Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Rafał Trzaskowski wykazuje się dystansem w koszulce Jamiroquai: "W domu nikt NIE ZMIENIA MUZYKI"

240
Podziel się:

Niespełna pół roku po pamiętnym incydencie w klubie Paloma prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski postanowił "zaśmieszkować" z kompromitującej sytuacji, przy okazji apelując do rodaków o imprezowanie w zaciszu własnych domów. Doceniacie jego poczucie humoru?

Rafał Trzaskowski wykazuje się dystansem w koszulce Jamiroquai: "W domu nikt NIE ZMIENIA MUZYKI"
Rafał Trzaskowski żartuje z imprezowej wpadki (fot. Instagram, @trzaskowskirafal)

Ciepły, jesienny wieczór. Bulwary nad Wisłą. Warszawa. Trwa after-party po festiwalu muzyki ambientowej. Życie jest dobre. Sielankę wnet przerywa buńczuczne zachowanie grupki imprezowiczów przesiadujących w klubie Paloma. Jeden po drugim towarzysze balangi nękają DJ-ki o zagranie czegoś "pod nóżkę". Gdy ich apele nie pomagają, z grupy wyłania się on. Rafał Trzaskowski. Prezydent Warszawy. Żartobliwie, powołując się na fakt, że impreza odbywa się w "jego mieście", urzędnik żąda, aby z głośników poleciał funk. A najlepiej to Jamiroquai.

Właśnie z tak przedziwną sceną do czynienia mieli Warszawiacy, którzy felernego, wrześniowego wieczora odwiedzili w zeszłym roku klub Paloma. Czemu przypominamy o incydencie pół roku później? Trzeba zapytać o to już samego Rafała Trzaskowskiego, który w ostatnią sobotę podzielił się z instagramerami zdjęciem swej skromnej osoby w t-shircie Jamiroquai.

Zobacz także: Rafał Trzaskowski w imprezowym nastroju zagaduje do DJ'a

Sądząc po podpisie fotografii, pan prezydent starał się wykazać dystansem do samego siebie, przy okazji apelując do warszawiaków, aby w zaistniałej sytuacji (trwa w końcu nadal pandemia) starali się ograniczać imprezowanie do własnego salonu.

Najlepiej zostać w domu. Nikt nie zmienia muzyki - napisał, po czym dorzucił jeszcze płaczącą ze śmiechu emotikonę.

Gest ten wyraźnie doceniła wiecznie urlopująca Anna Wendzikowska.

Dystans - skomentowała pod postem prezydenta stolicy.

Was również rozbawiło śmieszkowanie Trzaskowskiego? Czy może uważacie, że nadal powinien się wstydzić wydarzeń tamtej pamiętnej nocy?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(240)
MnS
rok temu
2016 - odsuniemy PiS od władzy, 2017 - odsuniemy PiS od władzy, 2018 - odsuniemy PiS od władzy, 2019 - odsuniemy PiS od władzy, 2020 - odsuniemy PiS od władzy, 2021 - odsuniemy PiS od władzy ... Zapowiada się druga Moda na Sukces…
widzę dobrze
rok temu
Na nic ocieplanie wizerunku. Słaby jako prezydent, miasto na tym traci.
Marta
rok temu
Nie zamierzam hejtowac pana rafała, ale na warszawskich włochach wiele domów nie zostało podłączonych do kanalizacji i wciąż ma szamba a przez to, że nie ma kanalizacji burzowej to przy większych opadach, albo tak jak teraz roztopach te szamba wybijają powodując niemiłosierny smród. Denerwujące jest to jego smieszkowanie w internetach, kiedy tak podstawowe sprawy w Warszawie jak odprowadzanie nieczystości leżą i kwiczą. To nie jest śmieszne kiedy u siąsiada pojawia się kaluża ścieków o średnicy 5 metrów, śmierdzi na kilometr, a że w tych domach mieszkają głównie starsi, którzy oszczędzają na opróżnieniu szamba to jest jak jest, tzn nie do wytrzymania. Rozważam sprzedaż mojej nieruchomości i wyprowadzkę do innej dzielnicy, bo pan prezydent zajmuje się najbardziej swoim wizerunkiem a nie tym jak sie żyje mieszkańcom Warszawy
Jolaaaaammmm
rok temu
No nie lubię gościa...jakaś fałszywość od niego bije..
Juliusz
rok temu
Sporo ludzi chwali Trzaska bo atrakcyjny. Jednak chyba nie o to chodzi. On jest dobry jedynie w PR i marketingu. Sama PO o tym wie dlatego go wystawiają. Politykiem jest co najwyżej przeciętnym.
Najnowsze komentarze (240)
jaros0811
rok temu
ale on "bystry" potrzeba pół roku na reakcję, a do tego taki "wysoki"
Ola
rok temu
Jedyne co kojarzy mi się z tym panem, to te uśmieszki. Gospodarz z niego żaden.
Wybor
rok temu
Jedni chcą zmiany jednej piosenki a inni korytarza „zycia” dla siebie i obstawy, jak w trakcie pandemii wracają z urlopu narciarskiego...
Teresa
rok temu
Panie prezydencie, jest pan wspaniałym prezydentem i cudownym człowiekiem.Zyczę wszystkiego najlepszego.
Elka
rok temu
Ale news na miarę tego pana 😃😃😃
any
rok temu
Całkiem niezłe poczucie humoru, nie dla wszystkich, bo nieco specyficzne.
koszalin
rok temu
laleczka Peowska!!!! Dobrze że otworzyli drogę na Marsa ,mam nadzieje że w nią wyruszy
von
rok temu
on i dystans do siebie---o Boże jaki pan wysoki!
ona
rok temu
uu ale hejcik ;p a zarcik spoko XD ale powaznym politykiem to on nie jest
Ewa
rok temu
Załosne...
morvena
rok temu
w Warszawie inwestycje leżą, śmieci wzrosły niebotycznie rodzina ma płacić 200 -300 zł miesięcznie, parkingi wiadomo, kozy zdechly z głodu, Czajka wiadomo, ale najważniejsze, że by się udzielać
HAJKO
rok temu
To nie żarty. Sytuacja wydarzyła się naprawdę. Nie ma z czego się śmiać.TROCHĘ POKORY. KARMA WRACA.
Taka prawda
rok temu
P@jac!!!!!!
Vew
rok temu
Gdyby został prezydentem Polski to już ten kraj by leżał i kwiczała i nigdy się nie podniósł!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie