Trwa ładowanie...
Przejdź na
Megi
|
aktualizacja

Piotr Rubik zdradza, ile stracił pieniędzy przez brak asertywności i ZŁYCH MENADŻERÓW. Zawrotne sumy

365
Podziel się:

Piotr Rubik zdobył się na szczere wyznanie w rozmowie z Żurnalistą i opowiedział o tym, ile stracił pieniędzy i jakie błędy popełnił przez brak asertywności. Nie zabrakło również gorzkich słów pod adresem... menadżerów.

Piotr Rubik zdradza, ile stracił pieniędzy przez brak asertywności i ZŁYCH MENADŻERÓW. Zawrotne sumy
Piotr Rubik zdradza, ile stracił pieniędzy przez brak asertywności i ZŁYCH MENADŻERÓW: "Podpisałem złe umowy, ale też nie wiedziałem" (AKPA)

Agata i Piotr Rubikowie jakiś czas temu pokazywali swój "dobrobyt" podczas australijskich wakacji, chwaląc się luksusową podróżą do "kraju kangurów". Bogactwo nie przypadło jednak do gustu obserwatorom, którzy przypominali Rubikowi, że jeszcze niedawno muzyk organizował zbiórkę i apelował o wpłaty na pokrycie kosztów wydania jego kolejnej płyty. W rozmowie z Pudelkiem celebryta przekonywał jednak, że żadnej zbiórki nie organizował, a cała akcja była jedynie "przedsprzedażą crowdfundingową".

Piotr Rubik wspomina pracę z Katarzyną Kanclerz

Teraz Rubik ponownie wrócił do tematu funduszy, bo w rozmowie z Żurnalistą zdradził, że życie artysty nie zawsze jest usłane różami i przez całą swoją karierę stracił sporo pieniędzy. Dyrygent poskarżył się, że na początku swojej działalności bardzo przeszkadzał mu brak asertywności, który to naraził go właśnie na utratę środków. Pojawiła się nawet wzmianka o jego byłej menadżerce Katarzynie Kanclerz, z którą to nie rozstał się w zbyt dobrych okolicznościach...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Piotr Rubik deklaruje: "Nie myślę o wygraniu pieniędzy"

Zgadzanie się na pewne umowy i układy, które były dla mnie niekorzystne finansowo. To wcześniej przed sytuacją z Katarzyną Kanclerz:, bo akurat co by nie mówić o Pani Kasi, to ona akurat wcześniej, zanim się popsuło między nami z przyczyn, o których nie chcę mówić, bardzo wyciągnęła mnie z jeszcze bardziej toksycznego układu, który był wcześniej. Widocznie tak miało być. Z deszczu pod rynnę, ale przynajmniej z tego deszczu się wyzwoliłem. Brak asertywności, czyli jak ktoś na ciebie wpłynie: "A podpisz to, a zrób to". I ty się zgadzasz, bo jesteś za mało asertywny i po czasie okazuje się, że straciłeś bardzo dużo pieniędzy przez to, że byłeś nieasertywny i naiwny - opowiadał w rozmowie z Żurnalistą.

Piotr Rubik stracił miliony

Kompozytor przyznał, że zdarzyło mu się podpisać niekorzystne umowy, co było związane między innymi z tym że "nie znał realiów" show biznesu. Nie miał wówczas również pojęcia, że był wykorzystywany przez menadżerów...

Podpisałem złe umowy, ale też nie wiedziałem. Nie znałem realiów, dopiero się tego uczyłem. Nikt wtedy nie uczył show biznesu w szkole. Trzeba było się tego uczyć na własnej skórze. Ja nie zdawałem sobie sprawy z tego, że ktoś mówi, że mój koncert kosztuje tyle, a sprzedawał go dwa razy drożej, a mi o tym nie mówił i brał resztę do kieszeni. Zorientowałem się po roku, po dwóch, po kilku latach - kontynuował.

Rubik gorzko podsumował działalność obecnych w show biznesie menadżerów, twierdząc, że tak naprawdę trudno jest trafić na odpowiedzialnego współpracownika, któremu nie zależałoby tylko na zgarnianiu pieniędzy.

Jest kilka takich osób, którzy są menadżerami jednej osoby przez wiele lat i są wspaniali (...) Jest też pełno oszołomów, którzy mówią: "A będę menadżerem. Wystawię fakturę i będę menadżerem". To nie na tym polega. To jest długofalowa praca z artystą (...) Niestety łatwo się naciąć. Mocno mnie to zmieniło, zacząłem więcej zarabiać i zawodowo jestem bardzo czujny - tłumaczył w rozmowie z Żurnalistą.

Piotr Rubik został również wprost zapytany o to, ile w takim razie przez ten cały czas stracił milionów.

Nie wiem, z PIĘĆ, SZEŚĆ - odparł.

Spodziewaliście się, że może chodzić o takie pieniądze?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(365)
Gość
2 miesiące temu
Stracił czy nie zarobił? Bo to ogromna różnica
EEEEEEEEEEEEE...
2 miesiące temu
Niech zbiórkę zrobi ...
Ndhdu
2 miesiące temu
Nie można stracić czegoś co nie było Twoje.
Zygi Majdani
2 miesiące temu
Tyle kasy za jeden marny utwór o klaskaniu?! Bez jaj 🤣🤣🤣
jadzka
2 miesiące temu
Spoko, zrobi zrzutkę to się zwróci.
Najnowsze komentarze (365)
Mini
2 miesiące temu
Zważywszy na to, ze zorganizował zbiórkę na siebie w trakcie pandemii to śmiem wątpić, czy to chodzi o oszustwo czy może Pan Rubik ma z du*y oczekiwania i myśli, że wszyscy dla niego będą za darmo robić.
Alex
2 miesiące temu
Teraz zyje jak pączek w maśle z kawiorem na pokładzie i ze zbiórek wiec nie jest tak źle 🤣
Adam
2 miesiące temu
To sobie trzeba było zaangażować swojego Mecenasa.
Taka prawda
2 miesiące temu
Nie jest tak ale skoro na kazdym krotki chwali sie luksusami
Hgy
2 miesiące temu
Nie pasuje to do zieleni miejskiej kwiatki sadzic
Dobra, dobra
2 miesiące temu
Jeśli brali sobie drugie tyle, to on też zarobił pięć, sześć milionów. Do tego bezcenna życiowa lekcja, która nauczyła go zarabiać dużą kasę. Widać to po tej zrzutce na płytę. Wstydziłby się narzekać.
Gość
2 miesiące temu
Rubik artysta kilku piosenek z przed lat. Organizuje jakieś chałtury zwane koncertami. Jedna próba przed występem, poskacze po scenie a ludzie płacą grubą kasę. Nie rozumiem tego fenomenu. A kasy potrzebuje, bo utrzymać nie pracujaca żonę, która żyje w oczekiwaniu na podróże. Nie zna angielskiego. Uczyła się grać w podstawówce na flecie....haha to jej osiągnięcia.
the Visitor
2 miesiące temu
Myślą, że są częścią programu mającego na celu osiągnięcie nieśmiertelności pewnych indywidualności. Program mający na celu stworzyć wierne odpowiedniki żywych osób zapisanych w tak zwanej chmurze lub na dysku. Że jak kiedyś umrą, to przez wszelkie zapisy medialne w Internecie, sztuczna inteligencja zbierając non-stop dane zachowawcze, dialogi, przemyślenia i obraz, stworzy wierną nieśmiertelną kopię. Mają pełne przekonanie, że biorą udział w czymś wielkim. Rewolucyjnym. Dlatego się poświęcają celebryty. Liczą również na to, że być może ogląda nas ukryta cywilizacja pozaziemska, która bacznie obserwuje ziemskie media i interesuje się ludźmi. Nawet gdyby, to inteligentna cywilizacja posłużyłaby się własnym algorytmem nie naszym. Wydobyłaby z wewnątrz nas telepatycznie to, co dla nich użyteczne. Bez naszej wiedzy, bo na co dzień jesteśmy zbyt zajęci pracą na przykład.
por
2 miesiące temu
nieznajomosc prawa szkodzi, a umowy czyta sie przed podpisaniem, prosze nie skamlec
gosc
2 miesiące temu
skończ waść, wstydu oszczędź
Ewa
2 miesiące temu
A ile zarobił? Przed 89 rokiem ludzie milionów nie zarabiali, TYLKO dlatego, że coś nagrali lub zaśpiewali. Śmiechu warte. Ciągle na najdroższych wczasach, życie w luksusach i jeszcze mało?
lol
2 miesiące temu
rozmowy z żurnalistą xD ten typ tez jest mega pomyłką
Polik
2 miesiące temu
Wszystko na pokaz i za kase do mediów to czas na dzieciństwo i układy rodzinne Może o mamusi to trochę zarobisz ty następny celebryto
addd
2 miesiące temu
to ten pan od afery kiblowej i zrzutki???
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie