Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Pudelek przypomina: Sławomir Świerzyński nie pracowałby za 10 tysięcy miesięcznie. "TO ZA MAŁO"

138
Podziel się:

Myślicie, że 550 tysięcy z Funduszu Wsparcia Kultury mu wystarczy?

Pudelek przypomina: Sławomir Świerzyński nie pracowałby za 10 tysięcy miesięcznie. "TO ZA MAŁO"
Sławomir Świerzyński nie pracowałby za 10 tysięcy złotych miesięcznie (ONS)

O Sławomirze Świerzyńskim jest ostatnio bardzo głośno. Wszystko dlatego, że opływający w luksusy lider Bayer Full miał otrzymać dodatkowe 550 tys. złotych. z Funduszu Wsparcia Kultury. Wokalista brylował w mediach, gdzie przekonywał, że takie pieniądze mu się zwyczajnie należą. Twierdził m.in., że jego muzyka może pomóc ludziom w walce z wirusem...

Podczas jednego z wywiadów (tego, w którym Świerzyński obraził członków zespołu Kult) padły też ciekawe deklaracje dotyczące zarobków. Pieśniarz disco polo został zapytany o to, co sądzi o wynagrodzeniu dla pracowników służby zdrowia, którzy czasem otrzymują ok. 3 tysięcy brutto za swoją ciężką pracę.

Dla mnie to jest bardzo dużo, bo nie zarabiam nic, jestem na bezrobociu. Ja sobie poradzę, jestem z wykształcenia stroicielem, muzykiem, nauczycielem. Niestety pielęgniarzem już nie zostanę, bo jestem na to za stary - stwierdził na antenie Polsat News.

Zobacz także: Sławomir Świerzyński: "Czepiają się mnie, że zagrałem dla PiS'u"

To oświadczenie brzmi dość ciekawe, gdy zestawimy je z wypowiedzią Świerzyńskiego sprzed 6 lat. Wtedy chwalił się w rozmowie z "Wprost", że nie pracowałby za marne 10 tysięcy złotych miesięcznie, bo sam zarabia o wiele więcej. Próbował w ten sposób wyjaśnić, że kariera polityczna byłaby dla niego za mało lukratywna.

10 tys. zł poselskiej pensji? Ja zarabiam o wiele większe pieniądze i to są bardzo uczciwie zarobione pieniądze, jak byk, wszystko, panie Dudo, umowy śmieciowe. Ten facet, ten Duda mnie drażni. 35 lat pracuję na umowach-zleceniach, na umowach śmieciowych i jakoś nie narzekam - twierdził Świerzyński w 2014 roku.

Myślicie, że dumny właściciel gigantycznej posiadłości, prywatnego jachtu i helikoptera dostanie 550 tysięcy, które początkowo przyznało mu ministerstwo Glińskiego?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(138)
Ugh
rok temu
Żeby mi dopłacali słuchać go nie chce
gra~
rok temu
taki mamy beznadziejny swiat i rzad
🌞😪🌞🎂😪
rok temu
Każdy marzy o takim zarobku. Niestety realia życia są inne 🥵🥵🥵🥵
marcin
rok temu
Teraz dopiero wychodzi na wierzch "kultura" tych "artystów". Teatry, opery, filharmonie, orkiestry symfoniczne, czyli prawdziwa kultura, czy muzyka, może upaść, ci prawdziwi "artyści" wg pana Glińskiego mogą iść do pracy na bazarki albo na kasę do Biedronki. Ale "sztukę" Świerzyńskiego, Kozidraków, Pietrasów, Golców, trzeba ratować milionowymi dotacjami. Oni nawet do łopaty się nie nadają. Panie Gliński, niech pana zatrudni któryś z tych "artystów" w chórkach. Jak pośpiewa pan o majteczkach w kropeczki, to dopiero będzie sztuka.
Aaa
rok temu
10 tysięcy miesięcznie by mu nie odpowiadało? Ja nigdy tyle nie będę zarabiać. Ludzie tracą pracę i dostają marny zasiłek dla bezrobotnych. To może tak też niech i gwiazdor spróbuje tak przeżyć.
Najnowsze komentarze (138)
olo
rok temu
dlaczego chodzicie na koncerty tych pseudo celebrytów? Nie róbcie tego bo od kasy naprawdę myślą że nie wiem kim są a my możemy żyć za grosze Świat oszalał kogo teraz się promuje Ludzie którzy ciężko fizycznie pracują ledwo wiążą koniec z końcem a bogaty ciągle ma za mało
Goralka Halka
rok temu
Nie rozumiem dlaczego mu doplacaja ,ze Rządu takie duże pieniądze ? Ma kasę i posiadłość....i nie tylko. Jeśli teraz nie grają ,na pewno ma oszczędności.
wiola
rok temu
to już teraz pan świerzyński poczuje się prawdziwym bezrobotnym. Najpewniej skończyły się zaproszenia na występy bo juz nikt nie będzie chciał słuchac jego wypocin.
Gość
rok temu
Eldorado niedługo się kończy
polak
rok temu
Wiecie na czym polegalo jego podbicie Chin tam najgorsi bandyci w wiezieniu za kare przez trzy godziny dziennie musza go sluchac ponoc u nas chcieli wprowadzi tez taka surowa kare ale organizace praw czlowieka zablokowaly ten pomysl twierdzac ze bylo by to znecaniem sie nad wiezniami
Andzia
rok temu
A jak to bedzie po chinsku? 🙊
Akon
rok temu
Covi to caly swiat poskromni
Jgg
rok temu
Hhh
Unfair
rok temu
A rodzice dzieci niepełnosprawnych dostają 1830 zł i nie mają prawa dorobić do tego nawet złotówki. O ile mają szczęście i komisja nie uzdrowi dziecka, bo wtedy wsparcie Państwa wynosi całe 215 zł.
lll
rok temu
Powiedział prawdę, 10 tyś. to dla niego mało ale jak ktoś inny dostaje 3 tyś. jego zdaniem bardzo dużo...
ala
rok temu
To było w 2014 r, teraz spija miód z ust prezydenta Dudy, bo jest taki mądry, tak pięknie mówi bez kartki.
marzi1958
rok temu
Zespół p.Swierzyńskiego i on sam to kwintesencja tandety i bezguścia?! a może to drugi ...Zenek?!!Czy tez Chopin Polski za czasów PIS-u?!!!!
xxx
rok temu
Ten nieomalże "minister kultury wspiera wycierucha "dyskopolowego", bez z klasy i kultury , żal :(
Ela
rok temu
Beszczelny jedno słowo pasuje do niego
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie