Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|
aktualizacja

Piotr Gąsowski apeluje do Macieja Dowbora: "Proszę cię, ZOSTAŃ W PROGRAMIE"

350
Podziel się:

Piotr Gąsowski nie omieszkał skomentować ostatniego postu Macieja Dowbora, w którym niedowierzający prezenter ubolewa nad odejściem kolegi z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". "Przepraszam, że nie powiedziałem ci o tym wcześniej... to był impuls, lawina emocjonalna, żal wielki".

Piotr Gąsowski apeluje do Macieja Dowbora: "Proszę cię, ZOSTAŃ W PROGRAMIE"
Wzruszony Piotr Gąsowski apeluje do Macieja Dowbora: "Proszę cię, ZOSTAŃ W PROGRAMIE" (AKPA, Instagram)

Przez 17 edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" skład jury zmieniał się kilkukrotnie. Do tej pory wydawało się jednak, że będąca częścią show od pierwszego sezonu Katarzyna Skrzynecka nie ma raczej co się obawiać utraty stanowiska, jednak los (a być może Edward Miszczak) chciał inaczej. To nie był jednak koniec roszad w "TTBZ": zaledwie 3 dni później z programem pożegnał się również Piotr Gąsowski.

Wiadomość ta spadła niczym grom z jasnego nieba na niczego nieświadomego Macieja Dowbora, który z Piotrem dzielił funkcję prowadzącego. Prezenter nie omieszkał podzielić się swoim rozgoryczeniem na Instagramie, przyznając, że sam nie wyobraża sobie dalszych losów "Twarzy" bez kolegi "Gąsa".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Festiwal playbacku na Sylwestrze Marzeń

Post Dowbora nie umknął oczywiście uwadze samemu zainteresowanemu, czyli Gąsowskiemu. 58-latek pozostawił pod nim obszerny komentarz, gdzie odniósł się do radykalnego kroku, który powziął w geście solidarności z przyjaciółką. Prezenter wyraził nadzieję, że Dowbor nie weźmie z niego przykładu i nie odejdzie z programu, z którym związany był przez ostatnie 9 lat.

Kochany Maćku! Przyjacielu! - zaczął. Po pierwsze... przepraszam, że nie powiedziałem ci o tym wcześniej... to był impuls, lawina emocjonalna, żal wielki! Po prostu skowyt za Kasią! Kasia, proszę, wybacz... Po drugie... jeszcze bardziej proszę... zostań w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! To jest twoje miejsce! Wielokrotnie ci o tym mówiłem i pisałem! Jesteś świetny i kompetentny! Dowcipny i wciąż... młody! Stałeś się w tym programie... mistrzem! I twoi i nasi fani i fani tego programu, których kochamy, też by tego chcieli!

Piotr jest przekonany, że w przyszłości ich zawodowe ścieżki na pewno znów się skrzyżują, a przyjaźń, która ich połączyła, pozostanie na zawsze.

A my razem... jeszcze nieraz coś stworzymy a już na pewno, jak wrócisz z Hiszpanii, napijemy się razem po szklaneczce J.D. Albo nawet... po dwie szklaneczki! Nie poddawaj się presji! I proszę wszystkich ludzi dobrej woli, których jest przecież więcej, aby uszanowali każdą decyzję Maćka! Bo on na to, jak rzadko kto, zasługuje! To jest też jego program, który pięknie współtworzył przez tyle lat! Kopię cię, Dowbi, w tyłek na szczęście, przytulam i wspieram! Love. Twój Gąs - zakończył.

Myślicie, że Maciej Dowbor posłucha kolegi i zostanie w programie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(350)
Gosc
9 miesięcy temu
I wszystko trzeba napisać na necie zamiast do kolegi zadzwonić i pogadać?!?! Nie ogarniam tego świata!
Nick
9 miesięcy temu
Go nie trzeba prosić o pozostanie. On zostanie bo kasa musi się zgadzać
wwo
9 miesięcy temu
Weź typie do ręki telefon i zadzwoń mu to powiedzieć. Po grzyba ta tania pokazówka gdy mleko się juz rozlało i wszyscy wiedzą, że to nie decyzja Gąsowskiego? został wywalony wiec jakie "proszę, wróć"??
8888
9 miesięcy temu
A jak ma nie zostać, kiedy to jego jedyna praca? Apartament na kredyt i dom w Hiszpanii? A żona nigdzie nie pracuje, tylko struga głupa w Instagramie za kasę! Żebraki!
Mia
9 miesięcy temu
Czy ci faceci nie maja telefonow? Nie rozumiem tego wypisywania i popisywania sie
Najnowsze komentarze (350)
Polak RS
9 miesięcy temu
Ma rację.. zostań a jak opuścisz to ja pomogę i przyjdę na twoje miejsce..
Adam
9 miesięcy temu
Nie musi go p.Gąsowski prosić. Dowbor jak Pis przyspawany do koryta, chociaż nic sobą nie prezentuje. Wyjątkowy gość, który sprzedałby wszystko za kasę
Realny
9 miesięcy temu
Litości ! Z A D Ł U G O ! Trzeba coś zmienić. Najłatwiej obsadę. Ale to za mało. To musi umrzeć.
STOP
9 miesięcy temu
Ale siara ! Towarzystwo wzajemnej adoracji aż do śmierci. Dać nowych i młodych. Tyle w temacie.
Lena
9 miesięcy temu
Dowbor nie ma innego wyjścia i zostanie. Gąs załapie się jeszcze w jakimś teatrze albo i filmie. A Dowbor jako dziennikarz rozrywkowy nie ma zbyt dużego pola do popisu.
Kalina
9 miesięcy temu
kabaret, a niby dorosli ludzie
soplica
9 miesięcy temu
Panie Miszczak, zlikwiduj pan ten politowania godny program, to żenada wyższego lotu a na to pan nie pozwoli.
Dr Haus
9 miesięcy temu
Dowbor nadaję się tylko na kasę w Biedrze!
Dr Haus
9 miesięcy temu
ale żałośni, marni, sztuczni, bez talentu !
Jola
9 miesięcy temu
Dowbor nigdzie się nie wybiera ktoby go chcial
Jola
9 miesięcy temu
Wszyscy do wymiany
Basia
9 miesięcy temu
kasa, kasa, kasa i dobrze że są roszady bo już były nudy z tymi prowadzącym, jeszce TZG sykut jerzyna i inni też niech znikną no ta ślamazarnatancerka od faceta ze świeczkami mam nadzieję że zniknie
Ula
9 miesięcy temu
Panie Gąs, Dowbor nawet nie rozważa odejścia z programu. On lubi łatwą kase.
asia
9 miesięcy temu
wątpię, żeby Dowbor zrezygnował..., przecie oni nie mają co do garnka włożyć przez te ciągłe zakupy kolejnych nieruchomości, remonty i wakacje....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie