Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Pozytywna Joanna Przetakiewicz pokazuje STARE ZDJĘCIA i mędrkuje: "W dniu, którym umrze wasze wewnętrzne dziecko, zacznie się starość"

146
Podziel się

Z okazji Dnia Dziecka 52-letnia projektantka postanowiła przypomnieć o tym, że wszyscy kiedyś byliśmy dziećmi. Miło z jej strony?

Pozytywna Joanna Przetakiewicz pokazuje STARE ZDJĘCIA i mędrkuje: "W dniu, którym umrze wasze wewnętrzne dziecko, zacznie się starość"
Joanna Przetakiewicz pokazuje stare zdjęcia i mędrkuje (Instagram)
bCNhEsQB

Joanna Przetakiewicz jest bez wątpienia jedną z bardziej przedsiębiorczych celebrytek. Ambitna bizneswoman już na trzecim roku studiów założyła sieć gabinetów stomatologicznych, jakiś czas temu była współwłaścicielką restauracji, a obecnie spełnia się w roli właścicielki domu mody La Mania.

Joanna Przetakiewicz pisze doktorat z psychologii pozytywnej

bCNhEsQD

Milionerka może poszczycić się nie tylko imponującą smykałką do interesów, ale i opinią niezależnej kobiety sukcesu. Dla pozytywnie nastawionej do życia projektantki nie ma tematów tabu. Asia przykładowo zupełnie nie ma oporów przed opowiadaniem o swoim życiu erotycznym. Dodatkowo dobroduszna celebrytka stara się wykorzystywać swoje życiowe doświadczenie w uświadamianiu innych. Jakiś czas temu 52-latka ruszyła z projektem Era Nowych Kobiet, a jej media społecznościowe opływają w motywujące wpisy.

Nie dziwi zatem, że z okazji Dnia Dziecka Przetakiewicz przygotowała kolejny moralizatorski post. Joasia pokusiła się o publikację starych zdjęć z pociechami, które okrasiła obszernym wywodem.

Moi trzej synkowie. To było moje marzenie od kiedy skończyłam 14 lat! Kocham Was najbardziej na świecie - zaczyna dumna mama pod fotografiami z młodości.

Kochane superENKi. Dziś Dzień Dziecka - kontynuuje. Myślicie, że to Was nie dotyczy, bo macie więcej niż 18 lat? Błąd! Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich o tym pamięta. Takie mądre zdanie przeczytałam kiedyś w "Małym księciu". Niosę je przez życie... I wiem, co nas od tego oddala! Strach. Stereotypy. Obawa przed ośmieszeniem się lub byciem niezrozumianą. Przecież osoba, która się dużo śmieje i cieszy nawet banalnymi rzeczami, u nas często uznawana jest za niepoważną. Niedojrzałą! - prawi celebrytka, a następnie apeluje:

bCNhEsQJ

Tymczasem proszę Was o jedno: pamiętajcie, że w dniu, którym umrze Wasze wewnętrzne dziecko (czyli kiedy przestaniecie cieszyć się tęczą, gorącą czekoladą albo pierwszym dniem wakacji), zacznie się starość i smutek... Nie pozwólmy na to, ok? - nawołuje i na zakończenie zagaja obserwatorów:

Jakie są Wasze sposoby na zachowanie wewnętrznego dziecka?

Docenianie wpisy Joanny?

bCNhEsQK
bCNhEsQL
bCNhEsRe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(146)
Anka
2 miesiące temu
Jak ona w takim outficie wyskoczyła na molo w Sopocie w latach 90 to pierwszy mąż tez musiał być zamożny.
Jaaa
2 miesiące temu
No i ma racje. Poza tym, mam pytanie: Dlaczego ignorujecie sugestie czytelników?
Krzak
2 miesiące temu
Nasze wewnętrzne dziecko kończy się kiedy idziemy do pracy i nie starcza kasy od pierwszego do pierwszego..
bCNhEsRf
Paweł
2 miesiące temu
Smykałkę to ona ma do rozkładania nóg przed bogatymi facetami , bo interesu to ona żadnego nie zrobiła, dopóki jest sponsor to się kręci a potem klapa. Jak ta La mania, dopóki Kulczyk żył to się kręciło, a teraz to Koko szmatel.
Zocha
2 miesiące temu
Starość się zacznie jak zabraknie kasy na chirurgów plastycznych i inne luksusy. Fajnie się mądrować jak ma się dużo kasy lub bogatych partnerów....
Najnowsze komentarze (146)
Lolo
2 miesiące temu
Ma racje, ma racje
Matrix
2 miesiące temu
Tam jeszcze Kulczyk nie inwestował widać odrazu
Kola
2 miesiące temu
Nie znam kobiety o tak wątpliwej przeszłości jak Joanna Przetakiewicz. Jako nastolatka była 'kobietą' groźnego gangstera o ksywie "Simon" a kibicował im sam boss mafii niejaki 'Persching'. Żołnierzyki mafii pruszkowskiej i wołomińskiej nazywali Joannę "Miss mafi".. Nie wiadomo czy była kobietą gangstera na wyłaczność czy tak jak inne musiała również parać się prostytucją ale dla klientów z wyższej półeczki czyli z kategorii VIP. Za czasów komuny i PRL-u takie panie nazywano 'dewizówkami', ponieważ swoje usługi świadczyły tylko w drogich (5*****) pokojach hotelowych i tylko za dolce.. Bardzo możliwe, że jako kobieta gangstera musiała w ten sposób zarabiać na siebie bo podobno swojego męża i ojca 3-ch synów poznała właśnie w pracy. Podobno był jej notorycznym klientem i zwyczajnie wpadli przy pracy, Joanna zaciążyła a pan Przetakiewicz dużo od niej starszy jak na odpowiedzialnego gościa przystało wyciągnął ją z tego szamba, ożenił się z nią i Joanna na ok. 10 lat została 'kurą domową". Niestety mąż trzymał Jonnę krótko i rozliczał z kasy więc często się kłócili i w końcu wzięli rozwód.. Kliniki stomatologiczne, restauracje i inne biznesy, którymi chwaliła się Joanna to jedna wielka ściema.. Ta kobieta miała problem z ukończeniem studiów i w ogóle nie radziła sobie z wychowywaniem dzieci czyli była bylejaką żoną i matką.. Po rozwodzie synami Joanny zajęła się ich babcia a Joanna ruszyła w miasto w poszukiwaniu sponsora z dużą kasą.. Wybór padł na miliardera Jana Kulczyka i dosyć długo zarzucała sieci aż w końcu w upokowaniu Kulczyka pomogła jej Aldona Wejchert (panie poznały się na jakiejś imprezie dla majętnych gości, na której Joanna była jeszcze ze swoim mężem). Panie podobno nawet założyły się o to czy Joannie uda się Kulczyka 'upolować' .. Joanna miała bardzo duże szanse na zwrócenie uwagi Kulczyka, ponieważ idealnie upodobniła się do młodszej wersji jego żony Grazyny, dodatkowo rutyna w tym małżeństwie była drugim powodem dla którego Kulczyk tak chętnie skorzystał z usług seksualnych Joanny, a że była i jest profesjonalistką w tej branży to staruszek stracił dla niej głowę i potwornie dużo pieniędzy... Trochę czasu mu zajęło aż przegonił ze swojego życia gang Przetakiewicz, dla których był tylko i wyłącznie bankomatem bez dziennego limitu wypłat gotówki.. Na odchodne Joanna dostała od Kulczyka kasę (10 mln €) na rozruch La Manii plus podarował jej nieruchomości (duże miaszkanie na Żoliborzu i apartament w UK) i drogie auta.. Widać kasę od Kulczyka przechulała razem z synkami, a La Mania nie okazała się kurą znoszącą złote jaja tylko potwoernie drogim hobby modowym, które zamiast generować zyski wymaga notorycznego wnoszenia dodatkowego kapitału, żeby firma nie zbankrutowała.. Częściowo firmę przekazała jednemu ze swoich synów a sama ruszyła z reklamą w mediach społecznościowych dzięki czemu trochę zaistniała medialnie i udało jej się 'wyrwać' kolejnego przy kasie jelenia
Mój nick
2 miesiące temu
starość zaczyna sie gdy wartość świeczek przewyższa wartość tortu.
Hdj
2 miesiące temu
Nie wiem z czym ludzie mają problem ,. Zawsze była ładna a na 52 lata to już wygląda rewelacyjnie . Ma 3 dzieci co się chwali ,więc są dla niej sprawy ważne jak kasą która potrafi zdobyć i ważniejsze jak dzieci . Ma się czym chwalić.
Aleks6662920
2 miesiące temu
Ja bym raczej powiedział, że w dniu w którym zaczną się poważne problemy i odpowiedzialność kończy sie zabawa i dziecinność. Jeżeli wszystkie biznesy zaczynają się od finansów męża to łatwo być dużym dzieckiem ;)
Wrrr
2 miesiące temu
Z kim ma tyle dzieci? Wie ktoś?
Hf564
2 miesiące temu
Po liftingu z biznesem za hajs bogatego kochanka to łatwo być uśmiechnięta trudniej jak się żyje poza birdelbanka
bCNhEsQX
Ala
2 miesiące temu
Piękna kobieta
Bożka
2 miesiące temu
Super kobietka. Ladna i mądra
Dajcie spokoj
2 miesiące temu
Cala kase ma od mężów i partnerow taka przedsiebiorcza
Gosc
2 miesiące temu
A mnie się wydaje, że ona ściemnia, a to na co może sobie pozwolić to ma z kasy od Rinke.Ale image, że niby milionerka, słabe to
NIK
2 miesiące temu
Po jej wypowiedzi moje wewnętrzne dziecko umarło.
Zocha
2 miesiące temu
Starość się zacznie jak zabraknie kasy na chirurgów plastycznych i inne luksusy. Fajnie się mądrować jak ma się dużo kasy lub bogatych partnerów....
...
Następna strona
bCNhEsRz