Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ostaszewska wspomina dzieciństwo: "Dzieci zrzuciły mnie ze schodów, bo NIE CHODZIŁAM NA RELIGIĘ"

311
Podziel się:

"Nie wpisywałam się w szablon znany większości, przeżyłam akty nietolerancji" - żali się aktorka.

Maja Ostaszewska wychowała się w buddyjskiej rodzinie. Od urodzenia jest również wegetarianką. W rozmowie z reporterką Wirtualnej Polski wspomina, że w szkole spotykały ją z tego powodu spore nieprzyjemności. Koledzy z klasy nie akceptowali różnic, jakie dzieliły ją od reszty uczniów. Nie obyło się także bez wyzwisk na korytarzach oraz przykrych incydentów. Posłuchajcie sami.

KOMENTARZE
(311)
gość
3 lata temu
Stara baba całe życie dzieciństwem tłumaczy...
gość
3 lata temu
Rzuciły Cię, bo byłaś wredna, a nie za religię !
gość
3 lata temu
P*********c... Wiecznie wiatr jej w oczy wieje.
gość
3 lata temu
HAHAAHAHAHAHa no czego to oni nie przeżyli ci aktorzy okropnego! Jestem bardzo ciekaw czy jakby posadzić jednego z drugim i podłączyć pod wariograf to co by wyszło
gość
3 lata temu
Oj jak mi przykro pani Ostraszewska. Ja byłam najbrzydsza dziewczynka w szkole, miałam macochę, paskudne ciuchy które nijak nie pasowały do ubrań koleżanek z klasy. Paskudne nazwisko ‚ropucha, ale nie obwiniam nikogo o swoje dzieciństwo. Miałam pecha a dzieci są okrutne i Pani niech nie szuka winny w kościele, partii, czy u tych którzy rządzą. Takie rzeczy byłaby, sa i będą w szkole a słowa Pani zamiast łagodzić dolewają oliwy do ognia!
Najnowsze komentarze (311)
gość
3 lata temu
Maja Bóg jest oraz Jego Syn, Jezus Chrystus. Który jest jedyną drogą do Ojca. I uwierz w to teraz, bo inaczej całą wieczność będziesz okropnie cierpieć w piekle
gość
3 lata temu
rozumiem ze wszystkie dzieci pochodzily z" wierzacych rodzin" . grupa jest zdolna do wszystkiego . dobrze ze cie mie spalili zywcem jako heretyka!religia uczy ludzi nienawisci!
gość
3 lata temu
w czasach kiedy Ostaszewska miała rrgilie, to religia była w koscielnych salkach i nikt nikogo z powodu niechodzenia nie ścigał a tym bardziej ze schodów nie zrzucał
gość
3 lata temu
uwielbiam Panią jest Pani mądra i wartościowa - za dużo dla ludożerców, proszę nie przejmować się hejtem ludu
gość
3 lata temu
a ksiunc ją czasem nie molestował?
gość
3 lata temu
chodziła pewnie do synagogi
gość
3 lata temu
Jakby zeżarła kotleta to by jej sie humor POlepszył, a tak tylko jęczy i jęczy męczennica za cały świat.
gość
3 lata temu
Wiara w słonia w koralach zamuliła jej mózg
gość
3 lata temu
Te prymitywne bachory, które chciały leczyć swoje bardzo niskie poczucie własnej wartości kosztem Mai sto razy lepszej od nich, nie wzięły się z sufitu. Brały przykład ze swoich starych debili, dresiarzy i patoli katoli.
gość
3 lata temu
Utalentowana aktorka tylko szkoda,że zagrała w "Kobietach mafii" - beznadziejna rola no ale dodatkowe mieszkanie czy wypasiny samochód zawsze się przyda - i tu kączy się artysta
gość
3 lata temu
Okropne b****o!!!nos po operacji plastycznej!!!trzy pary przyklejonych rzes na slepiach!!!przasna uroda i dno aktorskie!!!
gość
3 lata temu
"Matka" tych dzieci 3 mąż, ojciec tych dzieci szykuje się do 3 ślubu, razem 6 partnerów.Boze jakie rodzina stworza takie dzieci?Prawdopodobnie zwiazki homosekaualne.
lon
3 lata temu
Dzieci zrzucily ją ze schodów, bo była wredna. Zapewne śmiała się z tych które chodzą na religię. Robi z siebie męczennicę.
gość
3 lata temu
Wykazujesz prawdziwie katolicko-polaczkowe podejście tj. usprawiedliwiasz znęcanie się większości nad jedną osobą.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie