Trwa ładowanie...
Przejdź na
Lotta
|

Ojciec Meghan Markle OSKARŻA córkę o kolejne kłamstwa. "Nigdy nie musieliśmy oszczędzać"

135
Podziel się:

Thomas Markle udzielił wywiadu magazynowi "The Sun", w którym wytknął córce kłamstwo po tym, gdy ta stwierdziła, że w dzieciństwie "jadała głównie w barach sałatkowych". Dała tym samym do zrozumienia, że nie było ich stać na wypady do luksusowych knajpek. Jej ojciec ma inne zdanie...

Ojciec Meghan Markle OSKARŻA córkę o kolejne kłamstwa. "Nigdy nie musieliśmy oszczędzać"
Konflikt Meghan Markle i jej ojca się zaostrza (East News)

Meghan Markle i jej ojca Thomasa nie łączą dobre stosunki. Kiedy tylko amerykańska aktorka zamieszkała na dworze królewskim, brytyjskie media nie zostawiały na żonie Harry'ego suchej nitki. Tabloidy wytykały jej każdy błąd i chętnie wspominały o konflikcie z niemal całą rodziną. Głos zabierał również Thomas Markle. Była księżna obecnie utrzymuje kontakt jedynie ze swoją mamą.

Nawet po tym, jak Harry i Meghan zrezygnowali ze swoich funkcji i przenieśli się do słonecznej Kalifornii, brytyjskie media nie dawały jej spokoju. Publicznie zwracał się do córki także jej ojciec. Markle była wściekła na ojca i napisała do niego list, w którym prosiła go, żeby dał jej spokój. Magazyn "The Mail On Sunday" opublikował go, a żona Harry'ego pozwała redakcję.

Zobacz także: Lilibet Diana Mountbatten-Windsor. Co oznacza imię córki księcia Harry'ego i Meghan Markle?

List najwyraźniej nie zrobił wrażenia na ojcu Meghan Markle, bo ten znów zdecydował się skomentować słowa wypowiedziane przez córkę i zarzucił jej kłamstwo. Żona Harry'ego w liście do senatorów i kongresmenów napisała, że wychowywała się w barach sałatkowych, w których zajadała się zieleniną wartą niespełna 5 dolarów w restauracji Sizzler. Chciała w ten sposób podkreślić ważność płatnych urlopów rodzicielskich i najwyraźniej wspomnieć przy okazji, że w jej opinii nie miała najpiękniejszego dzieciństwa.

Thomas ma jednak nieco inne spojrzenie na ten temat. W rozmowie z "The Sun" stwierdził, że jego córka kłamie.

Nigdy, nigdy nie musiała się martwić o takie rzeczy. Bywaliśmy w najlepszych restauracjach w mieście i chodziliśmy do Sizzlera, ponieważ to było wygodne. Nigdy nie musieliśmy oszczędzać i jeść tylko w barach sałatkowych. Oczywiście, też jadaliśmy w barach sałatkowych, ale to był tylko dodatek - wyjaśnił.

Thomas Markle po raz kolejny zwrócił również uwagę na inną kwestię:

[Meghan przyp. red.] Wysyła listy do senatorów i kongresmenów, gdzie nazywa siebie księżną. A to błąd. Naprawdę nie powinno się tego robić - stwierdził.

Co sądzicie o konflikcie Meghan i ojca?

