Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Poetycka Paulina Smaszcz-Kurzajewska ciepło wspomina byłego partnera: "Nie przekonasz OBSR*ŃCA do RAJSKIEGO PTAKA"

194
Podziel się:

"Posprzątałam pokój z jego kłamstw, oszustw, zdrad i tandetnych słów" - wspomina rozstanie dziennikarka. Łatwo przyszło, łatwo poszło?

Poetycka Paulina Smaszcz-Kurzajewska ciepło wspomina byłego partnera: "Nie przekonasz OBSR*ŃCA do RAJSKIEGO PTAKA"
Paulina Smaszcz-Kurzajewska gorzko wspomina związek z poprzednim partnerem (fot. Instagram, @paulina.smaszcz)
bEDiSaPp

Paulina Smaszcz-Kurzajewska być może i nadal jeździ na wspólne wakacje ze swoim byłym mężem - Maciejem Kurzajewskim, jednak nie oznacza to, że wszyscy "eks" dziennikarki zasłużyli sobie na podobnie pobłażliwe traktowanie.

Jeszcze kilkanaście tygodni temu Paulina Smaszcz-Kurzajewska dumnie obnosiła się ze swoją relacją z warszawskim biznesmenem Rafałem Krauze - znanym w świecie show biznesu jako były partner Olgi Bończyk. Z okazji zapoznania się z mężczyzną zmieniła nawet swój status na Facebooku! Ich relacji niestety nie było dane przetrwać próby czasu. Teraz dziennikarka postanowiła zdradzić, jak wyglądało ich rozstanie oraz co było jego powodem.

bEDiSaPr

Ostatnio Paulina podzieliła się na Instagramie złotymi myślami (własnego autorstwa) dotyczącymi relacji damsko-męskich. Z zaprezentowanego cytatu wynika, że dziennikarka uważała siebie za "rajskiego ptaka". Na pana Krauze znalazła natomiast zgoła inne określenie.

Kiedy facet powyrywa ci wszystkie kolorowe pióra, to nie rozpaczaj i nie rozkmniaj, bo i tak nie przekonasz obsr*ńca do rajskiego ptaka. Szukaj mężczyzny wśród równych sobie, to pióra odrosną jeszcze piękniejsze - czytamy oprawiony w pudroworóżową ramkę cytacik.

W opisie grafiki Paulina zdradziła, jak wyglądał w jej przypadku proces leczenia się z kilkumiesięcznego związku.

bEDiSaPx

Posprzątałam pokój z jego kłamstw, oszustw, zdrad i tandetnych słów. Wycięłam ze zdjęć, zablokowałam i zapomniałam w sekundę. Czas na "rajskiego ptaka" z moich snów.

Fanki Kurzajewskiej niemal natychmiast zareagowały na jej poruszający wpis, sugerując, że od początku dziwiły się, co mogło ją połączyć z mężczyzną o tak nieciekawej historii miłosnej.

Piękne słowa, ale dziwiłam się, że taka kobieta z klasą z tym panem i psem na baby [mogła się związać] - skomentowała jedna z internautek.

bEDiSaPy

Kurzajewska skromnie przyznała jej rację, winą za swoje zaślepienie obarczając "wstrętne baby".

Ja się sobie też teraz bardzo dziwię, ale skąd miałam wiedzieć? Wstrętne baby milczały i broniły jak niepodległości - wspomina Kurzajewska.

Wiedzieliście, że w ostatniej relacji Kurzajewskiej było aż tak nieciekawie?

