Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Prawniczka Tomasza Karolaka twierdzi, że to Robert Dowhan jest mu winny pieniądze: "Dług wobec pana senatora NIE ISTNIEJE"

100
Podziel się:

We wtorek Dowhan "przypomniał" aktorowi o spłacie długu za pośrednictwem tabloidów, jednak reprezentująca Karolaka prawniczka twierdzi, że to senator zalega ze zwrotem pieniędzy. Nadążacie?

Prawniczka Tomasza Karolaka twierdzi, że to Robert Dowhan jest mu winny pieniądze: "Dług wobec pana senatora NIE ISTNIEJE"
Prawniczka Tomasza Karolaka odpowiada na roszczenia Roberta Dowhana (ONS.pl, East News)
bECVEnWt

Publiczne przepychanki Tomasza Karolaka i Roberta Dowhana ciągną się już od kilku miesięcy. Pod koniec zeszłego roku wyszło na jaw, że aktor zaciągnął u senatora Koalicji Obywatelskiej dług w wysokości 110 tysięcy złotych. Karolak miał go podobno poprosić o pomoc przy zakupie widowni do Teatru Imka, czyniąc go tym samym gwarantem leasingu aktora. Niestety, niedługo później Dowhan poinformował media, że Karolak owego długu nie spłaca.


Zobacz: Tomasz Karolak jest winien 110 TYSIĘCY ZŁOTYCH senatorowi PO? "Nie spłacił leasingu za widownię do swojego teatru"


We wtorek Robert Dowhan postanowił upomnieć się o należne pieniądze za pośrednictwem tabloidów. Senator w rozmowie z Faktem wyznał, że Karolak oddał mu na początku roku 20 tysięcy złotych, po czym "zapomniał" wywiązać się z reszty zobowiązania. Jednocześnie stwierdził, że nie zamierza aktorowi podarować zadłużenia i będzie dalej upominać się o spłatę.


Spłatę długu zostawiam jego sumieniu. Nie jest to dla niego kwota nieosiągalna! Stać go. Gra w filmach, serialach, występuje w reklamach, jeździ luksusowymi samochodami, ma gdzie mieszkać, jest widywany w drogich restauracjach - wytykał mu wyraźnie rozsierdzony milioner.


Przypomnijmy: Robert Dowhan przypomina Tomaszowi Karolakowi o SPŁACIE DŁUGU: "Jeździ luksusowym samochodem. STAĆ GO!"


Zobacz także: Zadowolony Tomasz Karolak robi zdjęcia z fanami i odjeżdża range roverem

To oczywiście nie koniec sprawy, ponieważ teraz nieoczekiwanie na ring postanowiła wkroczyć reprezentująca Karolaka prawniczka. Co ciekawe, twierdzi ona w rozmowie z Faktem, że aktor nie jest winny Dowhanowi żadnych pieniędzy, a jego dług "nie istnieje". Nie rozumie też, na podstawie jakich wyliczeń żąda od niego tak wysokiej kwoty pieniędzy.


Dług teatru i Tomasza Karolaka - jako poręczyciela wobec pana senatora - nie istnieje. Nie wiem, na jakiej podstawie i według jakich wyliczeń matematycznych pan Dowhan twierdzi, że pan Karolak winien jest mu 90 tysięcy - twierdzi reprezentująca Tomasza Karola prawniczka, Filomena Racz.


To jednak nie wszystko, bo prawniczka pokusiła się o jeszcze jedno dość ciekawe stwierdzenie. Zgodnie z jej słowami, to nie Tomasz Karolak ma dług wobec senatora, lecz... Dowhan wobec niego.


W tej chwili to on winien wykonać wezwanie do zapłaty na rzecz mojego klienta kwoty w wysokości 160 tysięcy złotych. To on stał się dłużnikiem - dodała.


Jeżeli jesteście ciekawi, skąd nagły zwrot akcji w tej sprawie, to niestety raczej prędko się tego nie dowiemy. Prawniczka twierdzi bowiem, że Dowhan "doskonale wie, skąd wzięła się wspomniana przez nią suma zobowiązań" i nie ma obowiązku mu o tym przypominać.


Też tracicie powoli rachubę, kto jest tak właściwie tutaj zadłużony?

bECVEnWv
bECVEnWB
bECVEnWW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(100)
gość
rok temu
Zarządca budynku w którym mieści się teatr nie chciał dalej współpracować z Karolakiem, senator domaga się spłaty długu... No coś ciężko przędzie pan aktor. Violka Kołakowska też ostatnio strasznie nerwowa, może martwi się że Tomasz i jej będzie wisiał alimenty XD
Ooo
rok temu
O z pewnością. Prawniczka rozmawiająca z Faktem. 🤦🏻‍♀️
sSS
rok temu
A to tonący w długach Karolak miał z czego pożyczyć?
bECVEnWX
CzłowiekLuzu
rok temu
Nienawidzę nieudaczników, ludzi którzy mają wiecznie jakieś problemy, pretensje do innych. Człowieku, żyj sobie, ciesz się, żeś nie chory.
Gosc
rok temu
Pamiętajcie, Karolakowi nie pożyczamy.
Najnowsze komentarze (100)
Półprawdy
rok temu
To są pewnie tak zwane półprawdy. Karola ma dług względem firmy leasingowej, która ściągnęła kasę z żyranta-senatora i senator chciałby, żeby Karol mu oddał, to co mu zabrała firma leasingowa. Pewnie senator nie ma wyroku nakazującego karolowi zwrot kasy, to tylko może prosić.
Ola
rok temu
Ale ma znowu opasle brzuszysko
Xyz
rok temu
Dowhan playboy z Zielonej Góry, który lubi nastolatki.
Zonk
rok temu
Czy oni próbują się nawzajem szantażować?
Marcien
rok temu
Karolak znany z tego ze nie płaci serio
Biegły_
rok temu
to proste. Oddanie tych pieniędzy spowoduje u Karolaka wymierne straty, szacowane na dużo wyższą kwotę, więc Karolak policzył,że należy mu się więcej za utracone korzyści... Ergo-senator wisi mu sporo kapuchy...
Illl
rok temu
POZYCZASZ KOMUS PIENIADZE - KLOPOTY MASZ NA BANK! I wiecznie obrazonego pozyczkobiorce! JA 3LATA TEMU POZYCZYLAM szwagierce ponad 4tys,do dzis nie oddala, obrazila sie na mnie I na swojego brata, a na pytanie kiedy odda odpowiiada ze jak b miala! Warszawa jest piekna przy Gwiazdzistej, PRAWDA Ewuniu
pilo
rok temu
giertych potrzebny wybawi z klopotow wszelakich
bECVEnWP
wawa
rok temu
tak to bywa w kręgach PO i powiązanych celebrytów. Wszyscy przecież o tym wiedzą.
gosc_abc
rok temu
Chyba jednak się dowiemy o co chodzi, bo nie pozostaje nic innego jak weryfikacja oświadczenia majątkowego senatora przez CBA. W sytuacji gdy publicznie prawnik mówi o tak dużych zobowiązaniach, które nie są ujawnione w oświadczeniu majątkowym spraw musi być z urzędu wyjaśniona.
taka rada
rok temu
Zamiast kłócić się o pieniądze, niech zapewnią sobie i rodzinie wikt, opierunek i bezpieczny dach nad głową. Chyba obydwaj kupują sobie ludzi, którzy robią to za nich?
🙄😅🙄
rok temu
Coś jest na rzeczy bo tych wiadomości jest od kilku lat coraz więcej
Marcin360360
rok temu
PO lubi robić interesy z celebrytki niestety z Karolakiem im się nie udało i po kampanii wyborczej bronka Karolak chciał więcej. Teraz PO inwestuje w stuchry bo oni są pazerni na kasę i zrobią dla niej wszystko.
hSs
rok temu
Karolak żałosnym się staje
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECVEnXI
bECVEnXJ
bECVEnXK
bECVEnXL
bECVEnXM
bECVEnXr