Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Opolska policja zrywa współpracę z Piotrem Zeltem! Aktor zbluzgał rzeczniczkę Straży Granicznej...

229
Podziel się:

Piotr Zelt stwierdził na Facebooku, że Anna Michalska jest "twarzą bestialskich, bandyckich standardów państwa PiS". Teraz mierzy się z konsekwencjami obrażania funkcjonariuszki.

Opolska policja zrywa współpracę z Piotrem Zeltem! Aktor zbluzgał rzeczniczkę Straży Granicznej...
Opolska policja zrywa współpracę z Piotrem Zeltem (AKPA)

Piotr Zelt, podobnie jak Basia Kurdej-Szatan, postanowił publicznie podzielić się swoimi refleksjami dotyczącymi napiętej sytuacji na granicy. Aktor nie przebierał w słowach i odpalił się, pisząc post na Facebooku. Arni z "13 posterunku" nazwał rzeczniczkę polskiej Straży Granicznej, Annę Michalską, "twarzą bestialskich, bandyckich standardów państwa PiS", a pod wpisem pojawiło się sporo komentarzy. Jeden z nich należał do brata Zelta, Alfreda.

Nadzwyczaj odpychająca kobieta. Tak, jak wygląda, takie prezentuje opinie. Pasowałaby na funkcjonariuszkę Ravensbruck - stwierdził Alfred, porównując rzeczniczkę do oficerów działających w obozach koncentracyjnych.

Zobacz także: Piotr Zelt o walce z depresją. Przyznał się publicznie, że potrzebował leczenia

Podobnie jak w przypadku Kurdej-Szatan, sprawą mają zająć się odpowiednie służby. Od Piotra Zelta odcina się też opolska policja, która współpracowała z aktorem przy tworzeniu spotów promujących kampanię "Trzeźwy poranek na A4". W rozmowie z TVP Info podkom. Brandys zapewnił, że Zelt już nie będzie twarzą akcji.

Nie było żadnej długotrwałej umowy. Po prostu pan Zelt, jako dziennikarz zajmujący się m.in. tematyką motoryzacyjną, wystąpił w tym jednym, konkretnym spocie. Jednak po jego wpisach na temat działania służb mundurowych przy naszej granicy podjęliśmy decyzję o zakończeniu z nim współpracy na przyszłość - wyznał funkcjonariusz.

Co sądzicie o słowach Zelta?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(229)
wstyd
2 miesiące temu
wstyd i hańba powiedziałaby moja babcia bo coś Wam powiem - nie ma nic gorszego niż plucie we własne gniazdo. Opozycja ciągle gada że pis to i tamto a sami przy tym używają języka nienawiści! Mało tego 0 ten język pseudocelebrytów oderwanych od rzeczywistości będzie doskonałą karmą dla tych którym zależy na tym aby naród się skłócił Z Tuskiem na czele powinni rozliczyć każdego kto kabluje i pluje na własnych!@
Arek
2 miesiące temu
Niech on spojrzy na siebie. Do pięknych nie należy. Po co komentuje wygląd innych
Nat
2 miesiące temu
Prawidłowo, Ci co obrażają broniących naszych granic i naszego kraju powinni zostać skazani na społeczny ostracyzm
ola
2 miesiące temu
Bardzo słaby aktor i człowiek
Fryzjer
2 miesiące temu
Obiektywnie rzecz ujmując pani jest urodna i widać, że za młodu była jeszcze bardziej. Tyle znaczy ocena aparycji kobiet przez mężczyzn czy inne babki, kiedy mają cel - zdeprecjonować za wszelką cenę. Obiektywizm zero.
Najnowsze komentarze (229)
Tyt
2 miesiące temu
Smutek.....
Iwona 👍👍👍
2 miesiące temu
Zgadzam się z nim 👍👍👍
Hiena
2 miesiące temu
Zupełnie odbija niektórym aktorom, chcą być sławni, rozpoznawalni , idą po trupach do celu, nie myślą co mówią, a może myślą co mówią ?
Disapointed
2 miesiące temu
Ludzie gdzie sie podziala empatia i szacunek do drugiego czlowieka ? Kazdy jest zapatrzony w czubek swojego nosa i tylko obraza wszystkich w kolo. Gdzie sie podzialy jakiekolwiek wartosci ? Gdzie dobro ?
Goście
2 miesiące temu
A on się uważają za bardzo kulturalnych ludzi
Dziunia
2 miesiące temu
I bardzo dobrze nareszcie ktoś się za nich wziął oni myślą że są pępkiem świata nic mylnego
M ch
2 miesiące temu
Piotrze zelcie trochę szacunku do kobiet
Aga
2 miesiące temu
Nic tej rzeczniczce nie brakuje. Niech sam spojrzy w lustro.
Ewa
2 miesiące temu
Gwiazda od siedmiu boleści. On dopiero jest odpychający.
Gm.
2 miesiące temu
Prawdę powiedział
Yaro
2 miesiące temu
Boli mnie serce, boli mnie cala klatka piersiowa, caly sie trzese, jak slucham tego pana. K@@@a!
Ups
2 miesiące temu
Niech lepiej pilnuje, żeby ktoś jego babie dziecka nie zrobił😉
Gigo
2 miesiące temu
Dlaczego aktorzy, celebryci tak angażują się w tych emigrantów jak im tych ludzi szkoda itp,a nie szanują swoich obywateli czyli policjantów wojsko i służby graniczne,jest mi wstyd za takich ludzi ,za takie słowa powinno się karać i to bardzo .
Zido
2 miesiące temu
Tacy ludzie powinni być surowo karani
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie