Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

"Profesjonalny" Jarosław Jakimowicz pyta Marka Jakubiaka, do jakiego ZWIERZĘCIA podobny jest... Krzysztof Bosak

90
Podziel się:

"Młody wilk" zadanym na antenie TVP Info pytaniem zażenował nawet Magdalenę Ogórek. "O Jezu..." - skomentowała współprowadząca "W kontrze".

"Profesjonalny" Jarosław Jakimowicz pyta Marka Jakubiaka, do jakiego ZWIERZĘCIA podobny jest... Krzysztof Bosak
Jarosław Jakimowicz znów "zabłysnął" w TVP Info (East News)
bFdPIvqZ

Na przestrzeni trzech dekad Jarosław Jakimowicz dał się poznać jako "młody wilk", w którego przyszło mu się wcielać w kultowych filmach z lat 90. oraz... ukochany Joli Rutowicz. Choć w ostatnim czasie zapomniany nieco aktor przypominał o sobie głównie za sprawą wyjątkowo ksenofobicznych i nierzadko wulgarnych wypowiedzi, udało mu się dostać posadę w Telewizji Polskiej.

Jarek wraz z Magdaleną Ogórek od niedawna prowadzą program W kontrze. W formacie TVP Info celebryta i niedoszła prezydent RP poruszają tematy społeczne i polityczne. Nie inaczej było ostatnio, gdy przeprowadzali rozmowę z Markiem Jakubiakiem.

bFdPIvrb

W programie odniesiono się do krótkiej wymiany zdań dotyczącej hodowli zwierząt futerkowych, do której doszło na Twitterze pomiędzy przedsiębiorcą branży browarniczej a Krzysztofem Bosakiem.

Zobacz także: Jarosław Jakimowicz ostro o uczestnikach Big Brothera: "To jest jakieś pie*rzenie"

Mimo że temat jest niezwykle poważny Jakimowicz postanowił nieoczekiwanie zapytać Jakubiaka, do jakiego zwierzęcia futerkowego (według niego) podobny jest Bosak. Zapytanie prezentera zaskoczyło nawet samą Ogórek, która zareagowała na nie jedynie krótkim: "O Jezu...".

bFdPIvrh

Choć nieco zażenowany zdawał się również Jakubiak, to zdecydował się ostatecznie odpowiedzieć, rezygnując jednak z porównywania rywala z ostatnich wyborów prezydenckich do jakiegokolwiek zwierzęcia.

Ja bardzo lubię Krzysztofa, ale wydaje mi się, że on zagonił się w tych retorykach książkowych. Nie można tak cytować. Mnie zirytował, mówiąc, że nie ma dowodu naukowego na to, że zwierzęta w klatkach są nieszczęśliwe. Szczerze mówiąc, żyjemy wśród zwierząt, ja czasami mam wrażenie, że niektórzy są dalej zwierzętami. I nie widzę różnicy pomiędzy cierpieniem psa czy cierpieniem człowieka - podsumował spór z Bosakiem.

Mniej wyrozumiali po pytaniu Jarka byli internauci. Widzowie nie kryli irytacji, zarzucając mu między innymi brak odpowiednich kompetencji.

"Pytanie Jakimowicza powinno trafić do Rady Etyki Mediów", "Jakimowicz, jeśli masz odrobinę przyzwoitości, to przeproś. To nie było tylko głupie, ale też podłe", "Jakimowicz w TVP to totalna porażka" - czytamy na Twitterze.

bFdPIvri

Wróżycie Jarkowi świetlaną karierę dziennikarską?

bFdPIvrj
bFdPIvrC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(90)
GOSC
rok temu
Zenada...
Ogórkowa
rok temu
Jakimowicz....i wszystko jasne
Konopielka
rok temu
No cóż...głupich nie sieją. Czego można spodziewać się po " redaktorze", który wznosił sie na wyżyny intelektualne Joli Rutowicz🤣i na to idą miliony z budżetu, zamiast finansowania leczenia onkologicznego. Co za kraj!!! Panie Kurski karma wraca. Czekam✊
bFdPIvrD
Poeta
rok temu
Ale boss!
Ewa
rok temu
Pan Jarek co już dawno Udowodnił zrobi dużo dla pieniędzy , Jola Rutowicz i pamiętny show pamiętamy!!, później calowanie Macierewicza po rękach i program w tvppis dostał- żenada
Najnowsze komentarze (90)
Rex
rok temu
Siebie warci.
No trudno...
rok temu
Powiedział gościu, co ma na czaszce futro z leniwca 🤦‍♀️... Dość gardzenia człowieka człowiekiem! Co to miało być!?
Gont
rok temu
Nisko, bardzo nisko, ktoś taki nie mógłby być ani kelnerem, ani ochroniarzem, bo brak mu kwalifikacji i kultury. A w telewizji występuje....
🦆🦆🦆
rok temu
Pasuje do tvpis 👏👏👏🤭
Vala
rok temu
Brak slow! Co Ci ludzie zrobia,jak zmieni sie partia rządząca ?? Wstyd!
gosc
rok temu
TVP dno....
KoloPatolo
rok temu
wow...faktycznie obraza...
Wstyd
rok temu
Jakimowicz nie jest zawodowym dziennikarzem ani aktorem po studiach i zwyczajnie się nie nadaje.
bFdPIvrv
Tylko pytam
rok temu
Jakimiwicz jest tak jaz Zenek z Białegostoku?
Artur
rok temu
Czym jest to gruzowisko?
Kamila
rok temu
Kto wogole zatrudnił Jakimowicza w telewizji, przecież on nie ma za grosz kultury i taktu i jeszcze te jego poglądy... Brak słów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kika
rok temu
A do jakiego zwierzęcia zaliczyć Jakimowicza ??nie wiem , bo nie chcę obrażić żadnego zwierzęcia
Ann
rok temu
Jakimowicz to szczyt żenady. Idealnie pasuje do TVP
Buhaha
rok temu
Uśmiałam się, jak norka!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdPIvso
bFdPIvsp
bFdPIvsq
bFdPIvsr
bFdPIvss
bFdPIvrX