Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Półnagi Mata rapuje, leżąc koło Marty Linkiewicz i pozdrawia Jacka Kurskiego: "CH*J CI W DZIĄSŁO"

247
Podziel się:

Mata opublikował nowy utwór, w którym mocno uderza w "PiSowskie media" oraz samego Jacka Kurskiego. Raper namówił do współpracy Kubę Wojewódzkiego i Martę Linkiewicz...

Półnagi Mata rapuje, leżąc koło Marty Linkiewicz i pozdrawia Jacka Kurskiego: "CH*J CI W DZIĄSŁO"
Mata opublikował nowy utwór, w którym mocno uderza w "PiSowskie media" (YouTube, Instagram)
bESWStVh

Mata stał się popkulturową sensacją po tym, jak klip do jego utworu Patointeligencja został odsłuchany ponad 10 milionów razy w ciągu zaledwie kilku dni. Młody raper utwierdził swoją mocną pozycję w branży, gdy wydał album 100 dni do matury, który nie tylko odniósł komercyjny sukces, ale też zyskał uznanie krytyków.

20-latek opublikował dziś w sieci swój nowy teledysk do kawałka pt. Patoreakcja i momentalnie wywołał burzę w sieci. Najszerzej komentowany jest tekst utworu oraz dosadne słowa pod adresem prezesa TVP oraz "dziennikarskich gwiazd" Telewizji Polskiej.

bESWStVj

Chciał posłać do wojska mnie Jakimowicz / Mój ziomo się zna z twoim synem, więc co ty pie*dolisz - nawija Mata, który po zyskaniu rozgłosu był niejednokrotnie krytykowany przez prawicowych publicystów. Z kolei obóz rządzący otwarcie krytykuje jego ojciec, Marcin Matczak, pracujący na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Po tym jak Andrzej Duda nominował go na profesora zwyczajnego, ten odmówił przyjęcia tytułu profesorskiego.

Zobacz także: TVP blokuje polityków? Radosław Fogiel zabrał głos

O Macie oraz jego ojcu powstało tez kilka niewybrednych materiałów w Telewizji Polskiej. Młody raper postanowił odnieść się do tego w Patorelacji...

bESWStVp

A media PiSowskie chciałyby zająć się Matą-seniorem / To święty człowiek /A to co robię jest moim wyborem - rapuje.

Ale najpierw odpowiem wam / Więc słuchajcie uważnie: J*bać Telewizję Polską / Jacek Kurski - ch*j ci w dziąsło / Przestań mi k*rwo rodzinę prześladować / Bo chciałbym w spokoju dorosnąć - dodaje Mata.

Jakby tego było mało w teledysku rapera pojawia m.in. Kuba Wojewódzki oraz Marta Linkiewicz. Patocelebrytka leży koło młodego rapera na łóżku i oblizuje wargi, wdzięcząc się do kamery.

bESWStVq

Myślicie, że jutro w Wiadomościach TVP zobaczymy jakiś materiał dedykowany Macie?

bESWStVK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(247)
tyle w temaci...
8 miesięcy temu
Chłopie, masz 21 lat, a ciągle śpiewasz o szkole, i tytułujesz się "dzieciak", a Ty dorosły facet jesteś. W Twoim wieku to już się drugi rok studiów kończy, a nie wiecznie gimnazjum. Czas dorosnąć i wyjść z piaskownicy. Ale czego tu się spodziewać, jak ma bogatych i wpływowych rodziców i pewnie nigdy nie doświadczył 99% problemów, z którym mierzą się przeciętni obywatele. To jest nieautentyczne. Bo nie boi się o przyszłość jak jego rówieśnicy, którzy nie urodzili się w złotej kołysce. Rodzice i tak zawsze ciepły stołek załatwią. A to robienie z siebie na siłę patologii i śpiewanie jak to ma dość luksusów, to po prostu plucie w twarz, tym którzy naprawdę na co dzień mają z biedą do czynienia i muszą walczyć o przetrwanie każdego dnia.
Takaprawda
8 miesięcy temu
Dziadersom zostało tylko narzekanie na młodych i wzdychanie za PRLem. Pokolenie, które nie musiało się martwić o pracę, a mieszkania dostawało z przydziału od Państwa. Teraz co drugi ma się za opozycjonistę i nie rozumie, jak młodzieży może się nie podobać PiS, skoro im daje 13 i 14tki no i 500+, które po ich rządach będzie warte 150.
Hrp
8 miesięcy temu
Dzisiaj każdy kto w Polsce na rząd po najeżdża to od razu bohater. Oj ludzie.. Może na Białorusi albo w Rosji pokaże swą odwagę
bESWStVL
dra mat
8 miesięcy temu
utwor i artysta BARDZO niskich lotów
MEGA ŻENADA
8 miesięcy temu
MEGA ŻENADA
Najnowsze komentarze (247)
hehe
5 miesięcy temu
Ciekawe czy Marta mu zrobiła dobrze
sisi
5 miesięcy temu
TVPis gdzie komentarze??? przyszłam poczytać i nic nie ma.
RADEK
8 miesięcy temu
MATA JEST OK !
Noda**
8 miesięcy temu
Ale błazenada, trudno to strawić, aż mdli....
Bebe
8 miesięcy temu
Wstydziłabym się dziecka, które tak przeklina. Źle to świadczy o rodzicach. Można wyrazić swoje zdanie bez tego mięcha.
Józek
8 miesięcy temu
Rap kiedyś: dorastałem w złej dzielnicy, wychowała mnie bieda i ulica, miałem złe dzieciństwo ale udowodniłem wszystkim co jestem warty Rap teraz: mam bogatych starych, w życiu niczego mi nie brakowało, każda moja zachcianka była od razu spełniona - patrzcie jak pomimo tych przeciwności potrafiłem się zbuntować żeby zrobić karierę XD
Lipa
8 miesięcy temu
Hejtowanie wyssał z mlekiem ojca. Ten tez hejtuje przeciwników politycznych. A mógłby elegancko napisać program dla polski i zdobyć władzę w demokratycznych wyborach. Ake oni ojciec ani syn cieniutcy są, nie dają rady więc hejtują.
Tak na oko
8 miesięcy temu
Ta mata nieurodziwa to zapewne nieślubne, nieszczęśliwe dziecko lempart. Sądząc po słownictwie.
bESWStVD
Ala
8 miesięcy temu
Uściślijmy: prezydent nie nominuje profesorów, decyzję o nadaniu tytułu podejmuje komisja, prezydent tylko wręcza nominacje. Odmowa odbioru nie oznacza zrzeknięcia się tytułu.
Tygr
8 miesięcy temu
No i dobrze. Ma Mlody charakter, ciekawe co z niego wyrosnie
111ad
8 miesięcy temu
Mokra Mata
Meloman
8 miesięcy temu
Mata mlody Kazio. Bardzo dobrze.
Normalny
8 miesięcy temu
Obecnie wszystkie beztalencia próbują promować się w podobny sposób, a media przeżywają
mata-ctwa
8 miesięcy temu
buntownik z domu za 10 milionow :)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESWStWw
bESWStWx
bESWStWy
bESWStWz
bESWStWA
bESWStWf