Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

RUBASZNA Małgorzata Rozenek nazywa Radosława Majdana "PANEM GREYEM" i zapewnia: "Tylko fantazja nas ogranicza"

0
Podziel się:

Małgorzata Rozenek zdradziła, że Radosław jeszcze do niedawna miał nawet swój "pokój zabaw", ale musiał z niego zrezygnować. "Teraz to pokój dla dziecka" - tłumaczy.

RUBASZNA Małgorzata Rozenek nazywa Radosława Majdana "PANEM GREYEM" i zapewnia: "Tylko fantazja nas ogranicza"
Małgorzata Rozenek porównuje Radosława Majdana do Christiana Greya (akpa)
bEUZjDXF

Małgorzata Rozenek to bez wątpienia jedna z bardziej prężnie działających w sieci celebrytek. W zasadzie nie ma dnia, by "Perfekcyjna" nie reklamowała na swoim profilu jakiegoś produktu, oczywiście zapewniając o jego niesamowitym działaniu.

Choć sama Gonia stara się podchodzić do swojej influencerskiej działalności z dystansem, nazywając siebie Panią Zniżką, a męża Panem Rabacikiem, i tak zmuszona jest odpierać regularne ataki ze strony zmęczonych kolejnymi postami sponsorowanymi internautów.

bEUZjDXH

Mimo namnażających się negatywnych komentarzy Małgosia nie zamierza nie wywiązywać się z lukratywnych współprac. W niedzielę zatem na jej instagramowym profilu pojawiły się kolejne dwa posty i seria nagrań na InstaStories, w których wraz z Radosławem Majdanem reklamują eleganckie maseczki na okolice oczu, które kosztują 120 złotych od sztuki.

Kiedy wiesz, że jedyny bal maskowy, na jaki pójdziesz w najbliższym czasie, to ten w domu. W maskach regeneracyjnych. Wyobraźcie sobie minę Radzia, kiedy zorientował się, że to jest właśnie ten bal, o którym mu mówiłam - pisze pod ich wspólnym zdjęciem w złotych maseczkach rozbawiona 42-latka.

bEUZjDXN

Drugą fotografię, na której przyozdobione maseczką Majdany pozują na tle choinki, celebrytka postanowiła podpisać nieco pikantniej.

Mój Pan Grey - napisała "niegrzeczna" Rozenek o mężu, nawiązując do słynnych powieści erotycznych, którymi pisząc swoje literackie "dzieło" inspirowała się Blanka Lipińska i życząc internautom "seksownej" nocy.

Pod zdjęciem jedna z ciekawskich internautek zapytała nawet, czy Majdan (podobnie jak Christian Grey) ma w domu swój specjalny "pokój zabaw" z erotycznymi gadżetami.

A czy on też ma swój play room? - czytamy.

bEUZjDXO

Jeśli wierzyć słowom Gosi, Radek musiał z niego niestety zrezygnować ze względu na Henryka:

Miał, teraz to pokój dla dziecka - odpisała fance Rozenek.

Jeszcze inne zdjęcie z ukochanym Gosia podpisała wymownie... "tylko fantazja nas ogranicza".

Cieszycie się, że Małgorzata chętnie opowiada o tak pikantnych szczegółach ze swojego życia?

bEUZjDXP
bEUZjDXQ
bEUZjDYi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
bEUZjDYU
bEUZjDYV
bEUZjDYW
bEUZjDYX
bEUZjDYY
bEUZjDYD