bEDiSaPz
bEDiSaPA
bEDiSaPS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(194)
Fiona
rok temu
Żeby ten facet był chociaż przystojny 🤣 Jaki pies na baby? W życiu bym na niego nie spojrzała..
zzzz
rok temu
Pani Paulina, znana z mobbingu, zastraszania ludzi i znęcania się nad nimi psychicznie w pracy. A ocenia innych, jakby sama nie miała sobie nic do zarzucenia...
lovuje
rok temu
Rozwalają mnie kobiety uważające się za #petardy #boginie, bo zazwyczaj tylko one tak siebie widzą, nikt więcej.
bEDiSaPT
Pąk
rok temu
Kurzajewski nie wytrzymał i nie dziwię się,ona bardziej pasuje intelektualnie do Danielka Martyniuka
jest jak jest
rok temu
Tatuaż Bogini mówi sam za siebie... poziom gimnazjum
Najnowsze komentarze (194)
Jaga
rok temu
Ale czy cały świat musi o tym wiedzieć ??? Nigdy nie zrozumiem tego " serialu " pt Moje życie jest na pokaz .
yyy
rok temu
Chyba się nie dziwię, że ją zostawił.
Lala
rok temu
Co z tym mobbingiem?? Ktoś zna konkrety??
Bdbs
rok temu
Jej sie wydaje, ze ma 17 lat? Bo pisze jak nastolatka :D wzniosly ptak, piora i co tam jeszcze? :D
Mmm
rok temu
Ta pani jest niestety jeden krok z inna celebrytka Ilona, jeszcze chwila...
emotions
rok temu
Kazdy ma inny sposob na przejscie załoby po rozwodzie. Nie oceniajcie jak nie przeszliscie. Ona poprostu emocjonalnie wysiadla i nie wie co robi.
NieUsuwajKom.
rok temu
to nie wiecie, że te największe psy na baby to właśnie ci najbardziej zakompleksieni; tak ogólnie już mówiąc. prawdziwy facet potrafi zbudować wartościowy uczciwy związek, a wybrakowany moralnie będzie manipulował, oszukiwał i próbował dowartościować się kosztem partnera
Marta
rok temu
ALE Z NIĄ POJECHAŁO!!!!!!! BRAWO PANIE KURZAJEWSKI ZA KULTURĘ I SZACUNEK DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA! NIECH PAN NIE REAGUJE NA TE WPISY, PO WCIAGNIE PANA W TO SWOJE GÓWNIANE ŻYCIE..BYŚ SIĘ WSTYDZIŁA KOBIETO...DZIECI TO WIDZĄ TWOJE
bEDiSaPL
Ono
rok temu
Napiszcie o tym, jak mobbinguje ludzi... Żałosne, chce uczyć o szacunku a nie ma pojęcia, co to słowo oznacza.
pola
rok temu
Wiele kobiet ma takie problemy, lepiej po cichu zamknąć temat nie ośmieszać się, ludzie mają i będą mieć pożywkę.Pan Maciej chyba też miał żony dosyć za dużo jest Pani Pauliny wokół siebie to męczące.
Rajskieptaki
rok temu
Wśród rajskich ptaków występuje dymorfizm płciowy. W przypadku tych ptaków samce wydają się bardziej kolorowe i napuszone, a samice mogą mieć nawet neutralny odcień, na przykład brązowy. W okresie godowym to samica wybiera samca, który najlepiej się porusza i ma najpiękniejsze pióra. Po kryciu samica zostawia partnera, aby w pełni poświęcić się tworzeniu gniazda i wychowaniu. :)
Boguś
rok temu
Ja nie ROZUMIEM PEWNYCH KOBIET. Dlaczego gdy witają te 40 lat to myslą KROCZEM . Przykłady Smaszcz, Żyła i wiele mniej znanych Miałem taka koleżankę , gdy doszła do 25 lat , to zdecydowała MUSZĘ WYJŚĆ ZA MĄŻ I URODZIĆ DZIECI . Szybko się zakochiwała , bo chciala szybko, Mi po miesiącu znajomości zaproponowała ślub i małżeństwo , odpowiedzialem owszem ale za rok . Tyle nie mogła czekać , znalazła Ryśka i została żoną , matką . A PO 6 latach wyjechała do siostry i rzuciła męża. Bo zrobił swoje. Tak samo pani Paulina , wydaje się dobrana para , małżeństwo , dzieci dobra praca i zarobki . I CO WIĘCEJ , nie rozumiem .
PytamWas
rok temu
zgadzam się z przedmówczynią -jeśli kobietę skrzywdzi/oszuka facet to najlepiej niech ona cicho siedzi, bo to wstyd i żenada o tym mówić. każdy coś deklaruje, świadomie oszukuje kobiety a one mają prawo przynajmniej na początku zakładać że ten człowiek jest uczciwy. A gdy się okaże że została zdradzona czy oszukana to najlepiej ją upokorzyć gdy mówi prawdę. Czemu takiego faceta nie spotyka ostracyzm??? Choc.dziala to i odwrotnie - znam sytuacje gdy kobiety 'grają' zaangazowanie, milosc aby np wprowadzic sie.do wiekszego mieszkania. Nobla temu kto powie jak rozpoznac nieszczere intencje, klamstwo, manipulację?
sad
rok temu
kto to? znowu nikt
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDiSaQE
bEDiSaQF
bEDiSaQG
bEDiSaQH
bEDiSaQI
bEDiSaQn