Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Radosław Majdan terroryzuje Małgorzatę Rozenek meksykańskim WĄSEM! "Przeraziłam się, jak TO zobaczyłam!" (ZDJĘCIA)

661
Podziel się

Chwilę po prywatnej lekcji jogi z "joga-masterką" Brendą Małgorzata Rozenek stanęła twarzą w twarz z osobliwym owłosieniem na twarzy ukochanego Radosława Majdana. Faktycznie, wyglądał aż tak fatalnie?

Radosław Majdan terroryzuje Małgorzatę Rozenek meksykańskim WĄSEM! "Przeraziłam się, jak TO zobaczyłam!" (ZDJĘCIA)
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na wakacjach w Meksyku (fot. Instagram, @m_rozenek)
bDZSRDSJ

W ostatnią niedzielę po ponad 12 godzinach wycieńczającej podróży rodzina Majdanów dotarła nareszcie do meksykańskiego Tulum, gdzie przez następny miesiąc zamierza chronić się przed zimową szarugą, która opanowała tereny nadwiślańskie. Z tej okazji fani medialnej familii raczeni są relacjami z pobytu w luksusowej rezydencji zamieszczanych w ilościach hurtowych na profilach społecznościowych Goni i Pysiuli.

Poniedziałek Małgorzata Rozenek rozpoczęła prywatną lekcją jogi. Podczas sesji ze szkoloną w "Indiach i wielu innych miejscach" trenerką z Argentyny celebrytka doskonaliła sztukę oddychania. Do dokumentowania wydarzenia zaangażowano najstarszego syna Małgoni - Stanisława, który skrupulatnie starał się uwiecznić mamę prężącą ciało w najprzeróżniejszych pozycjach.

bDZSRDSL
Zobacz także: Rozenek krytykowana za karmienie Henia marchewką

W międzyczasie Radosław Majdan skusił się na małą przygodę z maszynką do golenia. Korzystając z okazji, że jego małżonka była przylepiona do maty treningowej, emerytowany bramkarz polskiej reprezentacji wystylizował owłosienie twarzy na stereotypowy "styl meksykański".

Na pewno się martwiliście, co się ze mną dzieje. Wyjechaliśmy z kraju. Jako że w Polsce jest teraz bardzo zła pogoda, nie wypada mi się tutaj chwalić krajem, w którym jestem, ale myślę, że ten wąs pomoże wam rozstrzygnąć tę zagadkę - kokietuje na instagramowym nagraniu Radosław.

bDZSRDSR

Dodaj, że twojej żonie się bardzo nie podoba i się przestraszyła, jak cię zobaczyła - wtrąciła Małgorzata, śmiejąc się pod nosem (a nie pod wąsem).

Majdan przyznał, że osobliwy styl wąsa doprowadził między nim a jego ukochaną do delikatnego starcia. Przy okazji uspokoił fanów, że nie muszą zazdrościć mu luksusowego wypadu za granicę w środku pandemii, ponieważ na miejscu zastali ciepły deszczyk.

Mam małą aferę w domu, a z drugiej strony, czego się nie robi, żeby się zintegrować z otoczeniem. Pada tutaj deszcz, więc też wcale nie mamy tak dobrze - krygował się.

bDZSRDSS

Ostatecznie jednak Radosław ugiął się pod prośbami żony i ku jej wyraźnemu zadowoleniu pozbył się zawadiackiego wąsa.

Przypomnijmy, że to dopiero drugi dzień pobytu Majdanów w Tulum. Jesteście gotowi na to, co jeszcze mają dla nas w zanadrzu?

bDZSRDST
bDZSRDSU
bDZSRDTm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(661)
P.
4 miesiące temu
Jakie to wszystko puste i bezwartościowe. I nie mam na myśli Majdanow tylko to jak teraz żyjemy. Kiedyś było jakoś lepiej...Biednej, ale lepiej :)
Lola
4 miesiące temu
Podczas jogi to chyba człowiek ma się wyciszyć, a nie udawać skupienie żeby na insta dobrze wyglądało. Jej twarz zaraz pęknie...
Faustin Bi
4 miesiące temu
Radek jest jak Ken - nie protestuje, gdy ''ubiera się'' go w ciuchy często nie przystające do jego osobowości i urody, dlatego wywołuje skrajne emocje u podglądaczy jego życia, jednak na pewno wygląda dużo lepiej niż w czasach, gdy nałogowo zdradzał biedną Dodzię. Po pozbyciu się tego nałogu zdrady i warunkującej ten nałóg niewłaściwej w jego odczuciu partnerki, planując przetasowanie ''gwiazdozbioru'' wybielił zęby (brawo!) i zaczął robić ''coś z włosami'' (hmmm...). Efekt końcowy jest prawie zadowalający, bo przeszczep włosów to mu się udał jak mało komu. Kolor ciemny blond byłby jednak korzystniejszy, te odcienie rudości niech zostawi podstarzałym ''elegantkom'' z kruczoczarnymi brwiami pamiętającymi czasy Breżniewa. Niestety, w przypadku Radka dość niechlujny werbalnie sposób prezentacji swoich przemyśleń, daje zainteresowanym więcej informacji o nim, niż te jego obecne stylówki na angielskiego arystokratę w czwartym pokoleniu. To jest przecież zwykły, wysportowany, wielkomiejski chłopak ;), w sumie całkiem przyjemny w obsłudze ( te opowieści o jego wielkim kopycie...), pod warunkiem, że lubi lub kocha osobę, z którą się w danym momencie ''bawi''. Natomiast nie dziwi specjalnie, że czasem jest on zwyczajnie, ciamajdanowo żenujący sytuacyjnie, zresztą podobnie jak wspomniana tu jego była tzw. Ciamajdoda, która nadal bardzo kocha tego zdrajcę, chociaż sama przed sobą boi się do tego przyznać. Dlaczego boi się tej miłości do wiarołomnego? No właśnie dlatego!
bDZSRDTn
Grazia
4 miesiące temu
Niestety żółć się ulewa bo innym sie powodzi. Najlepsze jest to, że myślą iż Majdany czy Lewandowscy czytają to i tym się przejmują buhaha
asia
4 miesiące temu
wow ! Radosław bez brody znacznie lepiej wygladasz , tak młodo.
Najnowsze komentarze (661)
Wojak
4 miesiące temu
Zazdrosne hejterki Radka wielbicielki uczyniły Małgorzatę bogatą, sławną i wpływową kobietą Forbesa 2020
Polacy
4 miesiące temu
Najstarszy z trzech synów Małgosi ma 14 lat. Małgosia, jak wiemy - niektórych ta wiedza przyprawia wręcz o drgawki :) ma 42 lata, więc urodziła go mając 28 lat czyli pierwsze udane zapłodnienie in vitro miała w wieku nieco ponad 27 lat, a więc 2 lata po ślubie z Jackiem Rozenkiem. Zrozumiałe, że skoro chciała mieć dziecko, to nie było po co przeciągać bezowocnych starań, bo to nie leży w naturze Małgosi. Zresztą jako absolwentka szkoły baletowej raczej nie miała złudzeń, że będzie mogła mieć dzieci bez wspomagania swojej płodności, bo wyczerpujące treningi dla nastoletniego organizmu nie pozostają w tym względzie bez negatywnych skutków, dlatego dopiero po zapłodnieniu in vitro udało się Małgosi urodzić pierwszego z trzech synów... czekamy teraz na córeczkę :)
mimi
4 miesiące temu
Rodzina atrakcyjna wizualnie, modowo i z pomyslem na biznes promujący światowe marki. Tu przegrane ciamajdody piszą komentarze nie mając pojęcia, że tylko nabijają im kasą kiesę, więc Majdanowie nabijają się z nich. Z komentujących wyziera brudna bielizna, stare buty, nędza umysłowa i finansowa. Gosiu! Jesteś doskonała.
Marta
4 miesiące temu
O co chodzi z tym szydzeniem z Dody? Bezdusznym wybebeszaniem jej najintymniejszych bolączek, a przecież Doda zawiesiła razem z białą flagą z przeżutej tetrowej pieluchy swoje bytowanie w mediach i nie wnikajcie czy z powodu strachu przed dalszym poniżaniem, braku laku i lajków, wyniszczającej choroby, wydalenia przez anus showbiznesu do sedesu, czy też w wyniku basedodowej szpetoty twarzy i kończystych kłykcin zwieraczy, tudzież z przyczyny wielkiej rozpaczy czarnej jak smoła przesolona jej łzami. Ludzie, opanujcie się! Bądźcie ludźmi, nie zwierzętami!
Adam
4 miesiące temu
Pod każdym artykułem o rodzinie Majdanów starszawa Dodzia wstawia swoje obszerne, idiotyczne, grafomańskie PODRÓBKI oryginalnych komentarzy, obśmiewających ją i jej utrzymanka nosimordę. WSZYSTKIE te wypociny mają za cel ośmieszenie obecnej żony pięknego Majdana – Małgorzaty. Przy swoich przeróbkach stareńka Dodzia w podmokłym łzami szale NATYCHMIAST dodaje 100-200 „łapek” do góry. Nieprzychylne jej komentarze, które cudem przeszły przez cenzurę, dostają od razu po 40-50 „łapek” w dół. Trwa ten proceder do godziny 3-4 nad ranem (wystarczy sprawdzić pod każdym artykułem godziny ukazywania się Dodzinowych tekstów). Równocześnie kasowanych jest przez nią 80-90% komentarzy przychylnych małżeństwu Majdanów. Jak określić psychiczne zdrowie Dodzi Robaczywej?
babcia Doda
4 miesiące temu
Jejciuniu jaki piękniutki jest Radzia i Gosi synek ale ja mówiłam że do wierzb płaczących nade mną tulić się bedę w klęcznej pokorze bo one mnie nie zdradzą jak Radek, ale ten jego smyk mnie tak zauroczył swoją osobom, że ja bedę bardzo chciała, żeby Radek do mnie się nawrócił razem z nim i mam nawet dla niego buziaka bo zęby sztuczne wystające jak u nutrji sobie umyłam specjalną pastą żeby pachło kocimientkom jak Radzio lubi bo to wiem. kiedy ta piękna Małgonia Radzia mi odda? może odda bo nie wiem. czy ja wytrzymam bez niego ja sobie nie poradze z rzyciom swom, wszystko sobie umyję i podłoge też na kolanach i pachy na jego pukanie w moje czoło jak łysa góra wielgie, gdy zdejmnę perułkie upoconą z tensknoty.
Wanda
4 miesiące temu
Babcia Doda ma zespół Downa dlatego nie wyśmiewajcie jej!
Rosi
4 miesiące temu
Dodowna Stępieniek z miłości do Radka dostała okrężnicy przydatka.
bDZSRDTf
EWA O.
4 miesiące temu
żal mi biednej Dodzi (naprawdę to mam bekę), Radek i Gosia doprowadzili ją do bankructwa, depresji, obsesji, ośmieszania się wiszeniem na rurze i robieniem na drucie pod siebie, dobrze, że pieluchę nosi
Lilka
4 miesiące temu
Po co my ludzie tak licznie komentujemy jej zachowanie. Nie mamy własnego życia? Wychodzi na to ze nie. Czy was osobiście interesuje co jakaś tam pani X z miasta Y o was myśli? dokładnie tak samo Gośka nie przejmuje sie wszystkimi negatywnymi komentarzami od nas, pewnie ich nie czyta bo ma od tego oplacanych ludzi, ktorzy to ogarniają. Zresztą hejt moze zaboleć jakąś nieopierzoną celebrytkę, która dopiero co zaczyna lans na salonach, albo nadwrażliwa Dodę, ale nie silną narcystkę Gonię. Jest najbardziej intrygującą celebrytką, dzięki wszystkim którzy codziennie komentują jej poczynania. Do tego non stop jest o tym samym, jak nie o jej wieku, to o jej twarzy, jak nie twarz to Henryk, itd itd. Specjalnie wrzuca prowokujące focie i teksty zeby zarabiać na tym coraz więcej i zebyscie przez nią cierpieli. Nie komentujmy tej rodziny jesli tak bardzo ich nie lubimy... a tak jest najbardziej klikalną celebrytką i ma olbrzymie zasięgi, a w zwiazku z tym reklamuje za grubą kasę nawet buciki Henryka. taki jak moj komentarz był tez wiele razy tutaj pisany ale i tak nadal wylewacie tutaj swoje żale w komentarzach, nakręcając jej popularnosc... a Gonia ma to gdzieś, tylko liczy kasę i się śmieje z was.
obserwatorzy
4 miesiące temu
Widzieliśmy kilka dni temu Dodę Elektrownię na ulicy. Kręciła się koło Centrum Napierdzeń. Bardzo brzydko wygląda z tą wywalona szczęka. Jak orangutan 90letni. Małgonia milion razy ładniejsza i seksowna. 4 lata starsza? wygląda dużo młodziej od Dody Elektrowni Gazowni.
huczny
4 miesiące temu
podobno potwór Doda z Przemszy wyłowiona? jak karp, biedna, jeśli to prawda to nawet bardzo biedna
Do Małgonia
4 miesiące temu
Cudnie, Małgoniu, jesteś the best, a była mężona pysiuli ,niejaka Dodzia Stępieniek (ktoś ją jeszcze trawi?) po zmianie płci ma andropauzę i cierpi na nietrzymanie stolca, dlatego nosi pieluchy na nietrzymanie moczu, bo na inne jej nie stać. Nie wyśmiewajcie więc biednej Dodzi!
Ojejjj
4 miesiące temu
Oj ja myślałam,ze na Emeryturę się szykuje ach to pech,,,
...
Następna strona
bDZSRDTH