Faustyna Kranda
|
aktualizacja

Robert Lewandowski w czasie kwarantanny robi pompki z Klarą na plecach (FOTO)

175
Podziel się

Słodko?

Robert Lewandowski w czasie kwarantanny robi pompki z Klarą na plecach (FOTO)
(Instagram.com)

Kilka tygodni temu podczas meczu Bayernu z Chelsea pasmo sukcesów Robert Lewandowskiego przerwała kontuzja. Okazało się, że piłkarz dokończył mecz ze złamaną nogą. Badania wskazały na pęknięcie kości piszczelowej, a lekarze zapowiedzieli, że okres rekonwalescencji może potrwać nawet 6 tygodni.

 

Najlepszy polski piłkarz serwuje fanom codzienną dawkę ćwiczeń, które wykonuje, aby wrócić do formy sprzed nieszczęśliwego wypadku na murawie. 

 

Zobacz: Zobacz: Robert Lewandowski chwali się postępami w rehabilitacji: "Krok po kroku, coraz bliżej" (FOTO)

 

Okazuje się, że w codziennych trudach na siłowni pomaga mu jego córka Klara. W niedzielę Robert opublikował zdjęcie, na którym widać, jak wykonuje pompki z zawieszoną na plecach córką:

 

Ciężkie treningi w domu #pracazdomu #czasdlarodziny #trening - napisał pod fotografią.

 

Przypomnijmy, że Klara do ćwiczeń motywuje nie tylko znanego tatę, ale i fanki mamy, które żartują, że niedługo "córka wygryzie ją z rynku".

 

Zobacz: Dwuletnia Klara Lewandowska ZACHĘCA DO ĆWICZEŃ w domu. Fani: "Ktoś cię Aniu próbuje z rynku wygryźć"

 

Słodkie?

KOMENTARZE
(175)
Gjn
3 tyg. temu
Na pekniety piszczel I koronowirusa najlepszy oklad ze smalca by Ann🤭
Marzena
3 tyg. temu
Pokazują jak ćwiczą, bo tylko to potrafią. To są czynności, które to nie wymagają procesów myslowych. Chyba nikt się nie spodziewa, że wyskoczą z recenzją książki, którą ostatnio przeczytali.
Willy
3 tyg. temu
Do wyrzygania z Lewandowskimi. Ile można o nich pisać...
Kvdwyh75
3 tyg. temu
.Celebryta A.ndrzej Wrona, który nigdy nie miał dziewczyny, jest niewykształcony, ale lubi się lansować na sweet fociach, w desperacji ożenil się dla nazwiska i popularności w mediach, po kilku miesiącach znajomości z nie^trakcyjnym, agre&ywnym i wulgarnym b^bochłopem, ktory niczego nie potrafi. Żadne z osobna nie dalo rady wzbudzic zainteresowania mediow więc podpisali wspólnie umowę w urzędzie. Jego nazwisko nie jest kojarzone dlatego Zborowska zostawiła sobie podwójne, żeby każdy wiedział z jakiego domu pochodzi, bo na nazwisku ojca opiera swoje egzystowanie w mediach. Profil Zborowskiej to jedna, wielka REKLAMA łącznie z Wrona, którego PROMUJE przy każdej okazji, bo to obejmuje owa umowa, a grazyny się wzruszaja wyprzedażą instagramowego, wyreżyserowanego życia, a także zrobionym na potrzeby medialne weselem. Całości dopełnia wspólny manager. Zborowska i Wrona czytają komentarze, żeby wiedzieć co poprawić w udawaniu "super pary" na instagramie, kupują artykuły o sobie na portalach plotkarskich próbując wmówić ludziom, że są kimś znanym. Wrona i Zborowska nie mają problemu żeby żebrac na instagramie o remont domu, na który ich nie stać, bo musieliby oszczędzać. Co gorsze Zborowska wykorzystuje pomoc zwierzetom i chorym dzieciom tylko do budowania pozytywnego PR jak każdy celebryta, który chce podreperowac wizerunek. Swojego psa męczy i traktuje jak rzecz potrzebna do robienia fotek i zbierania lajkow. Zborowska parkuje na miejscach dla inwalidów, bo czemu nie, a fotele samochodowe z prawdziwej skóry w ogóle nie przeszkadzają jej udawać wege. Kolejnym etapem zbierania lajkow będzie zapewne dziecko, bo czym innym mogą zabłysnąć.
mała
3 tyg. temu
Panie Robercie wieje nudąąąąąąąąąąa
Najnowsze komentarze (175)
anca
2 tyg. temu
brawo
Mati
3 tyg. temu
Wyjątkowo nudna para czym tu się podniecac ani to ładne ani fajne
ewka
3 tyg. temu
nic mi nie zrobili w życiu a nie mogę na tę kobietę patrzeć!
MMM
3 tyg. temu
Mała jakie nogi iksowate nic się z tym nie da zrobić?
Luj
3 tyg. temu
Jak oni wyglądaja nie maja tego czegoś i Ronaldo z niego nigdy nie będzie. A na tych schodach cała trójka wieś tanczy wieś śpiewa wracajac z ryneczku.
Orgasmus
3 tyg. temu
W pisuarze i misce klozetowej mam ich fotonadruki, nie wiecie jak to pomaga w defekacji i oddawaniu moczu.
renki
3 tyg. temu
nie czas na lans lecz na pomoc
renki
3 tyg. temu
sos dla szpitali i lekarzy
renki
3 tyg. temu
SOS. pomagajcie osobom z koronawirusem
wielkie NIC
3 tyg. temu
NIC mądrego, NIC ciekawego.
!.!.
3 tyg. temu
Szkoda słów! Bez komentarza.
gorzka prawda
3 tyg. temu
HIT- KIT!
w temacie
3 tyg. temu
KOGO TO INTERESUJE?
Klara kurwa
3 tyg. temu
Ladnie
...
Następna strona