W Pudelek Podcast wyznamy, za którą skończoną karierą najbardziej tęsknimy!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(135)
Iks
miesiąc temu
Skoro ja wyksztalcil to chyba bidy nie bylo.
lol
miesiąc temu
Kiedy jeszcze prowadziła bloga i chciała być postrzegana jako znana aktorka i dobra partia dla księcia, opisywała że jeździli na wakacje dwa razy w roku. A kiedy opłacało się poudawać biedną to zmieniła narrację i okazuje się że niedojadała :)
Ninka
miesiąc temu
Patologiczna rodzina. Powinni zamilknac oboje dla swojego dobra.
Hani
miesiąc temu
Wiadomo, że lepiej sprzedaje się Meghan córka niezamożnej czarnej matki, niż Meghan córka białego ojca z klasy średniej, absolwentka prywatnych szkół. Niestety dla niej, każdy ma internet i może poczytać, jak uprzywilejowane dzieciństwo i młodość miała.
Pola
miesiąc temu
Jej ojciec to znany oświetleniowiec, dostał nawet Emmy, a teraz mieszka w Meksyku w ramach widzimisię na emeryturze. To nie była biedna rodzina, a Meghan była traktowana jak jedynaczka. Mega przykre, że posługuje się kłamstwami, żeby być bardziej relatable.
Najnowsze komentarze (135)
Moni
miesiąc temu
Tyle gadania, że Harry nie będzie teraz robił w rodzinie za czarną owcę, żeby odwrócić uwagę od nieskazitelności wyższej rodziny królewskiej, a tak naprawdę nadal to robi tyle że teraz bardziej robi to jego żona za granicą. Megan np. nie może ubrać się po królewsku, biżuteria też nie może być za droga, bo jest od razu beeeeeeeeeeeee i nie jest oszczędna, a przyszła królowa im bardziej opływa w bogactwa tym lepiej, bo wtedy ma klasę i przecudnie wygląda. Cyrk na kółkach. Sami dajemy się wkręcać.
Hhf
miesiąc temu
Własny ojciec jest jej największym hejterem
Kobieta
miesiąc temu
Zawsze kłamała. Mówi to co jest wygodne, wszystko wyjdzie na jaw prędzej czy później. Jej kłamstwa dopiero wyjdą. Przy rozwodzie z Harrym dopiero będzie pranie brudow. Kupię popcorn, bo jej nie trawię od samego początku
Janusz
miesiąc temu
To teraz juz wiem od kogo odziedziczyla ten wredny wyraz twarzy.
wasz Krzys
miesiąc temu
Kiedy wreszcie pozbawia tych niedorobow ich pseudo tytulow! Przeciez kpia z rodziny krolewskiej.
Janina
miesiąc temu
Dziadyga produkuje się dla The Sun Ruperta Murdocha, piśmidła zaskarżonego przez jego zięcia Harry'ego do sądu za włamywanie się do telefonu. No to już widzimy priorytety moralne jakimi Stary Markle się kieruje. Chris Wallace pożegnał się właśnie z FOX TV, innym medium Murdocha, tak na marginesie.
lol
miesiąc temu
rodzina, która nie ma kasy nie je na mieście wcale... niech się lepiej ta dziewczyna zastanowi zanim cos powie :/
Ida
miesiąc temu
Jej matka się nie odzywa. Tylko "tatuś"
Kiki
miesiąc temu
Te zwierzenia szemranej księżnej nudą zalatują i jak zwykle to czysta ściema.
Aaaasia
miesiąc temu
Ona często kłamie
buhahah
miesiąc temu
Duczas znowu coś podkolorowała?
Obserwatorka
miesiąc temu
No ale teraz, z perspektywy czasu, jest absolutnie jasne, że nie chodziło im (a przynajmniej Megan), w mexicie o życie z dala od fleszy i celebryctwa. Megan ma swoje gigantyczne ambicje i plany, których nie mogłaby realizować w rodzinie królewskiej. Bo zawsze byłaby żoną "zapasowego" bez prawa do własnego zdania i musiałaby robić, to co jej zlecą do wykonania. Nie wspominając o gwiazdorzeniu i celebrytowaniu. W USA przymierza się różnych ról, a to "działaczki" humanitarno-charytatywnej, a to niby gwiazdy hollyłódzkiej, pisarki i kandydatki na polityka lub prezydenta USA. Robi wszystko, co może łącznie z przekręcaniem faktów, żeby tylko ciągle być na nagłówkach gazet. Jest bezczelna i mówi co chce, bo wie, że nikt nie odważy się - oprócz jej własnego ojca - zarzucić jej kłamstwa, bo Megan zrobi wrzask o rasizm. W USA zarzut rasizmu jest doskonałym narzędziem do terroryzowania ludzi i zamykania im ust.
Ewa
miesiąc temu
Meghan znowu twórczo potraktowała fakty, żeby lepiej się nimi posłużyć.
Zappa
miesiąc temu
Biedny dziadzio, nic nie poradzi na to że jego młodsza córka, żona Księcia Sussex, używa nazwiska męża. The Duchess of Sussex jest legalnym nazwiskiem Meghan. Dziwi mnie co prawda że nie protestował gdy jego starsza córa, z małżeństwa z Roslyn Loveless zmieniała nadane jej przez rodziców imiona z Yvonne Marie na Samantha.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie