Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Różal oskarża Tomasza Oświecińskiego o OSZUSTWA: "Nie jest tak świętoszkowaty i "NAPRAWIONY", jak się kreuje w mediach"

58
Podziel się

Wytatuowany kick-boxer zarzucił celebrycie malwersacje finansowe. Oświeciński już zapowiada pozew.

Różal oskarża Tomasza Oświecińskiego o OSZUSTWA: "Nie jest tak świętoszkowaty i "NAPRAWIONY", jak się kreuje w mediach"
Marcin Różalski i Tomek Oświeciński (ONS, ONS)
bDpditVh

Trzeba przyznać, że oprócz imponujących mięśni i "charakterystycznej" aparycji Tomasza Oświecińskiego charakteryzuje wyjątkowa ambicja (czy jak inni to nazywają - "parcie na szkło). Kilka lat temu białostoczanin zapragnął zaistnieć w polskim show biznesie jako aktor, pojawiając się takich tasiemcach, jak Klan czy M jak miłość. Znajomość z Patrykiem Vegą szybko zaowocowała propozycją ról mało rozgarniętych osiłków, które zjednały mu sympatię milionów Polaków. Udział w najnowszej edycja Tańca z gwiazdami był już dla 47-latka tylko ukoronowaniem błyskotliwej kariery i potwierdzeniem jego awansu społecznego.

Zobacz także: Oświeciński grymasi: "Więcej czasu spędzam na rozdawaniu autografów niż na zakupach"
bDpditVj

Na przełomie 2017 i 2018 roku miał epizod w MMA, kiedy to celebryta stoczył dwie walki na galach KSW. W swoim debiucie na ringu pokonał rapera Pawła "Popka" Mikołajuwa, z kolei w drugim pojedynku został znokautowany przez Erko Juna. O interesy "Stracha" od spraw MMA dbał wtedy Artur Ostaszewski, który jest też długoletnim menadżerem Marcina Różalskiego oraz kilku innych zawodników MMA. Jak się okazuje, współpraca Oświecińskiego i Ostaszewskiego zakończyła się w nie najlepszej atmosferze. Za dowód może świadczyć najnowszy post Różala zamieszczony na Facebooku, w którym uczestnik najnowszej edycji Ameryka Express zarzuca "Strachowi" oszustwo.

Poruszę pewną kwestię, która dotyczy i mnie, ponieważ Artur Ostaszewski jest moim przyjacielem i menadżerem - zaczął swój wywód Różal. Jest na świecie naprawdę kilka osób, które są moimi przyjaciółmi i pieniądze z nimi też zarabiam. Pieniądze nas nie poróżniły i powiedzenie, że przyjaźń i pieniądze nie idą w parze w naszym przypadku nie ma miejsca bytu. Artur był też menadżerem pewnej...... mimo że wszyscy go przestrzegali przed tą.... to on jednak dał szansę, dopuścił za blisko siebie. Najnormalniej w świecie zaufał i dał się oszukać.

W dalszej części wpisu Różalski stwierdził, że to nie pierwszy taki wybryk "Stracha".

bDpditVp

Oszukał na pieniądze jedyną osobę ze środowiska, która do końca z nim była, mimo ostrzeżeń, że coś takiego może nastąpić - kontynuował. Pomijam fakt, że takich osób jest więcej, które oszukał na to, czy na tamto. Nie jest tak świętoszkowaty i "naprawiony", jak się kreuje w mediach, w spektaklach i wszyscy o tym wiedzą. Nikt za ucho nie wytarmosi, bo "naprawiony" od razu złoży zawiadomienie, ale jemu oszustwa nadal przychodzą łatwo, jak widać, i bez krępacji nawet wobec osób oddanych.

Postanowiliśmy skontaktować się z Tomkiem i poprosić go komentarz w sprawie. Oświeciński przyznał, że zamierza wejść z Różalskim na drogę sądową.

Wspólnie z moim adwokatem wydamy oświadczenie w najbliższym czasie. W trakcie jest również pozew o zniesławienie.

bDpditVq
bDpditVr
bDpditVK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(58)
000
7 miesięcy temu
Stop Kardaszianom, Susseoxom, Majdanom, Blance i hotelowi Paradise na qndlu!!!!!
Eva
7 miesięcy temu
Jakoś bardziej wiarygodny wydaje mi się Rożal
ede
7 miesięcy temu
Bardzo szanuje pana Różala za to jak pomaga zwierzętom. W 2019 dostał chyba nawet za swoją działalność statuetkę"serce dla zwierząt".
bDpditVL
marta
7 miesięcy temu
Panów znam tylko z mediów i Różal bardziej do mnie przemawia. Poza tym uważam, że niezależnie od środowiska w jakim się obracasz, charakter i honor masz albo nie. Tych rzeczy za pieniądze nie kupisz. Jeśli coś obiecuję, robię interesy i patrzę drugiej osobie w oczy, to dla mnie dyshonorem byłoby nie dotrzymać słowa. Nie dlatego, bo ktoś będzie mnie ścigał, straszył sądem czy pobiciem. Słowo to słowo, honor to honor. Uważam, że mając takie podejście mam prawo tego samego oczekiwać od drugiej strony.
Marzena
7 miesięcy temu
Różal mega gość. Lubię go
Najnowsze komentarze (58)
Hahaha
7 miesięcy temu
Ten Oświęcimski to beret
Hiob
7 miesięcy temu
W tym kwiasiastym mundurku idealnie się wtapia ze swoimi dziarami co za kretyński pomysł
Autor vidmo
7 miesięcy temu
Różal spoko gošč!
Kom
7 miesięcy temu
Ośw.był dojechany pod celą
Ola
7 miesięcy temu
Nie wiedziałam że to oszust
Eva
7 miesięcy temu
60 wypad Ja sercem z Różalem zawsze
Byku
7 miesięcy temu
Wszyscy piszą Różal pomaga zwierzętą, chyba gębą przed kamerami bo tym wszystkim to kobieta jego się zajmuje a on aby opowiada co on nie zrobił a tak szczerze to nic a pozatym to jeden i drugi siebie jest wart
Różal
7 miesięcy temu
Oświęcim to jest najgorszy sort kapusia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FRAJER!!!
bDpditVD
Miki
7 miesięcy temu
Ten koles moze co najwyzej buty Rozalowi czyscic. Szacun za wielkie serce dla zwierzat i nie tylko. Brawo panie Marcinie🙂
anty
7 miesięcy temu
tomus to konfident wiadomo kumpli tez donosil do sadu
mmm
7 miesięcy temu
A skad wiadomo ze mowil o nim skoro zadne dane nie padly? To tak jakby Oświeciński sam sie przyznal
kloi
7 miesięcy temu
Ja tych dwoch panow nie odrozniam, co mnie obchodza szarpanki pomiedzy patologia wiezienna???
Tedy
7 miesięcy temu
Tatuowanemu kończą się pieniądze. Trzeba zrobić skok na kasę i kogoś sprowokować na śmieszna walkę. Brawo panie Rozal. Żenada
Wanda
7 miesięcy temu
Ludzie sie nie zmieniają - Tomasz O to persona non grata w jego rodzinnym Białymstoku. Jest super sławny a swoim mieście nie jest wpuszczany do większości lokali - on i jego przyjaciel o pseudo maja.
...
Następna strona
bDpditWf