Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

"Rolnik szuka żony". Stało się niemożliwe. Stanisław (NIE) DOKONAŁ WYBORU: "Proponuję, żebyśmy ZOSTALI PRZYJACIÓŁMI"

150
Podziel się:

W niedzielnym odcinku "Rolnik szuka żony" widzowie mogli w końcu zobaczyć, jak wyglądały rewizyty. Były czułe gesty i kolejna kłótnia Kamili z potencjalnym ukochanym. U Stanisława natomiast nie było już czego pokazywać... "Poza programem też bym znalazł żonę" - pocieszał się.

"Rolnik szuka żony". Stało się niemożliwe. Stanisław (NIE) DOKONAŁ WYBORU: "Proponuję, żebyśmy ZOSTALI PRZYJACIÓŁMI"
"Rolnik szuka żony". Stanisław dokonał wyboru, Kamila zrugała Adama... ("Rolnik szuka żony" TVP, Facebook.com)

Niedzielny odcinek "Rolnik szuka żony" z pewnością przyniósł odpowiedzi na wiele pytań. Jeszcze tydzień temu nie było jasne, czy i kogo wybierze Stanisław, który nadal tkwił w pałacu rodziców z trzema uczestniczkami. Wtedy też jedna z dziewczyn sama przyznała, że chciałaby już wrócić do domu i jest wyczerpana psychicznie. Wczoraj rolnik, niczym dżin z lampy, postanowił spełnić jej życzenie.

Chyba wszyscy widzowie "Rolnik szuka żony" byli świadomi, że relacje Stanisława i jego kandydatek były dość specyficzne. Chłód, unikanie kontaktu wzrokowego i wymowna cisza podczas randek to tylko kilka z wielu przykładów. Udowodniła to też niedzielna eliminacja, przed którą wszystkie trzy dziewczyny były w stanie powiedzieć o nim tylko tyle, że "ma dobre serce".

Serce nie sługa, a decyzję trzeba było jednak podjąć. W efekcie do domu pojechały wszystkie trzy dziewczyny, za jednym zamachem. Jedna z nich przyjęła to obojętnie, inna się roześmiała, a trzecia nawet uroniła łzę. Nie było jednak zmiłuj i na kolejnych ujęciach już widzieliśmy, jak Stanisław żegna koleżanki wyjeżdżające z pałacu jego rodziców. On sam nie miał zresztą większych refleksji.

Jestem wymęczony psychicznie. Poza programem też bym znalazł żonę - pocieszał się (?) po odesłaniu trzech dziewczyn z kwitkiem.

Zobacz także: Te pary rozstały się po udziale w "Rolnik szuka żony"

Wygląda więc na to, że ta historia jest już zamknięta, a ekipa TVP nie miała nawet po co wracać z rewizytą. Inaczej było w przypadku pozostałych par, które poradziły sobie nieco lepiej. Krzysztof i Bogusia wypoczywali w grocie solnej i dumali nad potencjalnym ślubem, a Kamil i Asia gruchali w plenerze i kroili sękacz w rodzinnym gronie. Trochę ciepła pojawiło się też między Elżbietą a Markiem.

Wczoraj dowiedzieliśmy się też, które pary mogą, ale raczej nie powinny być razem. Gorąco było bowiem w domu Adama, do którego zawitała "pieczarkowa baronowa" Kamila. Od początku dało się wyczuć, że będą kłopoty, bo rolniczka przyjechała do potencjalnego ukochanego z pretensjami. Poszło o to, że nie wymieniali tylu wiadomości, ile by sobie życzyła, a chłopak podobno niewystarczająco się o nią starał.

Do momentu kulminacyjnego doszło jednak podczas wyprawy na ryby, gdy Kamila po prostu wpadła w furię. Wygarnęła Adamowi, że kontaktował się za rzadko, pisał głównie o sobie i "to on ma przecież o nią walczyć". On usiłował się wytłumaczyć, że dzwonił, ale rolniczka zignorowała jego połączenie i nie pcha się tam, gdzie go nie chcą, a ona twierdziła, że dzwonił "tylko raz" i najwyraźniej mu aż tak nie zależało. Stopniowo dochodziło do coraz większej kłótni.

Zszokowało mnie to, że nie było między nami kontaktu - brnęła dalej Kamila.

Chciałem, żebyś mi pokazała, że Ty też tego chcesz - Adam przypominał jej o tym, że związki są obustronne.

Ja chcę być zdobywana - wciąż narzekała rolniczka, która po wymachiwaniu rękami zamknęła w końcu oczy, aby się uspokoić.

Za tydzień pary (już bez Stanisława i jego rozbieganego wzroku) mają się wybrać na kolejne spotkania, które zapewne pokażą, czy i kto ma szansę na prawdziwą miłość pod okiem kamer. Macie pomysł, co będzie dalej?

Czy kryzys w związku Deynn i Majewskiego to tylko medialna ustawka?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(150)
O nie
6 miesięcy temu
Kamila z Adamem kompletnie do siebie nie pasują
Kkk
6 miesięcy temu
Zdecydowanie najwięcej sympatii wzbudził Kamil. Widać, że szukał prawdziwej miłości i myślę, że ją znalazł :)))
Cuz
6 miesięcy temu
Kamila tak naprawdę wybrała Adama bo jej na nim nie zależało i z góry założyła że nic z tego nie będzie. Podchodzi na zimno i próbuje mu wmówić że to jego wina . W związku musi być inicjatywa i chęci z obu stron inaczej nic z tego nie będzie. Myślałam że jest nowoczesna kobieta i rozumie takie rzeczy...
Darka
6 miesięcy temu
Ta Kamila jest okropna. Roszczeniowa, tylko ja ja ja, same pretensje. Sztywna, traktuje tych chłopaków jak jakaś dyrektorka na rekrutacji. Nie daje dojść do słowa, nie ma w sobie nic pozytywnego. Adam, uciekaj!
1989
6 miesięcy temu
A kiełbasę na drogę im spakowałeś?
Najnowsze komentarze (150)
Dziadek.
6 miesięcy temu
Kamila wie czego chce ,i żaden fajtłapa nie ma szans.Facet na którym będzie zależało Kamili ,też musi miec cośw sobie. To nie może byc ciepła klucha , a ni arogant zapatrzony w siebie.Kamila tak trzymaj.
Polka
6 miesięcy temu
Ja nie wiem dlaczego ona go wybrała tego chłopca to jest kompletnie facet który do niej nie pasuje u Kamili w ogóle nie było męskiego faceta który by tak przejął stery
Adam
6 miesięcy temu
Kamila, psychoterapia potrzebna na gwałt. Str imię, wada wymowy, małe oczka, trochę grubsza- ale laska
Nic z tego
6 miesięcy temu
Ona trzyma go na dystans rodzinę jego też. Dobrze zrobił ze wrzucił filmik jestem sam - czuję się sam.
gosc
6 miesięcy temu
kamila i stanislaw to w tym programie sa dla lansu
Str
6 miesięcy temu
Ja kibicuję Bogusi i Krzysztofowi. Widać, że teraz to i ona jest zakochana. Szczerze powiedziawszy to widzę między nimi więcej uczucia niż między Kamilem i Asią, ale im też kibicuję i myślę, że im się uda.
Ania
6 miesięcy temu
Bogusi bardzo dobrze w dżinsach.
Rita
6 miesięcy temu
Szkoda, że Kamila nie pokazała się z dobrej strony. Może jest oczytana, może pięknie maluje, o wszystkim umie się ciekawie wypowiedzieć? Nic z tego nie pokazała. Wyszła na durną osobę, Nic więcej! Niewątpliwa uroda to za mało!
Polak
6 miesięcy temu
Adam przestań się tłumaczyć bo to poniżające jest Olej a dobrze na tym wyjdziesz
Lula
6 miesięcy temu
Kibicuje Bogusi i Krzysztofowi, oraz Kamilowi i Asi. Nadmienię, że Bogusia bardzo ładnie wyglądała. Marek i Elżbieta nic z tego nie będzie, oraz Adam i Kamila szkoda gadać.
robercik
6 miesięcy temu
Stanisław na siłę chce się stać hetero, ale się nie da, szkoda jakiejkolwiek dziewczyny na niego
Ania
6 miesięcy temu
Piszecie, że Kamila nie potrafi flirtować. A pamiętacie pierwsze spotkania z uczestnikami? Nie powiedziałabym że nie umie. Tutaj po prostu nie miała z kim, bo źle wybrała ..
Ania
6 miesięcy temu
Fajny ten Staś, dziewczyny chyba też 😉
Znawca
6 miesięcy temu
Stanisław chce być prezenterem pogody takie było założenie, dlatego rodzice nie chcieli udawać przed kamerą szopki. Teraz Stasiu będzie czekał na oferty, może w PLAY ?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie