Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Robert Dowhan przypomina Tomaszowi Karolakowi o SPŁACIE DŁUGU: "Jeździ luksusowym samochodem. STAĆ GO!"

120
Podziel się:

Na początku roku aktor oddał ponoć politykowi część pieniędzy. Niestety, jak twierdzi senator, nie doczekał się kolejnych wpłat.

Robert Dowhan przypomina Tomaszowi Karolakowi o SPŁACIE DŁUGU: "Jeździ luksusowym samochodem. STAĆ GO!"
(ONS)
bEKfHNxh

O Tomaszu Karolaku jest ostatnio głośno głównie w kontekście walki z Grażyną Wolszczak o Teatr Imka. Aktor do ostatniej chwili miał nadzieję, że nie dojdzie do przejęcia budynku. Apelował do zarządcy, którym jest Związek Harcerstwa Polskiego, o "rycerską postawę", nazywając działania koleżanki z branży "wrogim przejęciem". Niestety, ku niezadowoleniu ukochanego Violi Kołakowskiej, Wolszczak udało się zająć nieruchomość.

Jakby tego było mało, na wokandę powrócił także konflikt 48-latka z senatorem Koalicji Obywatelskiej. Pod koniec minionego roku okazało się, że Tomek zaciągnął u Roberta Dowhana dług w wysokości 110 tysięcy złotych. Karolak miał poprosić milionera o pomoc przy zakupie widowni do Teatru Imka. Tym sposobem Dowhan stał się gwarantem leasingu aktora. Choć Tomasz zapewniał, że spłaci raty w terminie, wkrótce senator zaczął otrzymywać pisma informujące o zadłużeniu.

bEKfHNxj
Zobacz także: Zadowolony Tomasz Karolak robi zdjęcia z fanami i odjeżdża range roverem

Na początku roku Karolak oddał ponoć Robertowi 20 tysięcy złotych. Niestety, jak twierdzi polityk, na tym się skończyło:

bEKfHNxp

Rozłożyłem płatności tak, jak chciał. Podaliśmy sobie ręce i uważałem, że poza podpisem na ugodzie mamy umowę dżentelmeńską. Niestety, pomyliłem się - ubolewa w rozmowie z Faktem.

Dowhan zapowiedział, że nie zamierza darować Karolakowi długu:

Jeśli myśli, że zapomnę o długu, albo nie będę się o niego upominać, to się myli! - zapowiedział i dodał, że według jego ustaleń, aktor bez problemu da radę uzbierać pieniądze, które jest mu winien:

Spłatę długu zostawiam jego sumieniu. Nie jest to dla niego kwota nieosiągalna! Stać go. Gra w filmach, serialach, występuje w reklamach, jeździ luksusowymi samochodami, ma gdzie mieszkać, jest widywany w drogich restauracjach - wymienia milioner.

bEKfHNxq

Myślicie, że Tomek sprzed któryś ze swoich "dużych" samochodów i w końcu odda pożyczone pieniądze?

bEKfHNxr
bEKfHNxK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(120)
Natalia
2 lata temu
Nie powinien mu popuścić.... To nie stówa którą kogoś poratował, na jedzenie. To duże pieniądze. Uprzejmie facet komuś zabezpieczył kredyt. Pan Tomek go oszukał. Wstyd
Prawda
2 lata temu
Karolak to będzie się ciągneło za tobą bardzo długo ludzie pamiętają. HONOR jest waźniejszy od pieniędzy bo ludzie bez honoru to SZMATY!!!!!! Człowieka honorowego kaźdy będzie szanował nawet biednego.
Jaa
2 lata temu
Jak zobaczyłam ich z K.Zielinska w reklamie Maca, to pomyślałam właśnie, jacy muszą być zdesperowani.
bEKfHNxL
ppppp
2 lata temu
Viola znerwicowana, bo wirus jej odciął dopływ gotówki.
koko
2 lata temu
luksusowy dziad, z jednej strony długi z drugiej życie ponad stan
Najnowsze komentarze (120)
Tomek
rok temu
Karolak wisi ogromne pieniadze ludziom na miescue.Koko,łycha i prostytutkikosztują.Tam gdzie cwiczyl w WCA juz go raz dojechali po kase
Nieba
2 lata temu
Tłusty war hlak karolak. Wolszczak brawo !!
Osoba
2 lata temu
Niestety najczęściej nie oddają pieniędzy Ci którzy je mają. Normalny człowiek pożyczy 100 zł i martwi się żeby jak najszybciej oddać bo wstyd. Pracuje w biurze nieruchomości które zajmuje się wynajmem i takim wysokim standardem i niskim i już po 15 dniach "sprawy z koronawirusem" Ci z drogich wynajmow dzwonili i prosili czy można im na parę miesięcy czynsz zawiesić... oni oddadzą, ale teraz nie mają ... Ale BMW czy Jeep czy auto za 300 tyś jest. Od osoby z klasy " normalnej " nie było, ani jeden prośby... Bo im wstyd najpierw pożycza z banku, czy od rodziny, sprzedadzą auto, ale zapłacą czynsz ... po za tym normalny człowiek ma chociaż małe oszczędności bo myśli i bo mu zależy.... Taka to sytuacja .wszędzie
Raf
2 lata temu
Ja zawsze będę kojarzył go z kampanią Bronia heheheeee. Dobry był skubaniec.
Teddy
2 lata temu
Na miejscu karolaka bym nie zadzieral z senatorem...to jest wplywowy czlowiek...ot taka porada dobra rada.
linda
2 lata temu
odpukam zeby go nie pukneli stukneli
KrólLeasingu
2 lata temu
Stary Kolek, wylatany ale sprawny, tanio sorzedam
Siebie warci
2 lata temu
On i ten kołek pasuja do siebie
bEKfHNxD
Bajlando
2 lata temu
Kolejny warszawsko- celebrycki gownozjad. Wszystko na kreche,na krzywy ryj, w keasingu, wynajete, pozyczone lub wyżebrane, a na insta hajlajf dla msluczkich. W końcu przyjdzie komornik I skonczy... sie
Tyder
2 lata temu
To już mamy sprawę jasną! Skąd promowanie żużla i miłość do Zielonej Góry!!!! Korzyści finansowe...
Eryk
2 lata temu
Nie spłacanie pożyczek zaciągniętych u znajomych,to dożywotnia dyskwalifikacja......po prostu wstyd.
maciek
2 lata temu
chcesz stracić przyjaciela,pożycz mu pieniądze
Gosc
2 lata temu
Mógł sprzedać coś i ratować teatr - tak ludzie robią.
Anna
2 lata temu
Najgorsze bydło to elity
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKfHNyw
bEKfHNyx
bEKfHNyy
bEKfHNyz
bEKfHNyA
bEKfHNyf