Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Rusałka Małgorzata Rozenek zażywa leczniczej kąpieli w XVII-wiecznym basenie (ZDJĘCIA)

345
Podziel się:

Relaksujący się obecnie w uzdrowisku Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zafundowali sobie ostatnio kąpiel w leczniczych wodach. Nawet pluskając się w zabytkowym basenie, Perfekcyjna nie zrezygnowała z nagrywania InstaStories.

Rusałka Małgorzata Rozenek zażywa leczniczej kąpieli w XVII-wiecznym basenie (ZDJĘCIA)
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zażywają leczniczej kąpieli (Instagram)
bETUdcPp

Małgorzata Rozenek to bez wątpienia jedna z najbardziej zabieganych rodzimych celebrytek. Ostatnio Perfekcyjnej udało się jednak znaleźć lukę w wypełnionym po brzegi grafiku i zafundować sobie chwilę odpoczynku. Aktualnie Gosia wraz z Radosławem Majdanem, Henryczkiem i pupilką Franceską relaksuje się w najstarszym uzdrowisku w Polsce, w Lądku Zdrój. Ostatnie dni upłynęły więc celebrytce na spacerach, zabiegach, masażach oraz pałaszowaniu zdrowych posiłków. Na czas pobytu w ośrodku Rozenek nieco ograniczyła nawet korzystanie z telefonu.

Mimo chwilowej przerwy od smartfona i mediów społecznościowych w czwartek Małgorzata Rozenek postanowiła zrelacjonować w sieci wyprawę na basen i to nie byle jaki. Otóż celebrytka i Radosław Majdan mieli okazję zażyć relaksującej kąpieli w XVII-wiecznym obiekcie wybudowanym tuż nad gorącym źródłem wody leczniczej.

bETUdcPr

Teraz idziemy z moim kuracjuszem do Zdroju Wojciecha. To jest bardzo znane tutaj miejsce, ze specjalnymi wodami. W ogóle opowiem wam więcej o Lądku Zdrój, który był kiedyś bardzo znanym miejscem, w którym regenerowali się kosmonauci radzieccy. Ponieważ tutaj są wody radoczynne i mają bardzo dobry wpływ na właściwości regeneracyjne organizmu. A teraz idziemy do basenu, który jest chyba jednym z najpiękniejszych basenów na świecie - relacjonowała na InstaStories Perfekcyjna w czwartkowy wieczór.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek: "Mówmy o tym, o czym mamy pojęcie"
bETUdcPx

Wkrótce Gosia z Radkiem wskoczyli do basenu, by oddać się kąpieli w leczniczych wodach. Zgodnie z wymogami obiektu małżonkowie założyli na głowy ochronne czepki i zaczęli pluskać się w zbiorniku, przy okazji podziwiając tamtejszą architekturę.

Najpiękniejszy basen w Polsce. Pięknie wyglądający, tak samo pięknie, jak my w tych czepkach. Żeby wejść na teren tego miejsca, trzeba mieć czepek i my się do tego stosujemy. Teraz jest późno, prawie 18, ale podobno rano tutaj gra jeszcze skrzypek. Muszę Wam powiedzieć, że jest to naprawdę bardzo unikalne przeżycie, kąpiel w tak pięknym miejscu - zachwycała się Małgorzata z telefonem w ręku.

Po chwili wodoodpornego (?) smartfona Rozenek przejął Radosław.

No i jakie mamy piękne miejsce i moja rusałka. Jak kochanie ci się podoba? - dopytywał.

bETUdcPy

Bardzo. Ja wiem, że ty nie jesteś fanem naszego pobytu w sanatorium. Ale muszę Ci powiedzieć, że bardzo mi się tu podoba. No nie byłeś na tak pięknym basenie - rzuciła w stronę męża Małgosia. Radkowi nie pozostało nic innego, jak tylko zgodzić się z Perfekcyjną.

No nie byłem - przyznał.

Kiedy jednak Małgorzata ponownie wspomniała o leczniczych właściwościach wód basenu, Majdan skusił się na mały żarcik.

I te wody, które tak bardzo regenerują - dodała, kontynuując zachwyt nad obiektem.

bETUdcPz

To prawda, czuję. Bolała mnie noga, już mnie nie boli. Coś z kolanem miałem, nic, jak ręką odjął - stwierdził żartowniś Radosław.

Jak ci kosmonauci radzieccy - odpowiedziała Gosia.

Zobaczcie, jak Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan relaksują się w leczniczych wodach.

W Pudelek Podcast ujawnimy, ile Małgorzata Rozenek płaci nam za pochlebne komentarze!

bETUdcPA
bETUdcPS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(345)
Halo
2 tyg. temu
Hmm byłam tam w wakacje i przy wejściu na basen wisiał zakaz robienia zdjęć i filmowania w środku basenu, ale jak widać celebrytow to nie dotyczy...
anna
2 tyg. temu
Boże ale to są grzyby :) królowie wiesniactwa i obciachu. Jak to mówią możesz wyjechać że wsi alę wies zostanie w tobie :)
eM.
2 tyg. temu
Wszędzie z telefonem.. co za życie :/
bETUdcPT
Anna
2 tyg. temu
Mój mąż - Mycha - ma całkowicie gdzieś swoją rodzinę. Dzisiaj wziął pół urlopu na dzieci i zamiast coś dzieciom ugotować, bo ja jestem chora i leżę w łóżku, to przyszedł, włączył telewizor i siedział. Nawet z synem na muzykę nie chciało mu się iść. Kompletnie nic go nie interesuje, zakupów na weekend też nie zrobił. Jeszcze mi mówi, że ja udaję, choć nawet słowa nie mogę powiedzieć.
Aaaaaaa
2 tyg. temu
Stara 🐸
Najnowsze komentarze (345)
Vacek
2 tyg. temu
Widać wiek...
Aldona
2 tyg. temu
ale kogo to obchodzi!? Darmowa reklama ośrodka!!!! Dali im cały basen!
Asia
2 tyg. temu
Rozenek i Szablewska to jedna i ta sama twarz. Czyli mają współnego chirurga plastycznego.
Polak
2 tyg. temu
Rusałka, chyba 20 lat temu. Ten mnie ruszał tamten mnie ruszał dla sławy.
koko
2 tyg. temu
Naprawde pani wypoczywa,z telefonem-wspolczuje
Lola
2 tyg. temu
Moze mu na wlosy pomoze
Inka
2 tyg. temu
Napiszę jeszcze raz. Nie chcę każdego dnia oglądać starej baby, nienasyconej w pokazywaniu się. To do znudzenia i nic przyjemnego..
Inka
2 tyg. temu
Gdzie się podział mój komentarz?
bETUdcPL
Wawer
2 tyg. temu
Wielkie halo.Bylam tam kilka razy .Fakt Lądek Zdrój to magiczne miejsce.
Akcyjnych
2 tyg. temu
Kiedy ona poświęca czas dziecku
Leśniczy
2 tyg. temu
Hyba ruhałka hahaha
Ada
2 tyg. temu
Chore to jest!!!
Normalna
2 tyg. temu
Brak słów....wszystko dla kasy.....czy ci państwo mają jeszcze mało ??...żądza pieniądza...rozumiem ...Ale po CO się tym chwalić....zero skromności...bez urazy jeden wielki szpan
Milo
2 tyg. temu
Ona jest już tak brzydka że wszystkie zdjęcia są zamazane
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETUdcQE
bETUdcQF
bETUdcQG
bETUdcQH
bETUdcQI
bETUdcQn