Trwa ładowanie...
Przejdź na
Tiga
|

Paulina Krupińska też broni Anny Lewandowskiej: "Mnie to nie oburza, znam POCZUCIE HUMORU Ani"

364
Podziel się

"Wiem, ile robi dla innych kobiet" - argumentuje koleżanka trenerki.

Paulina Krupińska też broni Anny Lewandowskiej: "Mnie to nie oburza, znam POCZUCIE HUMORU Ani"
Paulina Krupińska broni Annę Lewandowską (Pudelek Exclusive, Instagram)
bErWqEth

Nie milkną echa afery, która wybuchła po tym, jak Anna Lewandowska z trudnego do zrozumienia powodu zamieściła "zabawny" filmik, w którym przebrana za grubą osobę tańczy do piosenki Beyonce. Nagranie, które w zamyśle miało wspierać "ciałopozytywność" i samoakceptację, przez wiele kobiet zostało odebrane jako "fat shaming".

Oliwy do ognia dolała sama Lewandowska, która mimo że przeprosiła, i to nawet dwukrotnie, nie mogła pogodzić się z krytycznymi głosami, strasząc znaną aktywistkę i modelkę plus size pozwem.

bErWqEtj

O komentarz w sprawie kontrowersyjnego nagrania poprosiliśmy Paulinę Krupińską. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" zapewniła, że zna Anię prywatnie i wie, że to kwestia jej poczucia humoru. Krupińska dodała, że jest pewna, że trenerka nie miała złych intencji oraz podkreśliła, ile Lewandowska robi dla kobiet, chociażby na swoich obozach.

Posłuchajcie:

Zobacz także: Paulina Krupińska broni Annę Lewandowską: "Wiele kobiet dzięki niej zmieniło swoje życie"
bErWqEtK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(364)
Malpa
11 miesięcy temu
Czy to nie wzruszające, jak kółeczko wzajemnej adoracji solidarnie się wspiera? Żenada 🙈
Jagoda
11 miesięcy temu
Na obozach to ona zarabia.
Następna
11 miesięcy temu
Panie z koła wzajemnej adoracji....
bErWqEtL
Gigi
11 miesięcy temu
To zrozumiałe, że p. Krupińską to nie oburza, bo jest szczupłą, uprzywilejowaną kobietą! Ja również jestem szczupła, nie interesuje mnie ruch bodypositive, bo siebie akceptuje, ale nie wiem jak by mnie to obchodziło gdybym nie była.
Meggi
11 miesięcy temu
Zdjęcia najlepsze 🤣
Najnowsze komentarze (364)
dwsder
11 miesięcy temu
Moze nie miala nic zlego na mysli, ale wyszło to słabo. To tak jakby ktoś chcąc dać akceptacje dla ludzi z downem, zrobił sobie maskę człowieka downa i w niej chodził.
iiiiii
11 miesięcy temu
Czy ludzie serio muszą mieć problem ze wszystkim??? Ona nic złego nie zrobiła przecież a tyle szumu
aaaaaaaaaaaa
11 miesięcy temu
Krupińska nie ośmieszaj się!!!!!!!!!!!!!
jola
11 miesięcy temu
Ania Lewandowska jest ambitna sliczna dziewczyna i do tego sportsmenka
Marycha
11 miesięcy temu
ku przestrodze, dla propagowania uczciwości i kultury , Korwin- Piotrowska , z neta: "Nie sprzedają nikomu wizji szczęścia, tylko te wizję wciskaną nam zewsząd oceniają. Maja do tego prawo. Jeszcze je mają. Może nie mają zaprzyjaźnionych mediów. Może nie mają na prawników. Ale mają coś, czego nie kupisz groźbami: są szczere, mają niewiele do stracenia i widzą, że jest 2020. Idzie nowe. Wszystkich ich nie zagłuszycie i nie zakneblujecie. A post @majakstasko który niektórzy teraz chcą unicestwić, rozleje się po sieci. A wiecie, dlaczego? Bo jest rok 2020. Ogarnijcie się.
Tatko
11 miesięcy temu
Cudowna wypowiedź ..gratulacje, koń by się uśmiał jak się wspierają wszystkie celebryty.
Straszneto
11 miesięcy temu
Nagroda za solidarnosc z by Ann już dotara, na insta pokazuje prezent od lewandowskiej stoj fittness4 f. Widzicie jak się wspierają!!!!! Za prezenty od lewj sa w stanie ją bronic do upadu.
laura
11 miesięcy temu
Równie wzruszające jest to, że pani Krupa, żona podhalańskiego grajka zasiliła TVN. Talent raczej nie, nepotyzm oczywiście.
bErWqEtD
Mika
11 miesięcy temu
Po co w ogóle ją pytać o zdanie, co czytam jej wypowiedź to każda taka sama. Mnie to nie oburza, ja nie widzę problemu, myślę że to nic takiego itp. Kobieta zupełnie bez swojego zdania, zawsze mówi tak żeby wyszło że jest neutralna. Nie da się całe życie próbować wszystkim podpasować.
Gizmer
11 miesięcy temu
Zjadłem golonkę, poprawiłem browcem i spojrzałem na zdjęcie tej obok piłkarza... i ucieszyłem się :) Nie jest ze mną tak źle jak myślałem... Moja sylwetka nie jest gorsza od Lewandoskiej... Dzięki Lewandoska.... Tylko po co to kłamać za kasę? Po co wmawiać, że trzeba mieć płaski brzuch... Po co promujesz chore wzorce a sama się nie stosujesz do niczego i masz ludzi za tępych idiotów, którzy będę Ci płacić kasę. I tak nie zmienisz nigdy tego, że wszystko zawdzięczasz mężowi... Dlaczego wmawiasz kobietom, że tuż po ciąży mają mieć płaskie brzuchy skoro sama wpierniczas czipsy na okrągło. Robisz krzywdę ogromnej ilości kobiet serwując chore wzorce na ig i udawane instagrawmoe życie. Wszystko na pokaz. Mówisz o jakiejś ciałopozytywności a sama jesteś kłamstwem....od zębów zaczyanając. Zmienione masz wszystko i nie tolerujesz w sobie nic, tak, że musisz to zmieniać za wszelką cenę. Ciałopozytywność? Ty jesteś Kłamstwem Lewandoska od małego palca zaczynając i cynicznie wyciągasz tymi swoimi kłamstwami kasę od ludzi. Wszystko u ciebie na pokaz. Szkody, które wyrządzas mieszając dziewczynom w głowach a w głębi gardząc nimi i śmiejąc się z naiwnych są ogromne. Pozew to ma być w twoja stronę i innym podobnym patocelebrytkom za kłamstwa, żerowanie na naiwnych, biednych ludziach, promowaniu chorych wzorcach i podłości bo wyszło szydło z worka jaka jesteś. Kup się lepiej smalcu i zrób kolejnego batona żenady. Proces w Twoją stronę nie na 500 tysi a na 500 milionów za kłamstwa, cynizm, żerowanie na biednych ludziach i unieszczęsliwianie innych promujących chore, wzorce. Kłamiesz we wszystkim. Wszystko masz zrobione od zębów zaczynając a bredzisz o „ciałopozytywności”
Mickey Mouse
11 miesięcy temu
Anna Lewandowska, która zajęła drugie miejsce w konkursie Biologiczna Bzdura Roku 2017 daje porady na temat żywienia, Lewandowska, która wykorzystuje swoje dzieci jako produkt marketingowy daje porady na temat macierzyństwa. Naprawdę dziwię się matkom, które biorą z niej przykład. Lewandowska, która profanuje język polski i angielski w mowie i piśmie, która nie potrafi zdania poprawnie złożyć przeprowadza wywiady i pisze książki. Lewandowska o krępej budowie i krótkich nogach reklamuje rajstopy wydłużając sobie nogi w Photoshopie albo stając na palcach. I wreszcie Lewandowska budująca markę na idealnej rodzinie, która wg niepotwierdzonych informacji może nie być wcale taka idealna. Nie wierzę, że ktoś o zdrowych zmysłach i odrobinie własnego rozumu może tę kobietę za cokolwiek podziwiać. Kłamstwo na kłamstwie. A wszystkie jej „projekty” to tylko skutek uboczny zarobków Roberta, a nie jej pracy. Nie mogąc sobie poradzić z negatywnym odbiorem swojej osoby Anna zastrasza ludzi wysyłając im groźby pozwów sądowych. Sto lat bez internetu Anno!
Kilimandżaro
11 miesięcy temu
Batony żenady baj Annn, kulki obciachu baj Ann... Patocelebrytka zastrasza ludzi, którzy ośmielają się ją słusznie skrytykować...
kasis
11 miesięcy temu
Ania ma poczucie humoru na poziomie szkoły podstawowej.
dżendżer
11 miesięcy temu
A Pałulina to jest ałtorytet od czego
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bErWqEuw
bErWqEux
bErWqEuy
bErWqEuz
bErWqEuA
bErWqEuf