Trwa ładowanie...
Przejdź na
BEM
|

Radosław Majdan odpowiada na sugestię internauty, że UDAWAŁ chorego na COVID

253
Podziel się

Mąż Małgorzaty Rozenek szybko zamknął usta wyznawcy teorii spiskowej na temat koronawirusa.

Radosław Majdan odpowiada na sugestię internauty, że UDAWAŁ chorego na COVID
Radosław Majdan odpowiada na sugestię, że udawał zakażenie koronawirusem (ONS)
bDBmwdfp

Kilkanaście dni temu Pudelek jako pierwszy poinformował, że Radosław Majdan trafił do szpitala w wyniku powikłań po zarażeniu się koronawirusem. Jak się okazało, mąż Małgorzaty Rozenek był jednym z tych pacjentów, którzy ciężko przechodzili COVID 19. Radosław zachorował na zapalenie płuc, miał problemy z oddychaniem i musiał jechać do szpitala.

Małgorzata Rozenek została w domu z trójką dzieci - wszyscy byli objęci kwarantanną. Był to ciężki czas dla rodziny - przygnębiona i martwiąca się o zdrowie męża celebrytka po raz pierwszy od kilku lat zniknęła na dobre z Instagrama.

bDBmwdfr

Na szczęście Radosław doszedł już do siebie i cała rodzina jest w komplecie. Małgonia mogła znów rzucić się w wir pracy, której ważnym punktem było zagranie Nory - bohaterki nowego filmu Patryka Vegi. Po zakończeniu zdjęć Rozenek mogła się cieszyć rodzinnym weekendem, który spędziła razem z mężem i dziećmi, goszcząc w domu swych rodziców.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan: "Nasza rola jest taka, żebyśmy budzili emocje"

Spotkanie w posiadłości rodziców Małgoni było wyjątkowe z jeszcze jednego powodu. Jak zdradziła Małgorzata, jej rodzice także przechorowali COVID - niedzielna wizyta była więc spotkaniem ozdrowieńców. Podczas celebrowania wspólnych chwil Majdanowie nie zapomnieli o uwiecznieniu ich w mediach społecznościowych. Sporo zdjęć na swój Instagram wrzuciła Małgorzata, Radosław zamieścił na profilu dwie fotki.

bDBmwdfx

Pod jednym ze zdjęć uaktywnił się wyjątkowo złośliwy internauta, najwyraźniej wielbiciel teorii spiskowej dotyczącej koronawirusa.

Ciekawe czy kasa już wpłynęła za covid... - napisał, sugerując w ten sposób, że Majdan udawał chorobę opłacony przez tych, którym zależy na mówieniu o pandemii.

Radosław nie owijał w bawełnę, odpowiedział wprost i dosadnie.

No nie wpłynęła, ale mimo wszystko mogę ci wysłać parę złotych na psychiatrę - napisał.

bDBmwdfy

Celna riposta?

bDBmwdfz
bDBmwdfS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(253)
Hehe
2 miesiące temu
Fajnie odpowiedział.
Radek
2 miesiące temu
Brawo!
żona covida
2 miesiące temu
Bardzo dziwnie szybko wyzdrowiał, mój mąż ma zapalenie płuc, dodatni wynik covid ,jest leczony e poradą, bo do szpitala zabiorą jak zacznie się dusić, to już trwa 2 tygodnie. Jest już lepiej ,bo może sam po ścianie dojść do łazienki i od wczoraj zaczął jeść półpłynne posiłki, a wygląda jakby go ktoś z krzyża zdjął i nadal nie ma sił . Lekarz zabronił wychodzić z domu i kontaktować się z innymi przez miesiąc, a Pan Majdan cudownie ozdrowiał po 5 dniach i zrobił sobie zdjęcie rodzinne,
bDBmwdfT
Stażysta
2 miesiące temu
Radek dobry psychiatrę załatw Gosce,nie musi to być wybitny medyk
covid
2 miesiące temu
Jakoś ci celebryci szybko zdrowieją
Najnowsze komentarze (253)
Edzia G.
2 miesiące temu
No i to są właśnie ci statyści!!!!
Zibi
2 miesiące temu
Właśnie przechodzę covida... to już 26 dni .. z tego ok. 10 wycięty h z pamięci... no może jakbym dostał kasę i ppbrylowal w mediach... to trwało by wszystko 7 dni... no i nie jestem Radkiem...
gość
2 miesiące temu
Ja tez mialam i w szpitalu nie byłam,
Odi
2 miesiące temu
Majdan to serio już przegina.O nas nikt nie pisze.Serio nich chwyci się za robotę.Z tych głupich postów co my czytamy to on dostaje fortunę bez roboty
Qwerty
2 miesiące temu
Błysnął ze aż hej:)
Aaa
2 miesiące temu
Żenada
Anka
2 miesiące temu
Radzio chcemy wiedzieć jak Covid wpływa na włosy??????
Jaka ja
2 miesiące temu
Radzio to ma coraz bujniejsza fryzurę 😆
bDBmwdfL
EWA
2 miesiące temu
Riposta w punkt, brawo
Maya
2 miesiące temu
Moj mąż też chorował, w sumie ok 17 dni. Pierwsze dni były najgorsze bo źle się czul ale fakt jest taki że koronawirusy są już z nami długo ale teraz się o tym więcej mówi i może bardziej mutuje i ludzie się przy tym gorzej czują
Reszka
2 miesiące temu
Przeciesz na covid chorował parę tygodni temu 🤔to w końcu kiedy to było bo się pogubiłam
erer
2 miesiące temu
Nie zaprzeczył, że udawał.
Gosc
2 miesiące temu
U niego to faktycznie trwalo krotko...ja odchorowalam grype 2 miesiace.
Gość
2 miesiące temu
Dlaczego ja mu wierzę, mógł chłop chorować. Coronavirus jest obecny od 1965 roku, można chociażby przeczytać w podręczniku ,,Wirusologia lekarska,, Leona Jabłońskiego. Wydanie 1980 roku. Jest to podręcznik dla studentów medycyny.
...
Następna strona
bDBmwdgn