Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Rodzina królewska wydała WSPÓLNE OŚWIADCZENIE w sprawie dokumentu o konflikcie Williama i Harry'ego: "Przerysowane i wydumane DOMYSŁY"

96
Podziel się:

Windsorowie są oburzeni faktem, że BBC zdecydowała się wyemitować pierwszą część dokumentu bez wcześniejszego udostępnienia im kopii. W filmie możemy usłyszeć m.in. wypowiedzi prawniczki i współpracującego z Meghan Markle dziennikarza, których zdaniem rodzina królewska spiskowała przeciwko ukochanej Harry'ego. Będzie wojna?

Rodzina królewska wydała WSPÓLNE OŚWIADCZENIE w sprawie dokumentu o konflikcie Williama i Harry'ego: "Przerysowane i wydumane DOMYSŁY"
Rodzina królewska wzburzona po emisji dokumentu poświęconego Williamowi i Harry'emu (fot. Getty)
bEUWMtNh

Prawnicy brytyjskiej rodziny królewskiej postawieni są w stan najwyższej gotowości. W poniedziałkowy wieczór publiczna telewizja BBC wyemitowała pierwszą część dokumentalnego filmu poświęconego konfliktowi, który zrodził się między księciem Williamem i księciem Harrym. Tym razem wyjątkowo Windsorowie nie mieli możliwości wglądu w przygotowany materiał z odpowiednim wyprzedzeniem. Nie mogli więc spodziewać się, w jaki sposób zostaną przedstawieni. Okazuje się, że ich obawy były jak najbardziej słuszne.

Podczas gdy rodzina królewska nie miała szansy wypowiedzieć się przed kamerą, Meghan Markle miała w dokumencie aż dwóch "swoich ludzi". W filmie zobaczyć możemy m.in. zatrudnioną przez "księżną Sussex" prawniczkę Jenny Afię, która występowała w projekcie za zgodą swojej klientki. Nie mogło też rzecz jasna obejść się bez występu ulubionego dziennikarza Meghan, uważanego zresztą za jednego z jej najbliższych powierników - Omida Scoobiego.

bEUWMtNj
Zobacz także: Najmłodsza prawnuczka królowej Elżbiety II. Lilibet nie będzie księżniczką

Afia skupiła się wszystkim na dementowaniu spekulacji, jakoby Meghan Markle miała terroryzować pałacową służbę, była kapryśna i niechętna do współpracy. Dużo poważniejsze zarzuty względem rodziny królewskiej miał natomiast Omid Scoobie - autor kontrowersyjnej książki Finding Freedom poświęconej "ucieczce" Meghan i Harry'ego z Wielkiej Brytanii.

Według informacji zdobytych przez dziennikarza osoby współpracujące z rodziną królewską miały rozpuszczać plotki na jej temat w ramach kary. Ich zdaniem Markle "musiała wiedzieć, gdzie jest jej miejsce".

bEUWMtNp

Myślę, że chcieli jej w ten sposób coś udowodnić. (...) Przez długi czas mówiło się, że najbardziej krzywdzące doniesienia na temat Meghan pochodziły od... samej rodziny królewskiej i osób pracujących dla korony. Zrobiłem pod tym kątem dokładny research. Jestem przekonany, że to była prawda - przyznaje przed kamerą Scoobie.

Reakcją rodziny królewskiej na formułowane w dokumencie zarzuty było wystosowanie niespotykanego dotąd wspólnego oświadczenia. Pałac Buckingham, Pałac Kensington oraz Clarence House połączył siły, aby zaprzeczyć rozpowszechnianym przez BBC plotkom.

Wolna, odpowiedzialna i otwarta prasa jest niezbędna do tworzenia zdrowej demokracji. Jednak często wydumane i potwierdzone doniesienia nieznanych źródeł prezentowane są jako fakty. To rozczarowujące, gdy ktokolwiek, włącznie z BBC, daje im jakąkolwiek wiarygodność - czytamy w królewskim oświadczeniu.

Stacja już zapowiedziała, że jeszcze więcej detali dotyczących konfliktu między Windsorami widzowie poznają niedługo przy emisji drugiej części głośnego dokumentu.

bEUWMtNq

Rodzina królewska ma czego się obawiać?

Czy kryzys w związku Deynn i Majewskiego to tylko medialna ustawka?

bEUWMtNr
bEUWMtNK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(96)
Ehh
2 tyg. temu
Ta Meghan i jej pantofel coraz bardziej sie pogrążają
Soo
2 tyg. temu
To chyba mało obiektywnie jak przyjaciele jednej strony tylko się wypowiadają.
Will
2 tyg. temu
Dopóki Markel nie zniknie (rozwód czy cokolwiek) to cyrk będzie trwać. Baba jest zawistna i kręci kasę na tym przedstawieniu.
bEUWMtNL
55555
2 tyg. temu
No to ich Megan załatwiła
Assss
2 tyg. temu
Skłócona rodzina to nic dobrego.
Najnowsze komentarze (96)
Gość
2 tyg. temu
To oświadczenie powstało chyba jeszcze przed emisją. Kiedy jeszcze nie wiedzieli co będzie w materiale.
Magda
2 tyg. temu
Mam nadzieję, że każdy, kto tu komentuje obejrzał całą dokumentację i nie buduje swojej opinii na zdeformowanej interpretacji tabloidów. Wreszcie miał ktoś tyle odwagi, żeby przedstawić fakty. Szkoda, że William nie pozwolił swoim pracownikom na przedstawienie ich wersji, bo wmawia się teraz ludziom, że nie byli pytani. Śmieszne też, że pałac wydał oświadczenie jeszcze zanim ktokolwiek zobaczył dokumentację. Wiedzieli, że jeśli prawda wyjdzie na jaw, to mają się czego obawiać. Ciekawa jestem drugiej części dokumentacji.
Bella Donna
2 tyg. temu
Harpia Megan nie przestanie się czepiać rodziny królewskiej dopuki nie wycisnie z nich ostatniego funta.
Gosc
2 tyg. temu
Go Elka, pogoń tę amerykańską flądrę
Olla
2 tyg. temu
Trzymalam zawsze stronę M i H. Ale ostro przeginają. Nie chcą służyć koronie? Spoko, niech usuną się w cień bo brudzą we własne gniazdo
ola
2 tyg. temu
rodzina krolewska swoje za uszami ma,dlatego Harry zdecydowal sie z zona uciec i zyc w normalnym swiecie a nie załamanym i na pokaz ze wszystko jest cacy.
Rtd
2 tyg. temu
Wpuść żmijė do rodziny, zobaczysz czym się odpłaci!
Kiki
2 tyg. temu
Napiszcie o kłamstwach Megi, za które musiała przepraszać. Taka kryształowa, z tym, że mija się z prawdą
bEUWMtND
Kiki
2 tyg. temu
Konflikt braci, a wypowiada się tylko jedna strona. Bardzo wiarygodne i uczciwe
gosc
2 tyg. temu
zenada, harry zmanipulowany calkiem przez celebrytke,to sie jej udalo
Toxiic
2 tyg. temu
Skąd on bierze te kobiety i co przechodzą u jego boku? Caroline Flack popełniła samobójstwo, Meghan rozważała, Florence St George musi relaksować się przy doniczkach i prozacu. O reszcie nie czytam, lecz zapewne horror. Lub to wpływ delikatnej Diany i H. zapoznaje dziewczyny o podobnych do matki cechach?
Morda
2 tyg. temu
Nie mogę doczekać się rozwodu Meghan z Harrym . Dopóki jej jest potrzebny to się kręci . 2-3 latka myślę , bo ile może Meghan nawijać o tym samym ? Jak jej tak żle było to po co w tym wszystkim siedziała .
gość
2 tyg. temu
Ciekawe czy babcia dalej będzie ubolewała, że do tej pory nie widziała wnuczki. Ciekawi mnie też czy będzie mogła spojrzeć w oczy Harremu i Meghan.
gość
2 tyg. temu
Z przerażeniem czytam komentarze usprawiedliwiające, wręcz broniące rodzinę królewską za to, że szczuła na Meghan. Będzie jeszcze więcej rewelacji, to dopiero początek.Są winni zaszczucia Meghan, dlatego tak nimi wstrząsnęło, że nie dostali materiału przed emisją i nie mieli możliwości wymazać nie wygodnych faktów.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUWMtOw
bEUWMtOx
bEUWMtOy
bEUWMtOz
bEUWMtOA
bEUWMtOf