanki Lipińskiej?

bEDabOfj
bEDabOfk
bEDabOfC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(178)
Pacjentka
rok temu
Jak tak dalej pójdzie, to za jakiś czas będą tematy z polskiego ,,wpływ bohaterki 365 dni na rewolucję seksualną w literaturze współczesnej" ,,,laura biel postać tragiczna, czy prekursorka nowych trendów w związkach?wypowiedź uzasadnij", ,,opisy kobiet i ich urody w utworach Zenona martyniuka, a wspolczesne kanony piekna" , ,,tęsknota za ojczyzną i domem w utworach bayer full"
Gosc
rok temu
Szkoda że nie zdała egzaminu moralności
Anna
rok temu
Pisarka pozal się Boże
bEDabOfD
Tusia
rok temu
Sadzać po tatuażach , myślałam ze zdawała maturę z rysunków 🙈🙈🙈
Kacha
rok temu
Długo nie trzeba było czekać a opiekunka hostess z Zatoki Sztuki wróciła. Rzeczywiście nic się nie stało.
Najnowsze komentarze (178)
Ktos
rok temu
Oooo mam taki sam sweter
pegg
rok temu
Z takim zezem to łatwo ściągać.
Ddd
rok temu
Czy to prawda,ze ta pani streczyła niepełnoletnie w Zatoce Sztuki w Sopocie dla starszych panow?
Oejsjzbs
rok temu
Wszyscy wspierają Amerykę w protestach stop nienawiści, tylko równość itd a z was to płynie tylko nienawiść nie wiem czemu tak się dzieje i po co robić takie rzeczy i to jeszcze w tak niemiły sposób
zaza
rok temu
a gdzie Baron?
Kicz😬😬😬
rok temu
Wczoraj miałam okazje obejrzeć 365 dni Co za tandeta Pornus bez większego negliżu O Aktorce nie wspominając bo była fatalna Zero talentu aktorskiego i jeszcze te miny 😂😂😂😂ale jaka pisarka taki film🤨
Hfgbd
rok temu
Dziś z ciekawości "przeleciałam" przez jej slawetny film bo raczej nie byłabym wstanie usiedziec i obejrzeć to w całości. Po skandalu w Zatoce Sztuki i faktem że tam pracowała, już wiem skąd czerpała inspiracje. Film straszny. Nie polecam.
Ona
rok temu
Mogłaby się nie ośmieszać mówiąc takie bzdury. Obecne matury są na poziomie szkoły podstawowej. A te jej ,, powieści" z literaturą też mają niewiele wspólnego.
bEDabOfv
Moni
rok temu
i po co te złośliwości, to już nie można powodzenia życzyć maturzystom ? Potrzebny do tego jakiś dyplom wyższej uczelni ?
Laura
rok temu
Ma coś z diablicy, pazury, dziary, demoniczne oczy. Egzorcyzm jest potrzebny na już.
Piotr
rok temu
Zatoki Sztuki nie zapomnimy!!!!!!!!!!!!!
Aga
rok temu
Z tym wybitnym ilorazem to przedewsystkim szczescie a nie wiedza... Bo bardziej byla niewiedza
Hams
rok temu
Gdy jesteś managerem klubu gdzie sprzedaje się nieletnie dziewczyny i tego nie widziałeś....,
dno
rok temu
inspiracje do książki brała z zatoki, a film z lodem to był film obowiązkowy w ramach szkolenia dla tych hostess i na takich ludzi patrzymy codziennie Blania, Gonia Ratek i inni patologiczni przedstawiciele dna moralnego
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDabOgo
bEDabOgp
bEDabOgq
bEDabOgr
bEDabOgs
bEDabOfX